Skoči na vsebino

P: nVidia 1080ti Blower (MINING HUR DUR) štiristo evrov (VIK IN KRIK)


G-Man

Priporočeni prispevki

Prodam 4x nVidia 1080ti blower (mislem da so asus - moram pa preverit, ker sem že pozabil).

GPUji so majnali zadnje tri leta - za to so bili kupljeni. 
Nikol niso delovale na več kot 55 stopinjah, ventilatorji so lockani na 55%. Ble so (oz. še vedno so) v datacentru kjer je 16stopinj. 

GPU je po surovi moči na nivoju nvidie 3060 oz. amd 5700xt, seveda brez RT in DLSSja - glej video spodi.

 

 

Kdor pravi da je rudarski gpu crap, naj si pogleda spodnji video. 
 

 

Ne bom jih pa dajal zastonj, (ker jih na bolhi še vedno lahko prodam za 200e več), oziroma jih v tem primeru raje dam kolegom za 2 platoja. 
Kdor se s ceno ne strinja, naj pogleda po bolhi, kjer se za 400e prodajajo rx580. 
Gpuji bodo na voljo naslednji teden v Ljubljani. Prodajam, ker jih moram dat iz datacentra, in doma nimam prostora da bi mel to šaro priklopljeno - drugače dela še vedno profit za eno kartico na mesec in pol. 

Čas je na moji strani. 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 urama:

a se ne splača več minat, al si postal kripto maljonar in maš dovelj al zakaj se prodajajo?


Kot sem napisal, moram iz server rooma mašino umaknit - doma nimam primernega prostora da bi minal naprej, sploh zdej čez poletje, ker bi mel v prostoru 60stopinj. 
Na cca mesec in pol se ena kartica odplača - torej če bi mel možnost bi raje še naprej majnal kot prodal.  
 

BuLsHiT reče pred 2 urama:

pa cas je na njihovi strani


Čas je povedal svoje. 
V pou dneva sem dobil 6 ponudb (2 mnečarja, katerim nisem še mel časa odgovorit), in par ljudi s sloltecha, kateri bi gpuje kupili za 500e. 
Kolega mi je pa zjutra dejal, da mi vse 4 odkupi, pa da mi da polovico profita, ker je ziher, da jih lahko naprej proda za 600e+. 

 

Fulltacticalgear reče pred 1 uro:

točno ta filing sem dobu

 

esej na temo "zakaj je grafa, ki je drugače tretirana kot ničvredna vredna 400€"

 

Kot je videt, je vredna še več. Mogoče tebi ne. Nekateri bi pa dali tudi 50% več. 


Lahko ste salty kot želite bit. Ampak trenutno stanje (in ponudbe ki sem jih dobil) na trgu je 400e dober deal za tak gpu. 

 

TL;DR
GPUji so prodani, samo še odločit se moram kdo jih bo dobil.

 

peace out.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...