Skoči na vsebino

P: Crucial MX500 SSD 2tb


G-Man

Priporočeni prispevki

Gledal sem samo na ceneje.si, na podlagi tega sem določil ceno. 

Ok. glede na to da so na amazonu cca 200e, nižam ceno na 180, nižje ne bom šel, ker potem jih pa raje obdržim zase. 

Diski so stari 2+ leta (nimajo pa nič prepisov - imel sem jih za raid polje, katero se pa nikoli ni filalo).

Edit:
Mogoče naslednič ne bo nč narobe, če bom prej preveru kok stanejo zadeve tudi izven slolvenije, glede na to, da pri nas trgovci nategujejo s cenami.


image.png.d273b6ad9a8e2854a1f41e083a92a986.png
 

Povezava do prispevka
Dono reče pred 1 uro:



Edit:
Mogoče naslednič ne bo nč narobe, če bom prej preveru kok stanejo zadeve tudi izven slolvenije, glede na to, da pri nas trgovci nategujejo s cenami.


image.png.d273b6ad9a8e2854a1f41e083a92a986.png
 

da te ne bo kak stipe ali kaj je ze videl!! vsi ki kopujemo pri tujcih smo izdajice, ker ne podpiramo domacih nategunov

Povezava do prispevka
Dono reče pred 4 urami:

Gledal sem samo na ceneje.si, na podlagi tega sem določil ceno. 

Ok. glede na to da so na amazonu cca 200e, nižam ceno na 180, nižje ne bom šel, ker potem jih pa raje obdržim zase. 

Diski so stari 2+ leta (nimajo pa nič prepisov - imel sem jih za raid polje, katero se pa nikoli ni filalo).
 

No offence, ampak raje dam 20 ojrov več za nov disk, z eno letno garancijo kot pa 180 flik za 2+ let diske, ki nimajo prepisov in brez garancije. Lahko jih obdržiš zase, lahko pa nategneš koga, bmk.

 

 

Je pa zanimiva poplava precenjenih ponudb rabljenih stvari na mn3 zadnje čase, očitno zadeva pali. :mafija:

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 8 urami:

No offence, ampak raje dam 20 ojrov več za nov disk, z eno letno garancijo kot pa 180 flik za 2+ let diske, ki nimajo prepisov in brez garancije. Lahko jih obdržiš zase, lahko pa nategneš koga, bmk.

 

 

Je pa zanimiva poplava precenjenih ponudb rabljenih stvari na mn3 zadnje čase, očitno zadeva pali. :mafija:

 

fer cena je postavljena

Povezava do prispevka

Obnašej se. Nisi na ringaraja forumu. Podcenjuješ člane foruma s svojim obnašenjem. Kot, da je folk tukaj nepismen in ne zna iz tujine naročit. Še pri nas ni 60€ dražje, kot navajaš, ampak kvečjem 30€ dražje. Tko da ne klobasaj. V tujini pa še ceneje, glede na to, da si kripto fan, boh ve koliko je bilo chia mininga na tem disku. Zakaj bi potem od tebe kupoval? To je res žaljenje inteligence tukaj gor in bi to moral prepovedat. S takimi oglasi pojdi na Bolho, če ne moreš tukaj ponudit neke normalne cene. 

Men je vseeno, lahko prodajaš za 300€ disk, sam ne tukaj, ker je to disrespect forumašev.

uredilo bitje atomic
  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Samo ne mi govorit da sem na ringaraja forumu, ker se sam obnašaš kot pizdun. 

Če bi znal brat, bi lahko tvoji možgani razbrali, da je cena 180e (seveda nisi, ker tvoj egotrip tega ne zna dekodat). 
Pa to da sem napisal da ni prepisov, je seveda tudi nemogoče prebrati. 

Aja, pa seveda, mene tudi zanima kok je blo mininga na diskih. 

Škoda da se greš nekega hardveraša v drugih temaš pa podučuješ ljudi, a kle blodiš stvari ki so neresnične s tvoje strani, a hkrati preverljive z moje strani - resno, chia, resno? če bi blo to kar namiguješ s tvoje stani vsaj plausable, bi vsak ki se s tem ukvarja točno vedu kakšno optimizacijo potrebuješ za podobne zadeve in si nebi niti drznu tega napisat. Ampak ti gospod mr hardware, kot se sam večkrat okronaš, ti lahko rečem samo - spizdi.

 


Očitno je potrebno vsako zadevo na tem forumu prodat po polovični ceni, da se zadovolji potrebe pederskih uporabnikov, katere dejanska zadeva sploh ne zanima. 

Ja, rekel sem peder, ker to pač si, s takimi izjavami kot jih pišeš. 

Sedaj si pa naroči disk z amazona za 196e + 9e poštnine. 

Lahko si ga tudi direkt v rit naročiš iz amerika. Če ne veš, ljudje znajo tudi iz tam naročit, bo še cenejši. Samo ne pozabi izdelka iz prejšnje teme ven potegnit da bo v anusu dovolj prostora. 

 

 


Višam ceno nazaj na 200e.

Edit:
še 2 diska sta na voljo ( 2 prodana).
Očitno so mn3čarji res fakin debili da to kupujejo, kljub tvojim opozorilom. 
Oh wow. 




 

Povezava do prispevka

Trgovci v tej liniji še najmanj zaslužijo....spletne trgovine nekje 5%.

 

Nabavna cena je že pri dobavitelju visoka, in to je EVENTUS. Oni dobijo od principala določeno ceno, ker dobijo ne vem 50-100 kosov Nemec pa reče 1000+ kosov. In kupna moč Nemca ali Slovenclja je 2:1....začaran krog se nadaljuje.

Povezava do prispevka
Dono reče pred 7 urami:

Samo ne mi govorit da sem na ringaraja forumu, ker se sam obnašaš kot pizdun. 


Očitno je potrebno vsako zadevo na tem forumu prodat po polovični ceni, da se zadovolji potrebe pederskih uporabnikov, katere dejanska zadeva sploh ne zanima. 


Višam ceno nazaj na 200e.

Edit:
še 2 diska sta na voljo ( 2 prodana).
Očitno so mn3čarji res fakin debili da to kupujejo, kljub tvojim opozorilom. 
Oh wow. 

S tovrstnim obnašanjem si ne delaš usluge. Dobro veš, da veliko mn3čarjev nabavlja iz tujine, jim je znana nategunska scena slolvenskih trgovcev in ti že v štartu preizkusiš zadnje čase popularno taktiko prodajanja rabljene robe po višji ceni kot je cena novega izdelka s poštnino vred naročeno iz tujine.

Ko uvidiš napako popraviš svojo prvotno ceno kar je kul a cena še vedno ni ravno pravšnja za nakup rabljene reči, ki je starejša od dveh let.

In potem te atomic strola na izi in ti popizdiš in naviješ ceno nazaj na prvotno, wow.

 

Nihče te ne sili, da prodajaj po ceni, ki je realna. Ni pa realno pričakovat, da se noben ne bo spotaknil ob takšno "ponudbo" in morda je res bolje tovrstne oglase objavljat na kakšnem drugem portalu, kjer se tovrstne ponudbe kar ne nehajo, npr. bolha. 

Povezava do prispevka

Mislim da se tkole vzigas ker ti neko rece da je tvoja dve leti uporabljana roba brez garancije precenjena in si hudo uzaljen ko ti neko poda ceno tujega trgovca, ki ti mimogrede dostavi novega z garancijo je dost tako pateticno dejanje. Isto je bil takoj uzaljen k je grafe prodaju in se kej. Sej kul men je tko vseen k ne bom nc kupu sam smesn je lik k se vziga kot da prodaja zapakiran zlato

uredilo bitje vlaho
  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Ko sem grafe prodal, sem bil seveda precej jezen, ker po vaši logiki te grafe niso ble vredne 150e. 
Ble so 600. 

Mene ne zanima, če se da iz tujine dobit nov isti disk za samo 20-30e več. 

Nekdo je bil z mojo ponudbo zadovolen, kljub vsem dejstvom ki jih tuki pišete.




 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 12 urami:

Kakšno fer ceno? Ni on rdeč križ. Prodaš po taki ceni kot narekuje trg. Pač komu se zdi cool cena kupi. Če ne pa ne. Važno je da je izbira. 

tole, če je kdo pripravljen kupiti komponento brez garancije, da prišpara 10-15%, let them

 

samo ni bilo potrebe dodajati nek tekst spodaj, kot da gre za nek dober deal oz. dela uslugo mnenjalničarjem

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...