Skoči na vsebino

Kino


kefir

Priporočeni prispevki

A mestnega kina pa NM nima nobenega? Te franšize so v Sloveniji itak povsod smeti. Razfukani sedeži, vse smrdeče od kokic, modelčki na telefonih med predstavo ... V mestnih kinih se še vsaj malo kulture ohranja in ne prodajajo kokic in podobnih smeti, da se film v miru pogleda. 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 5 urami:

A mestnega kina pa NM nima nobenega? Te franšize so v Sloveniji itak povsod smeti. Razfukani sedeži, vse smrdeče od kokic, modelčki na telefonih med predstavo ... V mestnih kinih se še vsaj malo kulture ohranja in ne prodajajo kokic in podobnih smeti, da se film v miru pogleda. 

koliko pa še sploh obstaja teh mestnih kinematografov izven lj? celje ma nek metropol al kaj že, pa ptuj ma enega ...

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 5 urami:

Jah dobro no, ne bomo zdaj davkoplacevalski denar dajali da bomo holivudske filme gledali.

Ce je komercialni interes bo ze kdo drug prisel pa fural kino. 

nekako higienično je, da ima mesto kino...drugače je bil nm lepo ohranjen, problem je bilo vodstvo in nemogoče ure predstav+ brez kina ni ostalo samo novo mesto, ampak cela regija...verjetno se bo čez čas našel nekdo, ki bo fural kino naprej v tušu,ker verjetno je tudi distributerjem v interesu, da imajo filmi pokrite vse regije...dobro da davkoplačevalci furamo bergerjevo gledališče, ki ima miljonski proračun, mestu pa.ne prinaša nič!

Povezava do prispevka

Lol, jaz sem bil v lokalnem kinu v NM leta 1997 (če se ne motim). S kolegom sva "zapecala" dve IRC-erki in smo se pač dogovorili.  Problem je bil, ker je bila na sporedu Anaconda in sem večino časa dremal, namesto da bi se "stiskal". :) Ampak vseeno kul spomini.   

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 3 urami:

koliko pa še sploh obstaja teh mestnih kinematografov izven lj? celje ma nek metropol al kaj že, pa ptuj ma enega ...

Vsako leto več ker pumpajo EU denar in v bistvu nimajo nobenih stroškov, običajna kina se pa zapirajo.
http://artkinomreza.si
https://www.europa-cinemas.org/en

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

@Caffrey Totalna tuga je ja. Pa še covid dela svoje. Me ne spraviš v te večje kino komplekse, zaradi slabe ventilacije in ostalih nehigienskih standardov.

Edino Kino Bežigrad ali Kinodvorali kakšen manjši kino bi lahko bil varen, ampak ko ne koristi nič zaradi slabe filmske ponudbe in omejenega števila terminov.

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...
BuDi reče pred 10 urami:

Kino je tako relevanten da od vseh celebritiyev na otvoritvi novega kina mislim da za dva vem kdo sta. En od teh je propadli tv voditelj in en je stand up komik. \o/
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=CineplexxSlovenija&set=a.5546026388797622

Haha, what a bunch of nobodies. A jim je sploh uspelo zafilat dvorano ob otvoritvi? 

 

Drugače pa kino sam po sebi - po fotkah sodeč - deluje nice, bom šel ob priliki, mogoče res kar Top Gun 2 pogledat v upanju na čim bolj prazno dvorano brez debilnih mulcev.

 

Drugače pa najboljša kino izkušnja, ki sem jo doživel v zadnjem času, pripada Komuni. Sem šel gledat Severnjaka, kupim karte, se ene par minut pred začetkom projekcije spustim v klet do dvorane, vrata še vedno zaprta, pred njimi čaka gruča ljudi. 

 

Ura je bila 19:45, film bi se moral začeti, vrata še vedno zaprta. Uleti en obiskovalec, na random odpre vrata, notri se že predvajajo napovedniki, nikjer pa nobenega biljeterja. Gremo mi v dvorano, konec napovednikov, film se začne, luči so še vedno prižgane. Prisežem, da 10 min gledamo film, ko se kar naenkrat odprejo vrata in v dvorano pridejo še ekstra obiskovalci, ki so čakali pred vrati, ker ni bilo nobenega biljeterja ne nič. Po 15 minutah so ugasnili luči. 

 

Naslednjič gladko ne kupim karte ampak grem na blef.

Povezava do prispevka

Blef,  ja, sem imel iste misli, za Severnjaka kupil karto pri šanku, grem en krog ven, nazaj greden me ni počekiral, niti ga ni bilo na spregled; aja, pa ne pozabit na pivo, pred mano sedijo eni mladci, pupa čist navdušena, da lahko z vrčkom zlatega hmelja gleda film.

 

Komuna še zmeraj top kino.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...