Skoči na vsebino

Kino


kefir

Priporočeni prispevki

Avion reče Dne, 6. 9. 2022 at 13:08:

A je trenutno sploh kaj vredno ogleda v kinu? Gledam spored kina Bezigrad, pa se mi zdi vecja susa kot na mojem lasiscu, ce bi se trudil, ne bi imel kaj za gledat.

 

Jaz že od odprtja na Rudniku iščem razlog za v kino, pa še ni nobenega filma od takrat, ki bi se ga res veselil.

Povezava do prispevka
keba reče pred 13 urami:

 

Tega sem gledal v poletnem Kinu pod zvezdami v naši občini for free.

 

Ajajaj kdo bo pa nahranil vse delavce, ki so sodeloval pri filmu? Tom Cruise strongly disagrees with this. 

 

 

 

Pejt lepo do enega kina kjer še vrtijo film in vplačaj karto, oziroma pejt v Kolosej in vplačaj Pipistrelu za obnovo, da bodo staro kurbo obnovil in jo bomo spet lahko sesal kot se spodobi. Let the games in Coloseum begin again.

 

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 uro:

 

Ajajaj kdo bo pa nahranil vse delavce, ki so sodeloval pri filmu? Tom Cruise strongly disagrees with this. 

 

 

 

Pejt lepo do enega kina kjer še vrtijo film in vplačaj karto, oziroma pejt v Kolosej in vplačaj Pipistrelu za obnovo, da bodo staro kurbo obnovil in jo bomo spet lahko sesal kot se spodobi. Let the games in Coloseum begin again.

 

 

 

 

Saj je občina plačala namesto mene, je bilo vse uradno.

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...