Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 18 urami:

Gres na wiki stran igrce in ne kliknes na ime deva da bi vidu ce bo izpisalo mogoce se ta spil ampak ga linkas lol


NIsem čekiral posameznih sodulejočih avtorjev oz. sploh kaj raziskoval. Kot developer je navedeno: Dim Bulb Games in Serenity Forge za Water, dočim za 80 days je Inkle (avtorji priznane avanture Heaven's vault). 
Ne vem v čem je problem, če vprašam. Ker določene zadeve so mi zelo podobne. Sicer pa nima veze. Igra je top! 

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče Dne, 21. 9. 2020 at 0:02:

 

 

 

Hvala za tale heads-up, FH3 in 4 sem imel namen kupit že nekaj časa, brez tegale bi gladko spregledal in zamudil trojko :)

 

Če prav razumem, špil po umiku iz MS štacune samo ne bo več na voljo novim kupcem, vse in-game zadeve (multiplayer, eventi, kupljena DLC vsebina itd.) pa bojo še vedno na voljo obstoječim lastnikom?

 

Ker vem, da ima FH poleg običajnih SP zadev tudi neke timed in-game evente, s katerimi odklepaš nove avte in podobno - to bo še zmeraj aktivno kljub ukinitvi uradne podpore?

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 urama:

za fh3 ne, ze nekaj casa nazaj so zakljucili s tem

 

ce mene vprasas, se s fh3 sploh ne bi ukvarjal, kupi fh4 in je to to

 

V bistvu me FH3 najbolj mika zato, ker mi je sončna Avstralija ful boljši setting kot deževna + siva Škotska... Kolikor berem, sta si špila dosti podobna in je štirica samo določen upgrade napram trojki, pa bi najprej probal slednjo in pol nabavil še prvo, če mi bo kul.

 

Res pa je, da (tko kot si rekel) teh časovno omejenih Forzathon eventov ni več v FH3 in se očitno določenih hudih avtov niti ne da več odklenit na kak drug način. Upam, da to pol popatchajo, ker se mi zdi neumen sistem, da ljudje, ki bi zdaj kupovali igro, ne bi imeli možnosti odklenit vsega contenta v 'legacy' verziji špila...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
carek reče pred 7 minutami:

Ko smo že pri HF4. A jo lahko kupiš kje drugje in aktiviraš na windows storu (če je to opcija) ali samo direkt preko Windows stora?


Instant Gaming se je v mojih nakupih vedno izkazal. Ne glede ali je key za steam ali MS. To imajo sedaj v "akciji" glede FH4:
https://www.instant-gaming.com/en/2682-buy-key-xbox play anywhere-forza-horizon-4-pc-xbox-one/

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

GET AN EPIC COUPON!
You will receive an Epic Coupon for placing an order for Rocket League until October 23, 2020 at 11AM Eastern Time. All Epic Coupons received from placing an order for Rocket League will expire on November 1st 2020, 2:59 AM Eastern Time.

 

tldr: dobite kuponcek za 10e ce registrirate raketno ligo na epic account (je f2p)

 

 

edit: aja link

 

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rocket-league/home

uredilo bitje magični kralj
Povezava do prispevka

Se opravičujem za double post, nisem ziher, da bi drugače zaznali dopis v prejšnjem postu pa da ne gre mimo. 

 

Na EGS Pikuniku free do 8. okt 2020

 

Poleg tega še info za vse, ki si lastite A Total War Saga: TROY na EGS (nedolgo nazaj je bla free na dan launcha) - zastonj lahko dobite DLC Amazons (v protivrednosti 10€).

Podarja ga razvijalec na način, da:

greste na njihovo spletno stran: https://dashboard.totalwar.com/home/troy-amazons se tam registrirate in registracijo povežete z EGS. Ko to naredite, prejmete kodo, ki jo redeemate na EGS. Ne vem koliko časa bo to free, zato velja pohiteti

:innocent: 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...