Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 3 minutami:

 

povej kaj kje kako, magar mi pošl sporočilo

 

tule si nastavi opomnik pa dobiš mejl ko bo kak deal: https://www.mydealz.de/search?q=nintendo+switch

 

dva dni nazaj je bil za slabih 280 na nemškem amazonu: https://www.mydealz.de/deals/nintendo-switch-konsole-neon-rotneon-blau-fur-27648eur-amazon-1673964

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 38 minutami:

Kter kupon?

 

Ce si for free claimal Rocket League si dobil 10EUR kupon, ki se ga da izkoristit do 1.1.2020 ob nakupu nad 15 eur. Jaz sem imel dva taksna kupona, enga od Rocket League, enega pa od razprodaje. Poglej pod coupons, potem ko klines na svoj username, ce se ti slucajno kak svaljka.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 37 minutami:

Jebote disco elysium še vedno ni napovedan za PS4 physical release :( 

 

jp, to pa cupheada se še kar čaka, ja :(  upam, da oboje dejansko ugledamo še current gen generacijo...

 

bo pa ta teden ali najkasneje naslednji končno poslan LRG-jev Outer Wilds, yaaay

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Nice. Me zanima, kakšno boš imel mnenje o eni izmed TOP 10 Ćmir GOTG igric z lahkoto

 

Kolko je pa kaj obsežen ta špil v smislu širine oz. ur, ki jih moraš vložit vanj? Me tudi mika, pa si bolj želim ene usmerjene, časovno ne preveč razvlečene izkušnje, pri teh open-world igrah z nekimi survival in resource gathering mehanikami me je pa vedno strah, da se bo completionist OCD-jevec, kar v špilih definitivno sem, v njih pretirano pogreznil v trivialne in grindaste stranske kveste in opravila...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Pleya reče pred 8 minutami:

Za pc bi kupil red dead redemption 2. Lahko kak hint, kje bi dobil najcenej, digital ali cd? Danke


Počekiraj to:
https://www.instant-gaming.com/en/5679-buy-game-rockstar-red-dead-redemption-2-standard-edition/

 

Ne vem pa kako je z VAT glede na plačilo / billing adress. V osnovi imajo ceno 35,49 €.

edit: stran je komplet legitimna (sem že veliko iger nabavil tukaj in nikoli ni bilo težav)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Pleya reče pred 17 minutami:

Faker se kar drzi ceno pri nas. Kako tole placam, lahko s paypal? Je safe? A se splaca vzeti kaksno gold edicijo? 


Paypal gre, ja. Samo jaz sem vedno s SLO kartico kupoval in zdaj že nekaj časa (vsaj pri večini naslovov) zakasirajo VAT za Slovenijo (ca. 7 €!). Kaj pa vem, v veliko primerih potem že ni več tako idealna cena ... Ne vem pa kako imaš Paypal nastavljen. Če preskočiš ta VAT za Slovenijo bi bilo po moje za teh 35,50 € kar OK.
Glede edicij, pa mislim, da se ti ne izplača nekaj ekstra. Tam so bolj neki dodatki za online .. Počekiraj vseeno, čeprav izključno za story mode lahko komot vzameš osnovno in je to - to.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 26. 10. 2020 at 15:56:

 

jp, to pa cupheada se še kar čaka, ja :(  upam, da oboje dejansko ugledamo še current gen generacijo...

 

bo pa ta teden ali najkasneje naslednji končno poslan LRG-jev Outer Wilds, yaaay

Kako mislis,  da se Cuphead čaka?

Jaz sem ga prespilal ze nekaj casa nazaj

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...