Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Fulltacticalgear reče pred 31 minutami:

To smo mel na streamu en dan. Vprašanje kolk nek regular user še rabi zične slušalke. Pač BT je tok prevalenten danes da to postane resno vprašanje. 

Mnjah, bt ima svoje downfalle, predvsem latency in visjo ceno za isto kvaliteto (in da ni nekih RES dobrih BT slusalk). Ampak meni osebno vse to odtehta minuse kabla, plus NC je godsend ce ne zivis ravno sam. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 24. 12. 2020 at 19:58:

Fak kok carska cena slusalk, to je za unga userja k je spraseval, ne vem vec kje je to blo. 
Imajo Arey’s not-top-quality-but-excellent-value-and-more-than-decent-sound seal of approval. 

za foro sm mal primerjal sennheizerce na eni strani

k za tele 559 piše folk da majo mal več basov, mam pa že dvoje k dajo mal več na base pa me je zanimal v primerjavi

anyway, gledam mal modele, in za foro vržem not moje najstarejše delujoče k sm kupu nekoč za borih 60 na znižanju

https://versus.com/en/sennheiser-hd-205-ii-vs-sennheiser-hd-559#group_sound_quality

559 ma sicer 6k višjo frekvenco in detachable kabl, ampak dejansko sm tle pričakoval da bojo čisti zmagovalec

 

 

čist tko, kot zanimivost

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 3 urami:

VEDNO KABL

Jz ne kupim v lajfu cec kabla, srsly. Ravno sem si castil airpods pro in so fenomenalne slusalke. Transparency mode je nor, noise cancelling je pa precej blizu top of the line slusalk (a vseeno proti XM3000 zgubijo na visokih frekvencah). Zvok je v dobi streaminga vec kot dovolj kvaliteten in sem res ful zadovoljen. Kabel? Nope. 

Povezava do prispevka

Ne vem sicer kje/koliko jih kritizirajo, samo 555 so bile vredne tistih 120e, kot sem dal zanje pred 15imi leti in bi bil ful presenečen, če so 559 enake ali slabše.

 

(ma mogoče ne 120e danes, sploh ko dobiš superluxice za 20e, samo 70e pa je res čist fina cena za to kar dobiš)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...