Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 17 minutami:

 

Odrasti in se sprijazni ja... Al pa se zivciraj pač haha... Vrlo važno meni. Meni so vsi kul in jih mam ene par pa se ne sekiram čist nič. Važna mi je igra. Bmk za launcher. Gesla tudi pišeš na listek in daješ v trezor pa pol iščeš pol ure preden zaženeš karkoli na kompu? :D Well inđoj. 

 

Navijam za še več launcherjev in še več konkurence.

Ma jaz pa imam rad vse lepo smooth urejeno, sem na polno urejen človek al neki :D 

 

Še menije na konjzoli imam lepo urejene po predalčkih (na PS5 na srečo to ni več možno, tako da ne morem hranit OCD-ja)

 

Ko sem prišel k Slinchu ali pa kirmu drugemu mn3 smetanačarju na obisk in je imel na PS4 sam dljane in nafukane vse igrice brez podmap sem se uizi tresel zraven 

Povezava do prispevka

V steam lahko ufuraš vse. Jaz imam powershell skripto, ki mi požene edini špil, ki sem ga kupil na Epicu preko Steam Remote Playa. Manjko takih featurjev na Epicu povzroči, da se samo rahlo nasmehnem, ko nekdo omeni, da je Epic konkurenca Steamu. Čeprav ja, edge case and shit. Hopefully bo Steam Drek uspešnica in Proton ter Remote Play ne bosta čista edge casa.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 13 urami:

 

 

Vcasih pred leti sm na polno competitive igral World of Tanks na PCju. Ko sem dobil plejko sem videl da je tut na tem sistemu igrica in sem jo hotel naloziti za dobre case. Prvic ko sem iskal jo sploh nism najdel v searchu, k je toliko dlcjev oz extra placljivega contenta, tankov, goldinarjev itd, vse drugo razn main game :avadodo:

in pol na konc si vidu da je main game neka tablična različica za retarde in sploh ne pc verzija

Povezava do prispevka

Jaz mam podobno izkušnjo z Windows Store v Win 10.

 

Par let nazaj kupil Forzo Horizon 3 in sem se nekega dne spomnil, da bi pa probal inštalirat in malo igrat. Odprem Store v Winsih, vidim samo štacuno z miljon nekimi trash napol-mobilnimi igricami in demoti - nikjer očitnega gumba za kak Library špilov, ki si jih lastiš.

 

Vtipkam Forza Horizon v najbolj opazno iskalno polje, mi ponudi samo nakup štirice, nikjer ne duha ne sluha o kaki trojki - Steam bi ti tu recimo ob iskanju v trgovini takoj ponudil tudi igro, ki si jo že lastiš, in možnost namestitve.

 

Se niti ne spomnim, kako sem na koncu potem sploh našel špil, da sem ga lahko inštaliral, vem samo, da sem rabil ene 10 minut klikanja in iskanja. Kako da fak lahko knjižnico špilov v lasti uporabnika tako dobro skriješ v svoj store, da je niti nekdo, vajen teh online štacun, ne more najti v minuti  :avadodo: Cel Windows Store mi deluje narejen na način, da ti poskusi prodat in pokazat vse mogoče smeti, ne omogoča pa ti na pregleden, hiter način poiskat in namestit tistega, kar že imaš kupljeno.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 urami:

Windows store in psn so res grozljivo slabe ja. Vceraj sm na psnnu za foro pogledal deals, ces mogoce mi kaj pade v oko, in sam 40 miljonov addonov pa dlcjev pa 4x isti spil sam standard/ultimate/deluxe/premium razlicice, jezus kristus. 

Uporabiš filter in vklopiš samo cele igre.

unknown.png

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Cardinal reče pred 3 urami:

Danes ubodel Mortalski Kombat 11 za 9,99 na steamu (-80%). Na psn je še zmer polna cena.

sm ga videl že parkrat znižanga, gola 11 je bla like 90%off se mi zdi s ps+  discountom, z dlcjem  sem jo pa že videl harat za nekih 22 al neki

 

sicer špil fura res gnile grind_walle če hočeš unlockat vse okoli  characterjev

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...