Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 4 urami:

 

Sem mislil, če si upaš že vplačat PS4 verzijo, al boš za vsak slučaj počakal, da slučajno Sony ni pozabil na obljubo?

V najslabšem primeru bi pač plačal 10$ za upgrade ampak ta igra ima potrjeno zastonj upgrade. Digitalnih iger pa ne prednaročam pred izidom skor nikol. Preload v tem primeru itak odpade ker bo upgrade na voljo šele na dan izida. Itak pa ko jebe preload pr 350mbit optiki :blush:

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

V najslabšem primeru bi pač plačal 10$ za upgrade ampak ta igra ima potrjeno zastonj upgrade. Digitalnih iger pa ne prednaročam pred izidom skor nikol. Preload v tem primeru itak odpade ker bo upgrade na voljo šele na dan izida. Itak pa ko jebe preload pr 350mbit optiki :blush:

V čem je fora, da stane PS5 digital verzija 10 dolarjev več od PS4 digital? Sony skuša nategnit folk, ki ne ve za zastonj upgrade?

Povezava do prispevka

Kako to misliš? Valjda, da ne boš kupil 2x... še posebej, če igraš na istem računu na obeh konzolah. Kaj pa je problem, če kupiš na bluray-u in pač neseš s sabo na vikend? :) Če kupiš digitalno pa bo isto dostopna igra na vikendu, ko se boš vpisal s svojim računom. Digital vsebuje obe verziji (vsaj tako je označeno ob igri), za disk verzijo pa ne vem. Pač kupiš za PS4 disk verzijo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 30. 1. 2022 at 21:59:

V najslabšem primeru bi pač plačal 10$ za upgrade ampak ta igra ima potrjeno zastonj upgrade. Digitalnih iger pa ne prednaročam pred izidom skor nikol. Preload v tem primeru itak odpade ker bo upgrade na voljo šele na dan izida. Itak pa ko jebe preload pr 350mbit optiki :blush:

 

Pa ti res kdaj PS vleče dol z 30MB/s?

Ki meni več kot tam 15/20 MB/s ne stegne - bolj 15

 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 19 urami:

 

a ga maš na wifiju?

 

PS4 sem imel na kabel, ker sem jo imel položno - 5ko imam na wifiju, ker jo imam pokončno, pa se več vidijo kabli. :D

Drugače pa ni razlike v hitrosti - vedno nekje 15MB/s - internet pa imam 600/60 od Telemacha

Nimam pojma, kaj bi lahko bilo - je odvisno s katerega računa pobiraš (posledično s katerih serverjev)?

 

Povezava do prispevka

v kolikor uporabljaš škatlo od telesmeha tudi za wifi potem bo najbrž to razlog. ti šitboxi, ki ti jih zastonj dajo so ponavadi strojno prešvoh za kake hude sustained hitrosti, kaj šele ko delajo še vse ostalo zraven. za hitrost se v vsakem primeru izbere kabel, če pa tudi tam ne dosegaš nekih dobrih hitrosti pa se vprašaj po zdravju, zakaj plačuješ za 600mb, če tega ne dosegaš ali nekaj. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 3. 2. 2022 at 18:15:

 

Pa ti res kdaj PS vleče dol z 30MB/s?

Ki meni več kot tam 15/20 MB/s ne stegne - bolj 15

 

Evo ravnokar sem dal nekaj downloadati in je šlo 33MB/s. Imamo pa 350/100mb/s optiko od Telekoma ki to hitrost dosega dobesedno 24/7. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

Evo ravnokar sem dal nekaj downloadati in je šlo 33MB/s. Imamo pa 350/100mb/s optiko od Telekoma ki to hitrost dosega dobesedno 24/7. 

Ja tudi sam imam 350mbit optiko od Telekoma (pa PS5 preko etherneta). Kakšnih konkretnih speed testov nikoli nisem delal. Ampak kadarkoli gledam kako teče DL mi vleče s cirka 2GB na minuto kar pride ravno okrog 33MB/s.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...