Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Hernier reče Pravkar:

Dej spak ne seri človeku, ki se že leta trudi limat zastonj igrice in je forumašem verjetno posredno uštimal marsikatero zastonj igrico. Pojdi smetit na Gnojišče

 

Ti pa si zadnje čase Kočevca redno vzel na pik... Haha :D

 

Jaz skoraj vedno pozabim vsaj claimat te igre... Včasih pa sem se vedno spomnil prečekirat. Je pa res, da spet nič ne igram na PC in niti ne poženem teh launcherjev (avtomatične prijave nimam, da bi videl obvestila). 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Dej spak ne seri človeku, ki se že leta trudi limat zastonj igrice in je forumašem verjetno posredno uštimal marsikatero zastonj igrico. Pojdi smetit na Gnojišče

Pej si naredit izbo za PC, proklet RogueLegacy2jaš nemaren.

 

Spoiler

sadpanda.png

 

Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

Dej spak ne seri človeku, ki se že leta trudi limat zastonj igrice in je forumašem verjetno posredno uštimal marsikatero zastonj igrico. Pojdi smetit na Gnojišče

V bistvu je verjetno kočevc sam za hec napisal zakaj vmes noben ni updejtal zadeve. Sam določeni osebki vidm da po ta novem napadate vam neljubi folk za vsak prdec :rofl: 

 

Naj živi svoboda! 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

 

Ti pa si zadnje čase Kočevca redno vzel na pik... Haha :D

 

Jaz skoraj vedno pozabim vsaj claimat te igre... Včasih pa sem se vedno spomnil prečekirat. Je pa res, da spet nič ne igram na PC in niti ne poženem teh launcherjev (avtomatične prijave nimam, da bi videl obvestila). 

Samo annoying mi je, da se nekdo trudi z nekim doprinosom, pol pa se ga drka. To mi je res najbolj kisla stvar ne samo na forumu, pač pa tudi drugje. Pač sem velik supporter, če se kdo trudi, pa če je še za tako benigno stvar, kot so zastonj igrice za Epic/GOG. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Samo annoying mi je, da se nekdo trudi z nekim doprinosom, pol pa se ga drka. To mi je res najbolj kisla stvar ne samo na forumu, pač pa tudi drugje. Pač sem velik supporter, če se kdo trudi, pa če je še za tako benigno stvar, kot so zastonj igrice za Epic/GOG. 

Ma tle si res ful zapretiraval. Men je blo očitno, da se zajebava (čeprav kar je reku je še kr res XD).

Je pa res, da ima Kočevc ful tak monoton način zafrkavanja. Prijateljsko prcanje, trollanje, open podjebavanje; vse izpade podobno. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Ma tle si res ful zapretiraval. Men je blo očitno, da se zajebava (čeprav kar je reku je še kr res XD).

Je pa res, da ima Kočevc ful tak monoton način zafrkavanja. Prijateljsko prcanje, trollanje, open podjebavanje; vse izpade podobno. :D

Tnx za analizo overreacta, cenim :D 

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 17. 6. 2022 at 8:42:

https://www.polygon.com/2022/6/16/23170855/amazon-prime-day-2022-deals-free-video-games

 

Med drugimi: 

Star Wars games: Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast and Star Wars: Republic Commando.

over 25 indie games Fatal Fury Special, Metal Slug 2, Samurai Shodown 2, and a couple of King of Fighters, cult platformer Giana Sisters: Twisted Dreams, and color-manipulating puzzle adventure Hue.

 

Prime Day giveaway also features Grid Legends, Need for Speed Heat and some Star Wars classics, Mass Effect Legendary Edition.

mogoce bo delal celo ce vzames trial prime narocnino, sam ni zih. IGre ti ostanejo tudi ko potece narocnina. Tko da tud ce placas 1 mesec prime-a se splaca. 

 

Zacel se je Prime Day in zastonj igre so sledece : 

  • Mass Effect Legendary Edition
  • GRID Legends
  • Need for Speed: Heat
  • Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy
  • Star Wars Jedi Knight II - Jedi Outcast
  • Star Wars Republic Commando
  • 10 Second Ninja X
  • 8Doors: Arum's Afterlife Adventure
  • Addling Adventures
  • Bang Bang Racing
  • Clouds & Sheep 2
  • The Crow's Eye
  • The Darkside Detective
  • The Darkside Detective: A Fumble in the Dark
  • Death Squared
  • Fatal Fury Special
  • Giana Sisters: Twisted Dreams
  • Gone Viral
  • HUE
  • The King of Fighters 2000
  • The King of Fighters 2002
  • Manual Samuel
  • Metal Slug 2
  • Metal Unit
  • The Metronomicon: Slay the Dance Floor
  • Pumped BMX Pro
  • Puzzle of the Year
  • Rain World
  • Road Trip
  • Samurai Showdown II
  • Serial Cleaner
  • Fishing: North Atlantic
  • Fell Seal: Arbiter's Mark
  • Maniac Mansion
  • Suzerain

Za enkrat sem claimal samo Mass Effect in je blo treba linkat acc z Origin in claimas tehnicno tam. Tko da kdor nima Amazon Prime lahko mrbit proba z trial in claima igre in iskreno ne vidim razloga zakaj ti nebi ostale ko ti potece prime membership. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Trenutno je zelo poceni 100$ usa koda @Eneba preko tega linka s kodo zec3jyAKS za 78€, zaloge po tej ceni bodo sigurno hitro pošle. Je pa to res dobra cena sploh ker je trenutno €vs$ skoraj 1:1....

Ko dodaš v košaro in izbereš način plačila, ti dodajo še 6 usd za service fee (tako paypal kot kreditna). Končna cena je 85EUR. Trenutno je menjava USD:EUR ~1:1

 

Še vedno boljši deal kakor plačat direkt 100 EUR, sam vseeno je bolj kul povedat realno ceno. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

1:1, faking bolano. Odkar se zavedam obstoja "valut", ni bilo take situacije

Yep. Nazadnje je bilo tako pred faking dvajsetimi leti.

 

Sicer men se dokaj smeje, k dobivam keš v dolarjih, sam ne vem kaj to točno pomeni za EU ekonomijo v prihodnosti. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Ko dodaš v košaro in izbereš način plačila, ti dodajo še 6 usd za service fee (tako paypal kot kreditna). Končna cena je 85EUR. Trenutno je menjava USD:EUR ~1:1

 

Še vedno boljši deal kakor plačat direkt 100 EUR, sam vseeno je bolj kul povedat realno ceno. :D

 

Jaz sem dal takrat ko sem postal 78,41 Sam tist ponudnik je verjetno zelo hitro prodal te zares poceni kode. Ne vem pa kaj je ta popust spodaj. Tega na strani od Enebe sploh ni blo.

 

image.png.9324defc9bb52b9f5a958527038710fc.png

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...