Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 12 urami:

@Stipe2 je enkrat full grajal črnega, ko sem omenil, da bi ga rad kupil. Baje se na njem nenormalno vidijo prstni odtisi in umazanija. Je pa mi to čudno za tako črno barvo.

 

Mislim, ful grajal...ja, drugačna tekstura plastike je, kot na starem kontrolerju in se potem več vidijo odtisi - če dam belega in črnega enega zraven drugega, zgleda črni ful bolj umazan na prvi pogled - mogoče se je zato Sony odločil za default belo? :D

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 urami:

Sej sta dva črna, tisti k ima mat črno se ne paca toliko, ma kolegica in je res jak

 

Moj sin ima tudi mat črno - odvisno verjetno, s kako čistimi rokami igraš - ženske tu niso merilo, je treba testirat na moškem. :D

Drugače kot kontroler je lep, ja...

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 1 uro:

Je morda kdo kje zasledil kak dober deal za switch pro kontroler?

 

Za 45€ bi ti jaz mojega odstopil, dejansko samo enkrat sproban (torej nerabljen), ker s tamalo skupaj samo preko joy-conov igrava in mi leži že več kot pol leta, se pravi skoraj odkar sem ga kupil v omari. Imam original in račun z veljavno garancijo, če te zanima piši ZS.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...