Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 22 minutami:

Čemu ves ta hype? Fani so najbrž že od zdavnaj nabavili in preigrali. Al kej falivam tu?

 

Nimam za PC, ker sem spilal na PS4 pa evo ce je free ne, zakaj pa ne...


Evo zaj je slo klejmat, samo ni vec directors cut.. 

 

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 6 minutami:

Uporabniki a la @Svizla, ki jim ženska ne dovoli kupovat igric, pa morajo huntat zastonjske :whistle:

 

(Ne saj ne, Svizla največji car, tnx za ves trud!)

Hehe, tko to je...drgač bi pa ignoriral giveawaye - zdej pa vsake tolk naletim na takšne bonbončke in sem res happy. 

Če kupm ful nimam odnosa do tega, ker "sej je itak plačan tud če ne igram", če pa neki dobim se pa potrudim, da to tud igram (če se le da).

 

Anyway, fajn je, če mamo vsi lahko dobrobit od tega.:P

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Respect. Ampak je pri meni čist kontra. Če plačam se potrudim, da dobim kaj za to plačilo... Če pa dobim, pa mi je vseeno če sploh ne igram ali pa obupam hitro, če mi ne potegne, ker si rečem "itak je blo free" :D

Mnja, po drugi strani pa bi lahko bil tud Game dump za vse, ki majo odveč keye pa ne vejo kam z njimi:ninja:

 

No, zdej veste, če mate kej odveč kr men pošljite, jst vse vzamem:whistle::panika:

Povezava do prispevka

Saj... to je isto kot folk, ki hodi po raznih gostilnah, prireditvah... samo, ko je kak dogodek z brezplačno pogostitvijo, drugače pa ga nikoli ne vidiš. Jaz sem celi živčen kot pes, ko je recimo obletnica lokala v katerega redno hodimo s frendi in potem tam gledaš frise, ki se pridejo mastit s free čevapi, drugače pa jih nikoli ne vidiš klošarjev.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Saj... to je isto kot folk, ki hodi po raznih gostilnah, prireditvah... samo, ko je kak dogodek z brezplačno pogostitvijo, drugače pa ga nikoli ne vidiš. Jaz sem celi živčen kot pes, ko je recimo obletnica lokala v katerega redno hodimo s frendi in potem tam gledaš frise, ki se pridejo mastit s free čevapi, drugače pa jih nikoli ne vidiš klošarjev.

Jaz vsake toliko naredim free giveaway art na streamu, kjer žrebam naključne zmagovalce.

Ne moreš si predstavljat kako disheartening je, ko imam na normalne dneve tam 50-100 gledalcev, ko pa so te zastonjske akcije, pa naval nad 200-300 folka.

Sreča, da sem se uspel sprijazniti, da tako gre življenje in nisem zaključil kariere zaradi soli. XD

Povezava do prispevka

Da ne bo kake pomote :D S tistim zapisom nikakor nisem mel v mislih (in primerjavi) uporabnikov kot je recimo Svizla. Izključno tiste, ki kupujejo redno povsod drugje, na Epic pa samo free claimajo (ja tebe gledam) in po možnosti še pljuvajo po njih :)

 

Drugače je kar logično, da se za giveawaye vseh vrst najdejo hijene kar iz lufta.

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Jaz vsake toliko naredim free giveaway art na streamu, kjer žrebam naključne zmagovalce.

Ne moreš si predstavljat kako disheartening je, ko imam na normalne dneve tam 50-100 gledalcev, ko pa so te zastonjske akcije, pa naval nad 200-300 folka.

Sreča, da sem se uspel sprijazniti, da tako gre življenje in nisem zaključil kariere zaradi soli. XD

Mah folku se spipa ko vidi da je neki zastonj, tut ce iste stvari ne bi povohali cim bi morali placat en drobiz. Ne sme ti bit dishearthening, ce imas sreco ti tak giveaway vsake toliko casa najde koga ki bo ostal v audiencu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...