Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 31 minutami:

Dvomim, da se bo kdo spomnil tja objavit, še manj pa hodit gledat, če je kdo kaj objavil.

Saj ne gre za to, da bi kdo hodil gledat. Pač tukaj napišeš igre in linkaš do keyev v uni temi. Ni ravno raketna znanost, kaj zdaj tok kompliciraš :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

To je tako kompliciranje kot glede screenshotov iz iger kjer še vedno nobena metoda ne seže niti do kolen fotkanju TV-ja z mobitelom, ki leži na kavču in prilimat sem usput.

SS direkt v konzoli, v PS appu na telefonu pa nastaviš, da ti avtomatično linka vse SSje tudi tam.

Nehi živet v kameni dobi XD

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 48 minutami:

js sm Kinguin enkrat probal pa sem dobil neke Xbox kode (sem dobil keš nazaj), tko da zdej zaupam samo Enebi, kjer me še niso nasrali

Sam nisem nikoli imel težav s Kinguinom, ampak verjamem, da se lahko zgodi kaka pizdarija, ko so v igri različni privat sellerji.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 18 urami:

@maksi

Kaj je pa tukaj smešno? Ta TV je najceneje, kar se ga dobit 1000€, ta konzola bundle pa najceneje 600€, kar se ga dobit. Oboje skupaj ti dajo za 1400€. Se pravi če dobiš tak TV za 900€ in tako konzole/bundle az 500€ je to oboje odličen deal.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 11 minutami:

@maksi

Kaj je pa tukaj smešno? Ta TV je najceneje, kar se ga dobit 1000€, ta konzola bundle pa najceneje 600€, kar se ga dobit. Oboje skupaj ti dajo za 1400€. Se pravi če dobiš tak TV za 900€ in tako konzole/bundle az 500€ je to oboje odličen deal.

 

In če pokličeš v naslednjih 23 minutah, dobiš zraven še enkraten avto Opel Adam, diskontno znižan na 9700 EUR!! :w00t:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...