Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 7 minutami:

U glavnem klicat bos mogu help linijo

 

Sem potem za foro poslal še mail, ker škoditi ne more in itak pričakoval, da do ponedeljka ne bo nič. Sem si mislil "fuck it" itak v ponedeljek dobim še en paket od njih (sem prejel SMS, da so ga prejeli v dostavo v petek) in bom pač takrat dvignil oboje. No, po čudežu sem danes na sam sveti dan prejel odgovor, da je/je bil paketomat okvarjen in me paket čaka na šalterju bencinske črpalke, zato ni blo kode.

Povezava do prispevka
sherc reče pred 1 uro:

Kode, kar ne spremeni dejstva da so cene smešno nizke :)

Se strinjam. Sprašujem bolj, ker nisem siguren, da bi jim kar zaupal. Da te ne PSN pol nekega dne kar bana zaradi kakih ukradenih kod.

Verjetno paranojim zastonj. Javi kako bo šlo skozi.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 34 minutami:

Zakaj? Saj obstajajo. Amazon redno prodaja.

 

Ne več. 

Kode so samo še za opisovalce/influencerje ter priložene raznim bundle paketom.

Skratka uradno je ne moreš kupit razen prek fizičnih posameznikov, ki so jo dobili na zgornji način.

 

Tko da 100% scam štacuna.

 

Edit: 

Od 2019 ni več možno kupovati iger.

 

“We can confirm that as of April 1, 2019, Sony Interactive Entertainment will no longer offer full games through SIE’s Global Digital at Retail program,” a PlayStation spokesperson tells The Verge. “This decision was made in order to continue to align key businesses globally. To support full games and premium editions, SIE will introduce increased denominations at select retailers. DLC, add-ons, virtual currency, and season passes will still be available.”

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
sherc reče pred 1 minuto:

"Ono sto je prijateljima cudno je cijena, a niska je jer mi prodajemo PS Accounte, ne kodove. Znaci mi posaljemo PSN Account na kojem kupimo zeljenu igru i vi samo download preko tog accounta. A igru svakako igrate sa vaseg licnog accounta."

Aha... Potem je brezveze. Rešeno. Next. 

Povezava do prispevka
sherc reče pred 56 minutami:

"Ono sto je prijateljima cudno je cijena, a niska je jer mi prodajemo PS Accounte, ne kodove. Znaci mi posaljemo PSN Account na kojem kupimo zeljenu igru i vi samo download preko tog accounta. A igru svakako igrate sa vaseg licnog accounta."

Aja lol. Čisti scam torej. Meh...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...