Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

1309976 reče pred 4 minutami:

Bolje nabaviti na PCju ali ps4?

Ja odvisno s čim in kje raje igraš. Jaz sem igral tako Shadow Tactics kot Desperados 3 na PC-ju, ampak z dualshock kontrolerjem. To ti je potem isto kot, če bi na konzoli. Če imaš dosti raje miš in tipkovnico ti je odgovor jasen. Če imaš PS4 priklopljen na TV in udoben kavč, potem vsekakor priporočam kavč. Jaz sem igral PC s postelje :D

Povezava do prispevka

Sem eden tistih, ki so s ps4 prešaltali na konzolo. Po začetni skepsi (kot pripadniku master rase od samega začetka) pa danes ugotavljam, da sem se povsem odvadil igranja na PCju. Sem pred kratkim nabavil nov laptop, ki bi moral brez težav poganjati nove špile, pa me niti malo ne vleče igrati nanj. Enostavno sem se zgleda navadil na kavč/TV konzolno kombinacijo.

uredilo bitje 1309976
pravopis
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 2 minutama:

Enostavno sem se zgleda navadil na kavč/TV konzolno kombinacijo.

Pol pa kar nabavi PS4 verzijo. Če ti ni pomembna fizična kopija kar digitalno za teh 5 €. Jaz sem igral s playstation kontrolerjem kot pravim ene 3 mesece nazaj in se odlično igra. Igra je vredna vsakega centa, oziroma je zastonj za ta denar.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 17 urami:

Sem eden tistih, ki so s ps4 prešaltali na konzolo. Po začetni skepsi (kot pripadniku master rase od samega začetka) pa danes ugotavljam, da sem se povsem odvadil igranja na PCju. Sem pred kratkim nabavil nov laptop, ki bi moral brez težav poganjati nove špile, pa me niti malo ne vleče igrati nanj. Enostavno sem se zgleda navadil na kavč/TV konzolno kombinacijo.

 

sem imel isti problem, pa sem potem poenotil način interakcije in zdej špilam iz kjerkoli že pač. kompič postavi pod/za tv, kupi en el cheapo usb bluetooth reciever, poveži ps gamepad s kompom in voila. pc gaming na tvju in kavču. 

 

Arey reče pred 1 uro:

Pa ravno laptop lahko kadarkoli priklopis na tv in z gamepadom igras z laptopa, pa se framerate imas dober.

Men je gnilo da ima PS prevec dobrih ekskluziv da bi se mi splacalo gaming pc kupovat.

 

en argument proti totalni konzolni konverziji je ta, da ne glede na to kolk strani prečekiraš... PS špili enostavno niso nikdar tako poceni kot isti špili na PCju. Za razliko v ceni za nekaj teh špilov imaš lahko že pol boljši gaming PC.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 6. 11. 2020 at 13:32:

.....

 

Je pa tudi res da jz kompa se v lajfu nisem imel 7 let

 

Ravno meni je v začetku leta storila bridko smrt grafična, ki sem jo kupil leta 2012 :)

Matična pa mislim, da je bila še starejša. 

 

Meni je dosti iger delalo povsem dobro na tako staremu računalniku. Sej tudi medium nastavitev izgleda mega :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...