Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Pleya reče pred 2 minutama:

Kje se splača vzeti slovenski ps plus?

 

Počak na morebitno BF akcijo!

 

Mene mika da bi dal PS+ na USA račun k pride sam cca 26€ letno in ker verjetno cloud saving še vedno ne bo delal brez tega bom tud začel igrat na tem accountu. Pač bom šel iz lvl 412 na 0 ampak who cares tbh... :)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 26 minutami:

Mene mika da bi dal PS+ na USA račun k pride sam cca 26€ letno in ker verjetno cloud saving še vedno ne bo delal brez tega bom tud začel igrat na tem accountu. Pač bom šel iz lvl 412 na 0 ampak who cares tbh...

Isto razmišljam sam. USA acc ima res sick savings.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Počak na morebitno BF akcijo!

 

Mene mika da bi dal PS+ na USA račun k pride sam cca 26€ letno in ker verjetno cloud saving še vedno ne bo delal brez tega bom tud začel igrat na tem accountu. Pač bom šel iz lvl 412 na 0 ampak who cares tbh... :)

kje si vido za ta denar?

Povezava do prispevka

Zajebal sem, ko sem delal prvi račun, da se nisem nič spoznal na zadeve, če ne bi takoj odprl USA. Sedaj pa imam par let zalog iger in PS+ špilov iz slovenskega. Res ne vem kaj naj... Verjetno bom kar kupil še za teh 26€ še USA in imel oba. Ker ne mislim opustiti slovenskega, na USA pa bom ta denar hitro notri spravil s kakimi ugodnimi nakupi.

Povezava do prispevka

Ma sej za samo nakupovanje na USA štacuni ne rabiš met PS+. Če že imaš slovenskega se ti imo ne splača delat dveh. Al eno al drugo. Imam pa jaz isto dilemo kot ti.

Sam po drugi strani, itak vse igre, ki me zares zanimajo bodo sedaj v PS+ collection in ostalega kar se mi je nabralo v zadnjih letih imo ne bom igral.

1st world problems.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 26 minutami:

Ja, saj imaš prav. Najverjetneje res brezveze v takem primeru met 2. Če hočem nov špil ceneje v $, pa mi PS+ itak ne pomaga nič pri tem.

Sicer imaš tudi tiste posebne ps+ popuste, kjer tudi prišparaš malo več zaradi nižje vrednosti dolarja. Največja prednost, poleg nizke naročnine, so nakupi, ki jih lahko opravljaš online.

 

EDIT: Too slow for the Slinch.
How the Slinch Stole Christmas (and replaced it with Black Friday)

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Mislim, da je bolj tako kot Slinch pravi. V bistvu sem menda v par letih do zdaj kupil samo 1 al 2 taki igri, ki sta imeli dodaten popust za PS+ naročnike, pa še ta je bil nek mizeren za starejše igre. Razlika mogoče 3-4$ od cene za tiste, ki niso imeli PS+ naročnine. Bom kar preskočil za enkrat in ohranil samo slovensko s vsemi igrami za nazaj in vsemi PS+ igrami, ki jih izgubim, če menjam.

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Ko ti poteče naročnina, nimaš več dostopa do iger. Če kasneje podaljšaš, jih dobiš spet na voljo.

On je po moje mislil, da bi mu ostale igre iz SLO PS+ računa, če bo prešaltal zdaj na USA PS+ naročnino... da bo potem tudi na USA mel vse igre, ki jih je v preteklosti claimal na SLO. Vsaj tako sem jaz razumel.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 16 minutami:

Aja, tega ne vem za zihr, samo po moje ne deluje med različnimi regijami. Naj raje pove kdo, ki ima izkušnje.

Saj ne moreš z istim računom imet dveh PS+ naročnin v dveh različnih regijah. In čim menjaš račun je to nov račun in izgubiš z drugega vse po moje. Razen, če se da na kak način porihtat, da si se kao preselil v ZDA... to pa so res take finese, ki ziher bolj kdo pozna kot jaz :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 50 minutami:

Saj ne moreš z istim računom imet dveh PS+ naročnin v dveh različnih regijah. In čim menjaš račun je to nov račun in izgubiš z drugega vse po moje. Razen, če se da na kak način porihtat, da si se kao preselil v ZDA... to pa so res take finese, ki ziher bolj kdo pozna kot jaz :D

 

Še za tiste ki se res preselijo ne vem kako je to urejeno, pa bi blo za nas k "goljufamo" Pač zgubiš dostop do PS+ iger na SLO računu jebiga, verjetno si vse preigral kar si mislil. Na drugem v tem primeru USA računu imaš pa 26€ letno naročnino in večkrat še dodatne popuste pri nakupu iger in 20 iger ob nakupu PS5 ki so itak več ali manj vse kar zares rabiš. Če ti kdaj zapaše nekaj igrat iz SLO PS+ pa pač plačaš en mesec da preigraš in je.

 

Res škoda ker ne dela cloud saving vsaj tko ko MP za vse userje na konzoli kjer je PS+ account primary če že ne more bit zastonj :ranting:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 18 urami:

 

Počak na morebitno BF akcijo!

 

Mene mika da bi dal PS+ na USA račun k pride sam cca 26€ letno in ker verjetno cloud saving še vedno ne bo delal brez tega bom tud začel igrat na tem accountu. Pač bom šel iz lvl 412 na 0 ampak who cares tbh... :)

 

 

jst mam skoz ps+ na usa, pa tud špile vse tm kupujem. Igram pa še zmer na EU. Sej dela, sam daš USA za primary.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...