Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Little Nightmares (PC) zastonj do 17.1.2021:

https://store.bandainamcoent.eu/eu/product/437895/little-nightmares-pc-download

 

Zaradi navala Steam ključi prihajajo z zakasnitvijo. Lahko uporabite tudi "10 minute mail" - My account - Your orders - Downoad (ključ se čaka tudi po eno uro).

uredilo bitje Hajvan
  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Hajvan reče Dne, 13. 1. 2021 at 12:06:

Little Nightmares (PC) zastonj do 17.1.2021:

https://store.bandainamcoent.eu/eu/product/437895/little-nightmares-pc-download

 

Zaradi navala Steam ključi prihajajo z zakasnitvijo. Lahko uporabite tudi "10 minute mail" - My account - Your orders - Downoad (ključ se čaka tudi po eno uro).

 

Jst sem okoli 7ih zjutraj šel na tole in v 10ih urah ne duha ne sluha o ključu

 

Povezava do prispevka

To je bolj tako ... direktiva EU :D. V EU imaš na legitimni trgovini (torej recimo EU MS store, slovenskemu PSN storu) pravico withdrawat any purchase v roku 14 dni, niti razloga ne rabiš navest.

 

Žal razne trgovine (Sony PSN npr.) ne ponujajo nekega hitrega obrazca, zato moraš poklicat support oziroma napisat mail, da uveljavljaš pravico vračila izdelka kot državljan države v EU.

Povezava do prispevka

N64 kontroler je že v svoji OG verziji v pizdi, zdaj po parih letih uporabe pa je vsak še slabši. Sploh gobice grejo v tri krasne. Tako da eden redkih joypadov, kjer si v bistvu na boljšem, če kupiš kitajski knockoff. Jaz sem na ebayju vzel nek random 2pack za 18 €. Žal ga v historyju ne najdem več, pomoje kakih 6+ let nazaj. Random kitajski knockoff. En joypad še vedno dela BP, enemu pa je stick zanašal v desno in se mi realno ni dalo ukvarjat z neko plastiko za 9 €, tako da sem ga kar vrgel v smeče 

Povezava do prispevka

Tukaj se popolnoma strinjam s Chamirjem.
Najbolje, da kupiš en pocen kitajski knockoff, ker OG kontrolerji so se jim gobice že kar pošteno fajn znucale.

Jaz sem imel enkrat enega nagledenega, mislim, da je bil skozividen, preko nemškega Amazona.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...