Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

sadhu sequencer reče pred 8 minutami:

Kje naj kupim Yakuzo 3 ali Yakuzo 4?

 

Hočem da je BD nov, najmanj ohranjen kakor da je nov.

Za katero konzolo?

 

Yakuza 3, 4 in 5 pack za PS4 sem videl v Goblinu, mislim da je nov 50 €, neka fensi izdaja z nekim jakim rdečim steelbookom

Povezava do prispevka

F76 niti ni tako zanič,.. Sem snel ko je bil en teden free na PSNu,.. Pa nevem,.. Čist soliden Fallout game ,.. pač  veliko bolj streljaški,.. in Vats je bolj za potshote, da ni treba merit,.. Je pa en kup crafting sistemov, ki so gradili na F3 in F4,.. in deluje čisto spodobno. Zgodba pa pač bethesda F4 nivo,.. kar je tko tko,.. Ampak glede na to da jaz F4 ne sovražim in da mi je čisto kul se zgubit v teh svetovih,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Luftwalk reče Dne, 6. 4. 2021 at 13:23:

www.igabiba.si ima zastonj Fallout 76 (PS4 ali XOne) pri nakupu česarkoli....ne vem sicer koliko časa traja ta akcija, ampak ni vidno da bi bilo kaj omejeno z vrednostjo nakupa

 

biba_f76.png.5febeb7bdc78c3780ff29f408ed5c77a.png

 

Chenier reče Dne, 6. 4. 2021 at 13:24:

Tudi če bi talali zastonj brez obveznega sonaročila, ne bi naročil :D 

Realno gledano.

Povezava do prispevka

Horizon Zero Dawn Complete Collection is now available FREE (no PS+ required) to claim until May 14 via PlayStation Play at Home!

https://www.playstation.com/en-us/play-at-home/

 

Predvsem za folk ki DLCja še nima,.. Vredno sprobat ,... Horizon je itak zakon,.. Še vedno me gobsmacka kako dobro zgleda na PS4PRoju,.. adijo pamet.

vglavnem logirajte in poiščite horizon

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...