Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 3 minutami:

@WerazielČe se ne počutiš kot umazana cipa, ko kupiš digital only igrico, pol je tole must, ker prišparaš OGROMNO. Ne sam zaradi dobre menjave EUR USD, ampak ker so pri njih igre 10 enot cenejše kakor pri nas. Če je pri nas nekaj 70 EUR, je pri njih cena 60 USD.

Do zdej se mi ni dalo tega rihtat, ker sem bil prepričan, da bom zih kej zajebal in bojo vsi moji accounti šli v kurac. Bom si dons po kosilu cajt uzel

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 4 urami:

 

kolega glih dobu dostavljen CP iz tega deala, skatla je angleska. 

 

Očitno je loterija. Ali pa jih imajo zdaj več na zalogi, ker je že toliko mimo :D

 

mumbo360 reče Dne, 11. 12. 2020 at 11:00:

Dobil zdej od Gamers.si. Ovitek je madžarski (HU verzija). Mamicu jim Janšetovo. Ni blo to nikjer navedeno, jaz čem met angleško. :huh:

 

Bom kar vrnil, ker sem mislil igrat na ps5, od katerega ni ne duha ne sluha iz amazona še zaenkrat. Sama razočaranja te dni... :cry:

 

IMG_20201211_105522.thumb.jpg.7d59ca049827792c6da988a0e94cdbe1.jpg

 

IMG_20201211_105506.thumb.jpg.409933bd13858ba0b7b768032f68decb.jpg

 

 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 6 minutami:

Najprej pojdite na allkeyshop.com, odkucajte psn gift carde, najte najugodnejšo ponudbo in kliknite nanjo. Šele če greš preko AKS linka z referralom tja koda deluje, drugače najbrž ne.

 

Recimo meni deluje:

  • Sub-total€79.00
  • Total:€72.68
Discount: -€6.32

Res je. Preverjeno tako deluje.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 minutami:

hvala prjatli, s tem sem si pršparal 11 eurov overall plus to kar bo tu ceneje

Edino je pa res, da imam zdej PS+ vezanega na EU, sam jbg, bomo preživel

Sej to nima veze. Ti sam naredi dodaten US account na konzoli in tam pač samo kupuješ igre bolj poceni.

Se pa dejansko splača prešaltat na US PS+, če te ne briga za obstoječ library. Jaz bom po moje kar ufural US PS+, ko mi poteće trenutni subscription.

Povezava do prispevka

Ma sem itak že plačal in redeemal. Vse BP.... Tnx

 

Še nekaj. Želel sem narediti preorder za Elden Rings in je končna cena nekaj čez $66. "Živim" pa v Chicagu (ker bratranec dejansko živi tam in imam na njegovo ime in naslov :) ) Ni neka fora, da se lahko preselim v neko drugo zvezno državo in sploh ni davka? Oregon? Oregon je kar lepa gozdnata država drugače.

 

Fak, če bi se to včeraj spravil uredit bi za 77€ dobil Elden Ring preorder + Demon's Souls :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Če imaš še enega prijatla, si lahko razdeliš account (namreč digitalno kopijo lahko dljaš na dve konjzoli) in imaš DAY 1 Elden Rings za 23 € 

 

Ni to nekak bolj komplicirano, če je to moj secondary account? Kaj pol bi moral nekako s tem US accountom z njim delit zadevo al kako? Pa bi potem igra delala na vseh treh accountih? Jaz zdaj namreš snemam igro iz US accounta, igral pa bom na svojem original EU.

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 21 minutami:

Jst imam Oregon, vse brez davka:

 

https://www.fakexy.com/us-fake-address-generator-or

 

fak kaj niste tega prej povedal :D

 

@ke_kit tok mam enih špilov shranjenih od PS Plusa, da mi je malo muka menjat (ker če prou razumem, takoj ko neham plačevati mi tisti špili izginejo iz računa?), ker jih ene 20 niti probal še nisem, pa še moja dost enih teh špilov ni igrala

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 19 minutami:

fak kaj niste tega prej povedal :D

 

@ke_kit tok mam enih špilov shranjenih od PS Plusa, da mi je malo muka menjat (ker če prou razumem, takoj ko neham plačevati mi tisti špili izginejo iz računa?), ker jih ene 20 niti probal še nisem, pa še moja dost enih teh špilov ni igrala

Tako je. Lahko pa kasneje spet subscribaš in se ti bodo vrnili v library.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...