Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

fak kaj niste tega prej povedal :D

 

@ke_kit tok mam enih špilov shranjenih od PS Plusa, da mi je malo muka menjat (ker če prou razumem, takoj ko neham plačevati mi tisti špili izginejo iz računa?), ker jih ene 20 niti probal še nisem, pa še moja dost enih teh špilov ni igrala

 

Lahko ostaneš na EU PS+, account za US uporabiš samo za nabavo špilov po nižji USD (no tax) ceni. Špilaš pa potem to na EU računu.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 17 urami:

Če imaš še enega prijatla, si lahko razdeliš account (namreč digitalno kopijo lahko dljaš na dve konjzoli) in imaš DAY 1 Elden Rings za 23 € 

Lahko poveš kaj več o tem? Kako zadeva poteka ali lahko potem oba igrava na enkrat? Ali je omejeno, da ko eden igra, drugi ne more?

Povezava do prispevka

LEGENDA

1PS (tvoj PS5)
2PS (kolegov PS5)
1AC (tvoj PSN račun)
2AC (kolegov PSN račun)

 

Na 1PS/1AC disablaš funkcijo console sharinga na način:

Settings -> Users and Accounts -> Other -> Console Sharing and Offline Play -> Disable 

Greš na 2PS loginaš 1AC in enablaš funkcijo console sharinga, kjer si jo na 1PS disablal.

Nato greš v istih opcijah en nivo nižje in klikneš "Restore Licences".

 

Sedaj boš lahko igral vse igrice, kupljene na 1AC - na 1PS/1AC in 2PS/2AC

 

Potem greš na 

2PS/2AC disablaš funkcijo console sharinga na zgornji način

Greš na 1PS loginaš 2AC in enablaš funkcijo console sharinga in klikneš "Restore Licences".

 

In evo, sedaj lahko igraš igrice kupljene na 1AC in 2AC na 1PS/1AC in 2PS/2AC.

 

Kar pomeni, da so vse igrice playable na obeh računih, lahko tudi igrata hkrati in tudi online en proti drugemu. Skratka brez omejitev. Deluje pa samo z dvema konzolama, treh ne moreš zvezati med sabo. 

 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

In evo, sedaj lahko igraš igrice kupljene na 1AC in 2AC na 1PS/1AC in 2PS/2AC.

 

To ja, to sem že imel s kolegom (on je nehal igrat). Kaj pa v primeru, ki sem ga jaz omenil in si rekel, da bi šlo in bi bil Elden Ring 23€ na osebo? Ker bo kupljen na moj secondary account in ga bom igral na moj primary. Po moje druga oseba s tretjim accountom tu ne more pasti noter v sharing...

Povezava do prispevka

Mel sm zegn.

Malo sem iskal kje bi dobil Assassin's creed Origins ugodno za XBOX, pa sem naletel na stran Proshop (danska firma).

Malo brskal po strani nasel assassine izpod 5€, en 256GB USB kljucek za drobiz, pol sem gledal ce majo kak poceni spil za PS za bratranca...

Ce bom ze placal 6€ postnine je blo vseen ce naberem par stvari.

Med drugim sm najdu tud sekiro (za cepit, ne igrico) za 4€ pa neki :lol: Vzel "for the lulz" in je prislo.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Kere pedrske fore, res se splača met US PSN account - trenutno Yakuza origins collection 20 dollarjev (0, remake 1, remake 2), pri nas tega collectiona sploh ni, pa je npr. Zero za 20 eurov :avadodo: mn3njalnik me je spet spasil

 

Za še več koristnih nasvetov se subskrajbaj na mn3njalnik YouTube, Twitch in Discord. 

 

Splača se tudi zaradi DaCapovega kuharskega kotička v sredo ob 17h. In Ćamirjevega branja antične poezije v četrtek ob 21h.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

:avadodo: BASE IS BACK :ododava:

 

Navedek

Delivery to Non-UK Destinations

For items up to £135/€150 we will ship to all EU countries along with Gibraltar, Iceland and Switzerland.

Items over £135/€150, and some specific UK only products, can not be purchased for delivery to Non-UK destinations. The product’s page will show the allowed delivery locations. The estimated additional overseas postage charge is shown on each product’s page and confirmed at checkout. If an item is added to your basket and the delivery location is not allowed, it will need to be removed from your basket before checkout can be completed.

Prices displayed include UK VAT. EU VAT will be calculated and displayed during checkout. Customs and import tax may be payable on import to non-EU destinations. You, as the importer of record, will have to pay any such charges on or before delivery. We will not be liable for any such charges and advise you to contact the customs authorities in your country before placing any order.

For EU destinations there should be no additional customs or import taxes charged.

 

Elden Ring PS5 54€

 

Ne bo day 1, bo pa ceneje kot pri lokalnih lopovih.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 28 minutami:

:avadodo: BASE IS BACK :ododava:

 

 

Elden Ring PS5 54€

 

Ne bo day 1, bo pa ceneje kot pri lokalnih lopovih.

 

Imajo poštnino?

 

Ne bi rekel, da se ravno splača. Torej, kot sam praviš, day 1 sigurno ne more biti. Pa tudi pri nas dobiš po zelo podobni ceni. Če nimaš možnosti osebnega prevzema od kmeteka, potem imaš še par možnosti:

 

https://eigre.si/elden-ring-ps5-1630509416

 

https://links.si/igra-za-pc-elden-ring-prednarocilo-015027?utm_source=pametno.si&utm_campaign=pametno.si&utm_medium=click

 

https://www.gamers.si/playstation5/elden-ring

 

https://www.konzolko.si/sony-playstation-5-igra-elden-ring-ps5?search=elden ring

 

https://www.bigbang.si/elden-ring-launch-edition-izdelek-269481/

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...