Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

linuxx1337 reče pred 1 uro:

Kaj pa se je zgodilo z gamecenter.si? So kar izginili iz obzorja... en čas so še imeli kakšno ok znižanje. A fizične poslovalnice še obstajajo? Spletne strani in socialnih računov ni več...

 

To sem tudi jaz spraševal zadnjič nekje na forumu. Pri njih sem imel prednaročen Dying Light 2. Hvala bogu sem označil plačilo po povzetju in nisem nič nakazoval po predračunu ali plačal s kartico. Poslal sem jim tudi mail (ker spletna stran in nič ne dela, zadnje objave na FB novembra...) in tudi po kakih 10 dneh ni odgovora. Po moje so šli v kurac.

Povezava do prispevka

Glede na neresnost me sploh ne čudi propad Gamecentra. Niti jih noben nebo pogrešal. Jaz sem lani septembra mel z njimi res za kurac izkušnjo. Izdelek na zalogi, če naročiš do 13h dobiš naslednji dan. Čakal sem več kot teden dni. Pa ni bilo več teh frk z dostavo zaradi korone. Informativno sem ga lepo hoto vprašat za update niti en mail ni odpisal. Na koncu sm tak dolgo čakal, da je vmes na spletni strani izdelek dodatno znižal. Glede na reviewe na FB tisti čas sem hitro videl da nisem edini taki.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Slišal sem tukaj na forumu precej kritik čez Game Center... ampak je bla večina, da niso dobili CE edicij iger. Jaz sem pri njih v dobrem letu dni prednaročil 3 igre in sta dve prišli day one. Za eno pa so me klicali po telefonu in se opravičili, da bo en dan zamude. Ne bom jih hvalil, preklinjal pa tudi ne.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz sem bil 100% (še vedno sem), da so bili gejm center nekdanji playgame. Tko, da sem se jih ogibal, kot pravnik las.
Pol je pa za cajt TLOU2 lokalni BB zatajil in sem bil prisiljen iti v Kranski Tuš in imel srečo, da sem narajmal na CE.
Pa prodajalka je bila res prijazna.

Povezava do prispevka

Evo danes sem tudi jaz izkoristil PSN  US gift card nakup za 100 dollarsov preko enebe, hvala za info fantje :)

 

Sicer danes že ni več tako dobra cena kot ste nekateri dobili vendar je 78,59€ še vedno super za 100$ gift card, Elden Ring plus something else ko bo spet kak sale here i come :limona:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...