Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Avion reče pred 2 minutama:

Za jutri je nek netopir, kaksen Batman mogoce?

Možno, čeprav LEGO Batmane in Arkham trilogijo brez zadnjega dela so že dali

 

Mimogrede, nekje vmes je Epic brez razloga dodal še sweet cheeneness in vam LEGO Batman in Arkham trilogijo zastonj upgrejdal na verzije z vsemi DLC-ji, tako da če ste pred leti dodali v library, imate ultimativne all-DLC izdaje zdaj :) 

Povezava do prispevka

Odvisno kaj narocas, kar jaz narocam dobim se vedno ful ceneje kot pri nas. Cena postnine je kar po standard ceniku, storitev posredovanja pa je drobiz, par evrov na paket. Placas prakticno enako kot ce bi stacuna, s katere kupujes, posiljala k nam. 

 

Also, zamudil sem sable, ker kreten :cry:

 

Pa prebral sem da bo, se odprl sem topic vceri, ampak sem bil v guzvi in pol pozabil  

 

Tesko je :(

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 43 minutami:

Also, zamudil sem sable, ker kreten :cry:

 

Pa prebral sem da bo, se odprl sem topic vceri, ampak sem bil v guzvi in pol pozabil  

 

Tesko je :(

Pa prov zato se trudm objavljat, da si ja zacahnate, zavežete robec, nastavte opomnik, z žiletko vrežete v dlani, karkol...pa kolega še vedno pozab:(:no:

On the other hand, EPIC je zdej že večkrat dokazu, da rotira tud med že podarjenimi igrami - morš sam počakat.:whistle:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...