Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Eno vprašanje.. pred kratkim sem pri gamers naročil igri Spider man miles morales ter snowrunner obe igri za ps5. 

 

Snowrunner je normalen ovitek v angleščini, miles morales pa v madžarščini.

 

Sedaj me samo zanima ali je to fora samo v ovitku ali bo tudi v igri samo madžarščina, čene raje vrnem?

 

Drugače kar sem do sedaj naročal pri njih je bilo vedno v angleščini vse tako za switcha kot za ps5.

 

Dal pa sem za obe igri skupaj s poštnino 50€, kar je zelo ugodno.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 57 minutami:

To je normalno, ker ni več vredna zaradi FUT, če začneš šele  decembra, boš težko konkuriral, teh 60€ boš itak moral porabiti za fifa točke.

A veš da sem kar nekaj Fife preigral, pa nikoli nisem FUT igral. Aj to dobr? Jest igram samo seasons.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 14 minutami:

A veš da sem kar nekaj Fife preigral, pa nikoli nisem FUT igral. Aj to dobr? Jest igram samo seasons.

S FUT zaslužijo dosti več kot s samo igro, glavni razlog zakaj je to zadnja igra pod tem imenom, ker je FIFA hotela več denarja.

 

Vsi ostali načini igranja so zaradi lepšega, EA vlaga minimalno ali sploh nič časa tam, seasons so že celo desetletje identični.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 22 urami:

To je normalno, ker ni več vredna zaradi FUT, če začneš šele  decembra, boš težko konkuriral, teh 60€ boš itak moral porabiti za fifa točke.

Lahko packaš moments R9 po treh tednih tako kot jaz, ko sem junija začel 22.🤣 9 milijonov coinov.

 

Na Steamu je Snowrunner mislim da 25% off do 1.5., jaz bom nabavil Year 2, 1 je pa že frend. Založena do 2025.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...