Skoči na vsebino

The Elder Scrolls ||: Daggerfall


Priporočeni prispevki

Ta špil je based.

 

Prejšnji petek ali soboto sem zagnal nek več let star save, ker igre nisem resno pognal že več let in ker je journal brezvezen, sem raje šel sandboxat. Kar pojaviš se nekje kjer rastejo palme, druge stavbe, kamele, ljudje z drugačnimi kompleksi kot na severu, ščije dež konstantno. Srečal sem celo dve prostitutki. Sploh ne vem kje sem bil. Igram vanillo.

 

Ima kdo kakšna priporočila za hitro buildanje lika? Nekateri questi so pretežki.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Najlepše spomine imam jaz na četrti del. Oblivion. V času izida se mi je namreč rodil sin in ker pač porodnišnica, sem bil nekaj dni sam doma, pa še dopust sem imel. Oblivion sem takrat igral skoraj 24 ur na dan, pa tudi še potem, ko je bil mali pubec že doma in sem ponoči dežural. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem probal po rdeči liniji, sam res ni nekaj, dolgočasno je. Itak ga poredko zaženem in mi je zato brezveze. Izpade pa dobro kot nekakšen trash sandbox RPG, ki ga zaženeš kot pasijanso in klikaš na blef po karti.

 

Probal sem tudi Unity mod, ampak raje imam poln retro vibe od vanille.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pa kaj si ti ja nor malo.

 

Grem iz Daggerfalla v Easttale, naletim v draguljarni na lastnika in pravi majster, da ima problem s harpijami na eni svoji stari parceli (neke ruševine). Pridem tja, nobenih harpij ne vidim, samo 5 medvedov sem do zdaj zaklal. Nisem naredil kvest do konca, ker nisem imel zdravil zraven. Peti medvedek me je konkretno ošamaril s šapo, da mu jebem mater. Poskusil bom zaklat lastnika draguljarne, da vidim kaj bo.

 

Ta špil ima zares kurčevo gnilo narejene kveste. Nikoli me ne izuči. To je bil Cyberpunk 2077 v 90s.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...