Skoči na vsebino

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings


cin der

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...

Kitajček je povsem soliden! Takole sem zapisal bil:

 

V sedemdesetih letih prejšnjega stoletja se je Zahod znenada pričel ozirati za mističnostjo Vzhoda in se diviti nad kungfujem. Največjega glasnika Bruslija so sicer, kakor veli izročilo, z laserji ubili nacisti s temne strani Meseca, a to je le okrepilo njegovega nesmrtnega duha in subkulturi se niso ognili niti stripi. Marvel je na krilih navdušenja uvedel edicijo The Deadly Hands of Kung Fu, v kateri so se izmenjavale kratke dogodivščine različnih borcev. Med njimi sta bila denimo Gvoždena pesnica iliti Iron Fist in Shang-Chi (1973), sin Fuja Manchuja, zlobnega lika iz angleške literature. ...

 

https://javka.mn3njalnik.com/gikarije/shang-chi-and-the-legend-of-the-ten-rings/

 

vhKxCmreZE2PmJbt4KSx8i-1024x576.jpg

Glavni kanadsko-kitajski igralec Simu Liu je nepoznan, a čisto simpatičen. Film je domala ekskluzivno poševnook z nekaj velikimi imeni hongkonške filmografije in studio cika na ponovitev uspeha podobno etnično pobarvanega Črnega panterja. Uvodne prodajne številke so spodbudne, na Kitajskem pa še ni štartal.

 

https://javka.mn3njalnik.com/gikarije/shang-chi-and-the-legend-of-the-ten-rings/

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Vceraj pogledal v kinu....

Tudi meni ni žal... se pa strinjam z nekaterimi kritiki.... Začetek je top, sredina se malce ustavi, konec je pa marvelovski big fajt.... Overall sem zadovoljen, ni najboljši marvel film, ni najslabši....

Všeč mi je bilo kako je posnet, homage kitajskim filmom, fight sekvence so super koreografirane....

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Plus, da so izbral karakterja, ki se celo zna pretepati, ne pa nekega lepega brezvezneža, ki nima pojma o tepežu, kakor v Iron Fistu...

 

Minus, da so izbral neko igralko, ki nima nobene kemije z glavnim igralcem!

uredilo bitje dio1ds
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...