Skoči na vsebino

P: Workstation i9-10900KF, 32GB DDR4... (Brez grafike)

Priporočeni prispevki

Prodam PC star nekaj mesecev. Nabira mi prah. 

* i9-10900KF  (Artic Freezer 34 Duo)

* Plošča X12SCA-F

* 2x 16GB DDR4 (Crucial BL2K16G36C16U4B)

* 1TB Samsung EVO Plus NVMe

* PSU Gigabyte 850W Gold  (GP-P850GM)

* Ohišje Phanteks Eclipse P400S

Cena:  1200EUR

* Monitor LG 27" GL850 (370EUR) 

Kdor bo kupil bo imel prednost pri nakupa EVGA ERX3080 FTW2 po ugodni ceni (Seveda ne bo MSRP na žalost, bo pa ceneje kot je na trgu), ko jo dobim.

image.png.2ac19b908d8bb486cda29cfa951fa93c.png

image.png.d3b992fa7c429a38a556df8ce161ba45.png

uredilo bitje Vodokotlič
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 2 urama:

je kr drago tole ja :D 

Hja navajeni smo še časov pred korono. Ko so bile cene ok. Zdaj smo malo drugače. Vsaj tisti ki me poznajo ponavadi na PM vprašajo a lahko malo ceneje. Itak se da zmenit. Malo sem razočaran. Po eni strani niti ne bi prodal. Rad bi odigral še Half Life VR. Samo še Quest rabim.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 45 minutami:

500€ je cpu. kaj še? men res ni jasno kako si nabral 900€ 

supermicro workstation maticne so 300€+ 

SSD je 150€+

PSU je vsaj stotaka..

Sicer sem res nasel da bi okoli 1300€+ prislo vse skupaj v avstriji... sam se dodatna postnina v SLO in pa cakat par tednov da vse stvari pridejo na en kup...

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 8 minutami:

supermicro workstation maticne so 300€+ 

SSD je 150€+

PSU je vsaj stotaka..

Sicer sem res nasel da bi okoli 1300€+ prislo vse skupaj v avstriji... sam se dodatna postnina v SLO in pa cakat par tednov da vse stvari pridejo na en kup...

ramcki so slabih 200

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 21 minutami:

hvala. @Vodokotlič gledam kompe v zadnjem času zarad streama pa me zanima dejansko če je taka cena. samo to je tudi rabljeno. pričakoval bi ceno okoli tisočaka osebno

Roko na srce bi lahko bilo cenejše, če bi pazljivo izbral komponente. B ali H chipset, oz poceni Z druge znamke. Tudi rame se dobi cenejše. Jaz sem pač skupaj zmetal kar sem imel takrat na voljo. Potem sem šel gledat kako se gibljejo cene na trgu v slo kako se gibljejo cene. 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 27. 6. 2021 at 10:04:

Prodam PC star nekaj mesecev. Nabira mi prah. 

* i9-10900KF  (Artic Freezer 34 Duo)

* Plošča X12SCA-F

* 2x 16GB DDR4 (Crucial BL2K16G36C16U4B)

* 1TB Samsung EVO Plus NVMe

* PSU Gigabyte 850W Gold  (GP-P850GM)

* Ohišje Phanteks Eclipse P400S

Cena:  1400EUR

* Monitor LG 27" GL850 (470EUR)

Kdor bo kupil bo imel prednost pri nakupa EVGA ERX3080 FTW2 po ugodni ceni (Seveda ne bo MSRP na žalost, bo pa ceneje kot je na trgu), ko jo dobim.

Cist tko iz firbca me zanima v cim je prednost te maticne plosce npr. pred "navadno" z490 ?

Povezava do prispevka

Bom izkoristil temo in vprašal; v čem je prednost, plus teh workstation plošč, če recimo tak računalnik laufaš doma samo za domačo rabo/igre/multimedija? Spomnim se že od nekdaj, da so bile Supermicro plate tatamata nikoli pa nisem vedel zakaj točno. Samo zaradi podpore ECC pomnilnika? So nalotane elektronske komponente tudi boljše? Dvoprocesorske in več jasno ne bi kupil, ker nima smisla...

uredilo bitje SL4FKO
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...