Skoči na vsebino

The Many Saints of Newark


cin der

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

Young Anthony Soprano (William Ludwig) is growing up in one of the most tumultuous eras in Newark's history, becoming a man just as rival gangsters begin to rise up and challenge the all-powerful DiMeo crime family’s hold over the increasingly race-torn city. Caught up in the changing times is the uncle he idolizes, Dickie Moltisanti, who struggles to manage both his professional and personal responsibilities—and whose influence over his nephew will help make the impressionable teenager into the all-powerful mob boss we’ll later come to know: Tony Soprano.

 

 

 

Wikipedia

 

IMDb

 

https://www.firstshowing.net/2021/wbs-the-many-saints-of-newark-trailer-prequel-to-the-sopranos/

Povezava do prispevka

O filmu se govori že od kar se je zaključila serija (since Moses wore short pants! bi rekel Uncle Jun).

 

Jaz sem kar optimističen, sploh ker je David Chase v ozadju. Je pa res da taki odvrtki razbijejo neko mistiko originalov.

 

Osebno bi raje vidil da bi se lotili kake mafiozo zgodbe, ki bi se dogajala po 2010. Po 9/11 je FBI skoraj eksluzivno usmeril fokus v anti terror in posledično se je mafija zelo zelo okrepila. Postali so tud veliko bolj secretive, na veliko uvažajo italijane (ala Furio) ki so večji zajebanci kot razvodeni italian amerikanosi. Tudi umori, čeprav se še dogajajo, so bolj prekalkulirani in za kakšen prekršek za katerega bi včasih šla glava, te danes zgolj "shelf-ajo", kar v bistvu pomeni neuradna zamrznitev članstva za nedoločen čas. Moderna mafija je ogromna tema, ki bi se jo dalo izkoristiti za top zgodbo. Ob zgolj še enem mafiozo filmu, ki se dogaja v 60s lahko res že malce zavijamo z očmi. 

 

But you know, what do you gonna do?

Povezava do prispevka
Dog reče Dne, 4. 7. 2021 at 7:24:

Osebno bi raje vidil da bi se lotili kake mafiozo zgodbe, ki bi se dogajala po 2010. Po 9/11 je FBI skoraj eksluzivno usmeril fokus v anti terror in posledično se je mafija zelo zelo okrepila. Postali so tud veliko bolj secretive, na veliko uvažajo italijane (ala Furio) ki so večji zajebanci kot razvodeni italian amerikanosi. Tudi umori, čeprav se še dogajajo, so bolj prekalkulirani in za kakšen prekršek za katerega bi včasih šla glava, te danes zgolj "shelf-ajo", kar v bistvu pomeni neuradna zamrznitev članstva za nedoločen čas. Moderna mafija je ogromna tema, ki bi se jo dalo izkoristiti za top zgodbo. Ob zgolj še enem mafiozo filmu, ki se dogaja v 60s lahko res že malce zavijamo z očmi. 

 

glej Gommoro pa ZeroZeroZero

 

lp

Povezava do prispevka
saosin reče pred 16 urami:

glej Gommoro pa ZeroZeroZero

 

Gommora me zaradi xx razlogov nekako ni pritegnila, čeprav sem vztrajal do druge sezone or something? Res pa da sem gledal medtem ko sem gonil sobno kolo, haha, mogoče je to krivo :D.

 

Bom prečekiral ZeroZeroZero, thanks za predlog!

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 13 urami:

A je pol gandolfinijev sin izpadel al kako ?

Sm mislu da ga bo on igral 

 

Ni izpadel, sine bo igral mladega Tonyja. Mu je zelo podoben, kar je vedno +, ampak kot je igralec je (bil?) malce lesen. V seriji The Deuce je imel srednje veliko vlogo in je blo bolj meh. Mogoče je zdaj kaj boljši.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...