Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2021]


Priporočeni prispevki

Kaj pa vem. Preigral sem HZD (dodatka nisem šel igrati, čeprav sem zašel pred koncem v tisti del), pa adrenalinskega rusha, ki sem ga dobil ob prvem srečanju s hordo v HZD nisem dobil nikjer. Pri čemer mi je bil HZD dokaj všečna zadeva.

 

Res da še nisem končal Days gone, ker igram le tu in tam, a tudi zaenkrat so horde vse prej kot rutina. Doslej sem pospravil 4, pri večjih pa zaenkrat nisem imel uspeha.

Verjetno moram še malo napredovati v zgodbi, da dobim kakšne bolj uporabne zadeve. 

 

P.s.

Seveda sem moral klikniti na en spoiler zgoraj (sem mislil da bo kaj glede velikosti mape)....eh 

 

Zaenkrat 85/100. Igra je zaenkrat res super (kljub temu da je tip stranskih misij dokaj monoton), vseeno pa mi ni Witcher 3 material.

 

 

 

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Na dopust sem vzel babinega Switcha za drkanje v gužvi, zraven pa še Zeldo BOTW in Mario XX Rabbits

 

ker lokalni homoseksualci neprestano omenjajo BOTW, sem ga za foro fuknil v switcha (na WiiU mi je do konca zmanjkal še en Divine Beast in Ganon) da malo obudim spomin, če je špil res tok noro dober kot ga imam v spominu. 

 

In evo, je tok dober in še boljši. V preteklih 4 letih mu nič prišlo blizu, zdej ko tko gledam niti RDR 2 ne, pa sorry kavbojc. IMO ga bom šel ponovno od začetka obračat, fuck it, mislim da je več kot vredno. 

 

edini problem - včeri sem šel ob faking 17:30 na plažo :D:D:D

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

ni tolko hudo, kot ke_kit late to the FromSoftware party, sem pa dost blizu. redko katera igra tako vrhunsko stopnjuje vzdušje do orgazmicnega konca, za cesnjo na spermo pa ti da se

Spoiler

kljuce vodnega skuterja

, mindblowing. igra je perfekcija, a RE1 ga za moj okus sisne za misjega. bo treba probat se professional diff.

 

iAQbYCf.jpg

 

L5eyDMr.jpg

 

9jLtCeR.jpg

uredilo bitje g. Profesor
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Profesor — ne pozabi, da imaš pod extras še tri "mini gejmiče", med drugim eno mini kampanijo.

 

Sicer pa, ker Galko omenja Zeldo, Switcha in morje. Nimam sreče kot kak Lizzard, ki lahko celo poletje stinka na vikendu in nažiga igrice, tako da meni je highlight "gaming" morj predstavljalo eno leto ene 8 let nazaj, ko smo bili na morju jst, moja bivša in njena kolegica. Jaz sem s sabo vzel Nintendo DS in Contra 4, pol pa sem pomoje 50 % morja stinkal na kavču in nažigal to igrico (preslab screen za na plažo, tako da sem moral notri ostajat). Obrnil sem jo na easy, normal, hard sem prišel v pred-predzadnjo stopnjo in ene 90 % challenge modea. 

 

Od takrat pa pomoje nisem imel konjzole na morje - pa s komerkoli sem šel :D 

Povezava do prispevka

Hitrostno pobiranje odpadnih pločevink, mario kart dirkanje po Yokohami proti sumo borcem, gledanje bednih filmov in borba proti zaspanosti v obliki whackamole pretepanja REM kokoši, vodenje podjetja, ki se ukvarja s prodajo piškotov, pretepanje z yakuzami v plenicah, igranje virtua fighterja na avtomatu(in ostalih sega špilov), opravljanje izpitov na japonski šoli za starejše... vse to in še več v yakuza like a dragon... big support 10/10 :D 

 

Tale špil mi sicer daje dost hude komplekse... izpiti na teli šoli so mi zajebani ko prasica, igra ti lagano zaračuna dost visoke denarje za opravljanje izpitov in če rukneš je samo fakju nema para try again :S 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Profesor — ne pozabi, da imaš pod extras še tri "mini gejmiče", med drugim eno mini kampanijo.

 

Sicer pa, ker Galko omenja Zeldo, Switcha in morje. Nimam sreče kot kak Lizzard, ki lahko celo poletje stinka na vikendu in nažiga igrice, tako da meni je highlight "gaming" morj predstavljalo eno leto ene 8 let nazaj, ko smo bili na morju jst, moja bivša in njena kolegica. Jaz sem s sabo vzel Nintendo DS in Contra 4, pol pa sem pomoje 50 % morja stinkal na kavču in nažigal to igrico (preslab screen za na plažo, tako da sem moral notri ostajat). Obrnil sem jo na easy, normal, hard sem prišel v pred-predzadnjo stopnjo in ene 90 % challenge modea. 

 

Od takrat pa pomoje nisem imel konjzole na morje - pa s komerkoli sem šel :D 

 

Jaz do 12 leta nisem imel niti compa, pač Hey poor player .com scena, vse kar sem špilal sem pri frendih na compih in za deseti rd sem dobil Double dragon 2 cvili-konzolo od Tiger electronics

 

tiger-electronic---handheld-game---doubl

 

No pol sem pa eno poletje v mondenem 5-star karibskem letovišču "Červar", kjer ima moja družina manjše stanovanje, spoznal nekega precej loaded fantka, ene dve leti mlajšega od mene. Mislim da je bilo '93 al pa '94. No in ta fantek je imel s sabo konzolo "SEGA Mega Drive", za katero sem že slišal, nisem je pa še videl. Fantek (Žiga), ki je bil drgač zelo očitno mini homoseksualec, je bil konzole precej naveličan in jo je rade volje posodil meni in na plaži in za v stanovanje, sam se je pa rajši osredotočil na to, kako se mi med igranjem tresejo jajca v speedo kopalkah in me šlatal za rit tiste 2x na teden ko sem dejansko šel v vodo. Takrat sem tudi prvič spoznal, da nimam nobenih problemov s sponzorji / sugar daddyji / sugar kittyji.

 

No tisti mesec se mi je prikazala gaming Marija. Game gear igrice so bile lepše, boljše in bolj cool kot karkoli sem videl pri frendih na računalnikih - in to stvar si lahko jebeno nosil naokoli. Pei kolegih so se rolali razni prehistoricsi, titus foxi, blues brotherji, lakers vs celtics košarka... Tukaj pa uno, nori hiti kot da bi igral super moderen arcade avtomat. Nažigal sem neke platoformerje al neki, ne spomnim se več, spomnim se samo tega občutka, kako sem izgubil filing za čas, kako sem že za zajtrk igral, kako sem igral med faking hojo na plaž, kako sem tresel z jajci da sem dobil še par dni rentala, kako sem preprosto shut-downal za vse razen za igrice :D

 

Ne vem če lahko pade đanks v heroin tako hitro kot lahko 10 let star oteok, ki je ful v pravljicah, knjigah in lego kockah, v proper gaming konzolo :D

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Eh... bivša je zato, ker je cel čas nažigal konzolo in ostajal notri na dopustu


To moraš furati obratno taktiko. Na morje greš samski, zraven seveda vzameš sina in PS3. Sin (6 let) na plaži najde nekega prijateljčka istih let, ki pazi to, je sin simpatične mamice samohranilke. No, v času dopusta oba otroka nažigata PS3, ata in mama pa se pač nažigata v RL. Simple. Ampak resnično. ;) 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

To moraš furati obratno taktiko. Na morje greš samski, zraven seveda vzameš sina in PS3. Sin (6 let) na plaži najde nekega prijateljčka istih let, ki pazi to, je sin simpatične mamice samohranilke. No, v času dopusta oba otroka nažigata PS3, ata in mama pa se pač nažigata v RL. Simple. Ampak resnično. ;) 

A si zihr, da ni bil Game Gear?

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Nimam neke volje igrat ker je poletje, pa čakam da se zunaj ohladi, tako da sm še vedno bolj na začetku the last of us 2

 

Zastartal sem se a plague tale, pa glede na to da je krajša igra od tlou 2 bom pomoje kr z njo nadaljeval

Povezava do prispevka
Pennywis3 reče pred 2 urama:

Days Gone

 

Pravkar končal main storyline - kr uredu špil glede na to da je sa konzola.

Saj ne, da imaš sa konzola ene najboljših iger ever made (Bloodborne, BOTW, GOW, etc.).

Opali si en šamar. Mogoče se ti bojo malo razširila obzorja, namesto, da se navdušuješ nad nekimi mid tier zadevami lol.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ravnokar končal Nier:Automata z vsemi achievmenti.

Živ dolgčas, komaj sem se prevleko skozi vse to.  Sploh mi ni jasno zakaj tak hype.

Grafika povprečna. Igralnost povprečna. Glasba je ok, samo ne igram iger zaradi glasbe ... Tečn in nepotrebn grind. Tistih 26 koncev je čisto nabijanje, kr nekaj.

 

Od vseh superlativov ki sem jih slišal od vsepovsod sem pričakoval Dosti več. Moram rečt, da mi je kar žal da sem ga naavil čeprav je bil na razprodaji.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...