Skoči na vsebino

Top Gun: Maverick


DaCapo

Priporočeni prispevki

Začuda še ni teme o tem filmu. Torej Top Gun: Maverick
T.i. nadaljevanje legendarne kultne klasike, ki smo jo itak vsi gledali že v otroštvu in potem še tudi kasneje. :) 
 


Seveda že večkrat prestavljen, ampak letos bi ga pa naj res dočakali, sicer žal ne poleti, ampak OK. Meni se zdi kar cool popcorn zadeva, če bo pa dostojen naslednik originala, pa nimam pojma. :) 
Vaša mnenja?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 59 minutami:

Tega filma se pa res veselim. Trailer mi je fantastičen in dobim kurjo polt.

Po tem filmu bo jasno ali se sploh da ponaredit klasike iz 80tih. Sicer se bojim, da je odgovor negativen, ampak kako že pravijo? ... upanje umre zadnje.

 

Glede na to da je režiser Joseph Kosinski je velika možnost da bo zelo dober izdelek. Meni so njegovi izdelki zelo v redu še posebej Tron Legacy in Oblivion. Sicer do zdaj nima obsežne filmografije in je posnel dejansko samo še Only the brave ki ga nisem gledal (dobi pa dobro oceno na imdb-ju). Baje je pa tudi režiral tole reklamo za Gears of war is leta 2006, ki je meni bila takrat zelo všeč:

 

 

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 8 urami:

Tega filma se pa res veselim. Trailer mi je fantastičen in dobim kurjo polt.

Po tem filmu bo jasno ali se sploh da ponaredit klasike iz 80tih. Sicer se bojim, da je odgovor negativen, ampak kako že pravijo? ... upanje umre zadnje.


V bistvu tudi jaz dobim kurjo polt ob trailerju, ki sem ga pogledal že vsaj 100x in ga še vedno vsak dan vsaj enkrat pogledam. Pa seveda zvočnike res na glas. 

Upam, da ne bodo šli preveč v neko "dramo", ampak bodo ohranili cheese 80-ih. Zdaj, tukaj imamo novinca Roosterja (sin Goosa) in Icemana (ki je sedaj na visoko zavidljivem položaju/činu) in pa seveda Mavericka (ki je pa samo testni pilot in inštruktor in se zagleda v ločeno mamico samohranilko, sicer hčerko bivšega admirala). Nekako se mi že zdi, kako se bo pletla zgodba. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 8 mesecev kasneje...

Jaz bom pa danes gledal kultni original. Na Netflixu je, tako da ne rabim niti DVD-ja iskat. Ajde, verjetno bom gledal že 200-ič, samo mi bo pa čisto sedlo po dolgem času. 


image.png.b81660d1557b26597086d99420023ab2.png

 

Kaj je že Štefančič jr. enkrat izjavil? Nekaj v smislu, da je to najbolj gay film vseh časov oz. nekaj takega? Ali pa je bil kdo drug, sem že pozabil.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Cinder reče Dne, 20. 4. 2022 at 7:42:

 

Samo kok so mi nori ti posnetki, ki jih kaže v faco ampak vidiš še ful ozadja. Pa vse sile, ki delujejo na njih... Res super, da so snemal na pravih letalih in se niso šli CGI.

 

Na splošnoso mi hudi tile realistični posnetki, ko je kamera samo pritrjena pod krilo in je letalo čist statičen, ampak vse ostalo je pa ful dinamično. Tega bi moralo biti več v letalskih filmih.

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...