Skoči na vsebino

[multi] Avanture / Pustolovščine


Priporočeni prispevki

Dajte rajši malo povedat kako vam igra dogaja.

Meni je super. Na malce butasto grafiko (in animacijo) sem se takoj navadil, humor je super, voiceacting in glasba sta nadodlična, zgodba pa zaenkrat vleče na polno. To, da stari foter Guybrush sinu dejansko pripoveduje svoje spomine je pa češnja na vrhu smetance. Upam, da bo tudi dolžina solidna. Trenutno zaključujem 2. poglavje (LeChuckova ladja). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

Dajte rajši malo povedat kako vam igra dogaja.

Meni je super. Na malce butasto grafiko (in animacijo) sem se takoj navadil, humor je super, voiceacting in glasba sta nadodlična, zgodba pa zaenkrat vleče na polno. To, da stari foter Guybrush sinu dejansko pripoveduje svoje spomine je pa češnja na vrhu smetance. Upam, da bo tudi dolžina solidna. Trenutno zaključujem 2. poglavje (LeChuckova ladja). 


Jaz sn v part 1.Ni blo vec cajta v sluzbi danes. Mi je ošeč. Bom videl kak bo dalje…

Povezava do prispevka

@El Jefe: Ma, to se navadiš že po prvih minutah igranja in ti sploh več ne tolče v oči.  Preigravanje je namreč res zabavno in humorno in z ogromno referencami na prejšnje dele. Definitivno pa ni igra za nekoga, ki se s serijo srečuje prvič.   

Jaz bolj umiram zato, ker končno razumem zakaj se naše gore marketingar oblači tako kot Stan: :) 
image.png.3ee2f6d5444973107e3fe3af0a35b5aa.png
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Vceraj sem prespilal zadevo na hard more...

Priznam da sem si prevec pomagal s hint bukvo, da bi rekel da sem RES izkusil spil kot se zagre...

Sam majkemi da grem se en run da achievmente nabijem xD

 

Na K mi je slo da je spil releasal v ponedeljek ob 18 (sem upal da bo prej da spizdim s sihta zgodaj in se vrzem v igranje ze ob 3h popoldne al neki  :D )... Sem mel priliko startat sele okol 20. ure in drkal do pol dveh, prisel do part IV in uvidel da bo ta part kar dolg in zanimiv zato za naslednji dan.

In je bil.

Res navdusen nad spilom, nad storijo, nad ugankami.

Malo sem razocaran sam nad sabo da sem hint book uporabljal toliko...

Za ending mam pa mesane obcutke... Rahlo disappoint.... hkrati pa niti ne tolk...

 

 

EDIT: horse armor sem pa uporabil za edino smiselno 

Spoiler

Fuknil sem ga v ognjisce v SCUMM baru 

 

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka

@DaMachk: evo, tudi jaz danes končal (hard mode). Zelo dobra zadeva. In ja, tudi jaz sem nekako neodločen glede konca. Je OK, ni OK...

Spoiler

Po eni strani mi je všeč, kako foter zaključi pripoved, po drugi strani pa mi tisti lunaparkovski zaključek spet nekako (tako kot v dvojki) ne sede najbolj.

:) Ampak jebat ga, igra je super in vredna svojega imena.
Horsearmorja za razliko od tebe nisem uporabil (niti na misel mi ni padlo, da se sploh da). Všečno mi je pa tudi, da lahko na vsaki lokaciji res zelo veliko stvari poklikaš in dobivaš bolj ali manj smešne komentarje. Čez vikend obvezno pade drugi shozihod. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sem obrnu, res zelo na silo, žal mi je da sem jo igral, samo uničil sem si okus od monkey islanda, prav mogu bi ponovno preigrat dvojko da si ga spet popravim. Uganke so z nekaterimi izjemami pod vsakim nivojem, prvič da v pustolovščini vidim toliko "run errands" kao puzzlov, ma ni sploh kaj za pisat, to je samo za pozabit da se je karkoli zgodilo.

 

Dejansko me grafika sploh ni motila, v bistvu jim dam respect na temu področju, piksli so itak easy way out, če nisi nek indie ne moreš skoz s piksli uletavat in kle so probali z enim inovativnim prijemom, ki se ni izkazal za tako napačnega. 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...