Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 30. 4. 2021 at 20:21:

huh, to je že, Gintama filma pa še ne :/

 

Demon Slayer mi ima res nezanimive like

 

Danes sem pogledal https://myanimelist.net/anime/35839/Sora_yori_mo_Tooi_Basho

Sora yori mo Tooi Basho

Madhouse produkcija, 13 delov, 4 high school dekleta gredo na Antarktiko poleg japonske ekspedicije. Zadeva je 10/10, trenutno top3 coming of age drama, ki sem jo kadarkol pogledal

 

 

To sem tudi pred dnevi končno v celoti pogledal. Zelo za. Mi je malo žal, da nisem že prej uspel celo serijo pogledat, sem dobil ustavitev pri 4 delu in nato potem večmesečno pavzo.

Tudi lepo se zaključi poglavje, tako da je bilo to samo še v večji plus. :)

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
ArtaX reče Dne, 2. 5. 2021 at 12:04:

A mi pomagate plis z enim naslovom? Lahko, da sem že na starem forumu vprašal pa ni bilo odgovora...ne spomnim se, vem samo da še vedno plavam v temi :(

 

Kot mulc (sredi 80ti) sem na eni od obskurnih IT kanalov gledal en anime, ki se je dogajal bodisi v času feudal Japan ali pa China. Spomin je meglen. Vem, da so trije možakarji (en starejši in dva tipo bodyguarada) romali po countryside-u in se srečevali z raznoraznimi težavami. Ko je zadeva prišla do neke nerešljive točke, pa so privlekli ven kot nek dokument in isti trenutek so vsi okoli njih pokleknili. Sklepam, da je pa tisti starček mogu bit neka huda živina (kak emperor, shogun...itd). Je komu kaj znano? To more bit pomojem staro, ker če so IT vrteli v drugi polovici 80ih, je vsaj +5 let gor (če ne celo več).

 

Pa sori za smetenje teme. Tu ste vsi anime mojstri na kupu. Če vprašam v generični temi, vas polovica ne bo videla tega...

 

Thanks :)

 

Mito Komon

 

D2F6A973-1CBD-4ACF-8468-80CF1C408123.jpe

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Js tud zdej gledam Diamond is Unbreakable, čeprou realno več k 2 epizodi na dan ne morm pogledat, ker mi je mal manj zabavno kukr prejšnja sezona... kljub temu kaj se zgodi dost zgodaj =)

 

Sem pa vesel, da sem dejansko not padu v Jojota, ker tiste prve 3, 4 epizode so res boring.

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 30. 5. 2021 at 19:37:

Sem pogledal 3. sezono JoJo's Bizarre Adventure (Stardust Crusader). Vsaka sezona boljša. Ta je bla res top. Gremo tej na 4. sezono (Diamond is Unbreakable).

 

yare yare

js sm začel prvo ampak mi je bolj tko. Baje je res vsaka boljša tako da bom pogledal da vsaj pridem do Giorna :D

Povezava do prispevka

spacer.png

 

In the years following a vicious war, the Empire of Zol now controls the land and citizens of rival Aquafa – except for Aquafa's Fire Horse Territory, where wild dogs that once carried the deadly Black Wolf Fever continue to roam free. When a pack of dogs race through a Zol-controlled mine, Van, an enslaved former soldier, and a young girl named Yuna are both bitten, but manage to escape as the sole survivors of the attack. Finally free, Van and Yuna seek out a simple, peaceful existence in the countryside. But as the deadly disease once again runs rampant, they find themselves at the crossroads of a struggle much larger than any one nation.

 

 

 

https://www.firstshowing.net/2021/new-us-teaser-trailer-for-the-deer-king-anime-from-masashi-ando/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...