Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

arcane zadogajal na polno, res nadcarsko. igre nisem igral in gledam od nule. 
 

dota in castlevania sta mi isto ble kul, predvsem slednja, ampak arcane ma nek svoj sebi lasten pridih in izraz, v bistvu teh treh sploh ne bi smel primerjat, ker je arcane cist drug tip animeja. but ok, ko so ravno netflix. 

 

also netflix japanka me je uspel pritegnit demon slayer in se veselim S2. 
 

 

uredilo bitje moropfliposki
Povezava do prispevka

če sm iskren, to mi ful nič ne pove, razen to, da je postavljen v lol-ov zahodnji fantasy svet

 

in da je najverjetneje akcija v ospredju

 

nč, sej itak bom pogledal, samo nočm se prehitr napalit, ker imam milijon stvari za gledat

@magični kralj js sm tud mislu gurran spustit po prvih parih epizodah, pol boljše rata, ampak dejansko če ne bi na šihtu gledal, ne bi pogledal

Povezava do prispevka

mah sej ni mi da te hajpam, boš že sam vidu kako ti sede

 

akcije je kar nekaj ja, animacija je dobra, glasba, liki zanimivi, ozadje in motivi glavnega zlobneža, prisotnost političnega tona, izrazita ločenost dveh svetov ki se prepleta z motivi glavnih in stranskih likov itd. pač tko dost dogaja in navkljub veliko akcije nimam občutka, da je ta gonilo animeja.  

Povezava do prispevka

Zanimivo, da pri vsemu novemu šrotu na Netflixu - Army of thieves, Squid Game, Narcos Mexico, You - samo Arkane bom excludal iz tu - da nihče ne opazi, da je tretja sezona Scissor Seven zuni, in da bo četrta kmalu

 

Kitajci imajo veliko bolj zahodnjaški humor kakor večina animejev, zato je primeren tudi za anime hejterje

Povezava do prispevka

Final Space ko je ven prišla je men bla prva sezona kar všeč. Druga sezona mi je bla dokaj meh, tretje sezone pa se mi niti začet ne da. Meni ni nek presežek je pa bla za pogledat medtem ko sem čakal na drugo zadevo.

 

Mal še pa zaključek

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz tudi pogledal glih kar. TOP! 

Spoiler

Končali s norim cliffhangerjem. Se veselim nove sezone ali sezon, ki naš čaka še v nadaljevanju. Zadnjih par scen so res dobro teasali, da več kot očitno se zgodba šele začenja. Je pa dokončno konec Powder. All hail Jinx.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 15. 11. 2021 at 11:43:

kok vam je zanič live action Cowboy Bepop od 1-5

 

anime je itak predobr, tko da sploh fer ni primerjat

 

Meni ni všeč, samo ne bi ocenjeval. Sploh ne vem v čem je štos teh anime live action zadev, ker je notri tolk cgi-ja, da ne moreš rečt da je sploh live action, ampak nastane iz tega neki semi anime. Se pravi iz animeja naredijo semi anime in temu potem rečejo live action????? Bolje bi bilo da bi naredili nove Bebop anime epizode. Meni tudi Kenshin live action filmi niso bili všeč, čeprav sem velik ljubitelj mange in serije (do tretjega arc-a) in večine anime filmov. Kenshin live je bil sicer super posnet in igralci so bli dokaj kul, samo zadeva izgubi  čar animeja  in je bila vsaj meni kr ena navadna pretepaška brezvezna akcija. Prvi film sem še pogledal, ostale sem pa spustil. Škoda da pri Bebopu niso za začetek spelal samo filma s Keanujem Reeves-om kot se je govorilo, mogoče bi izpadlo bolje. 

Povezava do prispevka

Letos je zame Odd Taxi kr gladko zmagovalec med animeji, všeč mi je ker je vse lepo nastavljeno, tud če niso liki ravno globoki (ampak itak je zgodba samo 13x20 minut)

 

Četrta epizoda je vrhunska in je eden najboljših prikazov adikcije k sm jo v temu mediju videl, če ne celo najboljša. Anime z odraslimi temami brez pretiranega nasilja ali sexual scen. AOTY

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...