Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

Vinland je vsaj meni super. Zelo nesimentalen za to kar znajo taki animeji biti. 

 

Meni Demon Slayer tudi zelo dober in je prvi kjer mi overly manga humor ni šel popolnoma na živce. Pa še ful hitro se odvija kar je uau osvežitev. Prav, ko pride na vrsto trening sem reku, evo 20 delov tega, pa je bilo za slaba dva dela in takoj tudi najbolj zafukani twisti. Res pozitivno sem bil presenečen. Samo pol ga piggy pa whimpy res ven sekata... Ampak sem se režal. 

 

Hunter x Hunter zakon, tle pa nimaš kaj 😂

 

Meni je bil od teh trening animejev pa napredovanj do zmeraj močnejših dober še Kenichi. 

 

Attack on Titan je pa pri meni zadel v polno. Po drugi sezoni sem kar prekinil, dovolj sem imel whimpanja. Potem pa pogledal še enkrat v šusu prve tri sezone , malo poskipal whimpanja in bam... Noro. Protagonisti, ki to niso, vse je sivo, ne sočustvujem z nobenim, ker ima vsak po svoje zelo prav in zelo narobe... Wtf je to. Pa alegorija na ww2. Ma res to je pa zakon in si zdej final season drugi del puščam da pogledam v šusu. Upam da ne zajebejo klasično teh filozofsko nabito polnih dilem, kot znajo navadno vse zafukati in nič dejansko pojasniti/razplesti. Ne tega zafukat proooosim. 

 

Aja pa hudo dobro presenečenje mi je bila prva sezona Promised Neverland. Za drugo pravijo da je obup in me je strah gledat, ker prva je bila res super no. 

 

In pa če hočeš jokat še Violeta Evergardeno... Fak sem lulika, da mi je bilo to všeč in sem potožil solzico na koncu. 

 

Kar mi je pa čisto hudo samo ni klasičen japan anime je pa Castelvania. Kako mi je huda dinamika med Alucardom, Trevorjem in Sypho.. Krepaval od smeha. Sam prvo sezono moraš zdržati. Pol pa fakici, kletvice fuki, totalno neslane šale, ki so dandanes pivpiv... o moj bog kako zabavno. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 19 urami:

Jojota se gleda do konca Diamond Is Unbreakable arca potem se pa pozabi na vse skupaj. TBH vse po Diamond je samo rehash enega te istega shita. Totalno boring. 

Lih do te točke sem prišel, ampak pomoje bom vseeno nadaljeval, če sem Korro pogledal bom tud slabše Jojo sezone lahko =)

Povezava do prispevka

Diamond is unbreakable je bil tazadni JoJo, ki sem ga pogledal.

 

Naslednji, ki se dogaja v Italiji, mi je bil negledljiv. Pogledal 1/3 in sem dropnil zadevo, ker so mi bili liki smotani in konstantno razlaganje situacij mi je slo na kurac.

 

Stardust Crusaders mi je bil vrh JoJota (anime, mange nisem bral).

 

Never forget:

 

 

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Včeraj sem v celoti pogledal ta lep anime.

 

https://myanimelist.net/anime/39730/Houkago_Teibou_Nisshi

 

106362l.jpg

 

Naj vas ne zavede cover,  ki daje vtis generičnega animeja. V bistvu je eden res od boljših in zanimivih, tudi informativno noto ima.

 

No skratka zgodba se suče okrog 4 šolark, ki imajo pošolsko dejavnost - klub lova na ribe. V epizodi lovijo različne vodne živali. Veliko komičnih situacij in dobrih reakcij, pa tudi prav sproščujoč je.

Jaz sem užival in ga priporočam vsem, če ne drugega že zaradi komičnih vožkov in reakcij likov. Uvodna špica in še posebej odjavna sta res lepo narisani. Pa pred odjavno špico je haiku :)

 

Začetek je malo švoh, a po drugem, tretjem delu pa zadeva lepo uteče. Jaz sem gledal pred spanjem 1-2 epizodi, anime namreč ni lih material za binge watch, bolj za sprostitev in nasmeh.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Kaj, samo do chapterja 130 pokrivajo. A zdaj bodo pa še nategovali s part 3. Jaz sem mislil da je Part 2 res končno finalna sezona... damn them.

 

zato pa sem začel z ogledom 4. sezone iz 2021 v teh tednih...misleč da se končuje, fffs! :(

 

No saj pa je drugače serija super.

 

Povezava do prispevka

Ni glih čist ziher vsaj kar se tiče uradnih novic. Kaj je uradno potjeno je, da je v Part 2 dvanajst epizod (76-87). Epizoda 86 je bila po manga chapterju 129. Naslednja je zadnja vsaj kar se zdajšnih informacij tiče. Manga readerji pač špekulirajo ali podaljšajo Part 2 ali bo film ali Part 3, ker kontenta v mangi je še zdaj od chapterjev 130-139 in preveč za eno finalno epizodo. Je pa bila epizoda 87 delayana za en teden zaradi nekega special eventa. ali programa. Mogoče sem prehitro paniko zagnal. Mo vidli prvi vikend v aprilu.

 

Drugače pa meni kr dogaja Part 2. Zadnje epizode mislim, da je vsaka boljša.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Mega support animeju Ousama Ranking

 

Sprva sem mislil, da bo šlo za neka otroška jajca, je pa top to the top zadeva. Zelo pravljični feeling ima, a res dobre like, zanimivo zgodbo, stalno se nekaj dogaja, nobenih fillerjev ali posiljenih humornih delov (kot npr. pri Kimetsu no Yaiba, ki čisto zjebejo vzdušje celega animeja).

 

Zaenkrat pogledal prvih 6 delov in mi je 10/10 roba. Upam, da kvaliteta ne popusti do konca.

Povezava do prispevka

spacer.png

 

An alien is out for justice and pursues a rogue criminal to a planet called Earth. To atone for his deeds he leaves the power and transforms a human into a hero for good and Earthly protection. Thus the Ultra Man is born as fashioned after the original early 1960s televisions serial that was on many Japanese households' TVs. Shin Ultraman, with the original title シン・ウルトラマン in Japanese

 

 

 

https://www.firstshowing.net/2022/awesome-trailer-for-japans-new-live-action-shin-ultraman-reboot/

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

spacer.png

 

In the years following a vicious war, the Empire of Zol now controls the land and citizens of rival Aquafa – except for Aquafa's Fire Horse Territory, where wild dogs that once carried the deadly Black Wolf Fever continue to roam free. When a pack of dogs race through a Zol-controlled mine, Van, an enslaved former soldier, and a young girl named Yuna are both bitten, but manage to escape as the sole survivors of the attack. Finally free, Van and Yuna seek out a simple, peaceful existence in the countryside. But as the deadly disease once again runs rampant, they find themselves at the crossroads of a struggle much larger than any one nation.

 

 

 

https://www.firstshowing.net/2022/full-us-trailer-for-the-deer-king-anime-in-theaters-starting-in-july/

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...