Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

Če je morda kdo spregledal, zunaj je prvi del zaključka Shingeki no Kyojin. Če sem natančen: Part 1 of Part 3 of the Final Season :D 

Bosta pa baje vsega skupaj 2 dela, prvi, ki je že na voljo in drugi, ki naj bi prišel pozno 2023.

 

Nisem še pogledal, zgleda pa da traja kar polno uro - upam, da brez kakih flashbackov in fillerjev....

Povezava do prispevka

a ni rečeno da so 3 deli te finalne finalne finalne sezone in da pridejo novi 3 deli še jeseni in da naj bi bilo to dokončno konec te serije?

 

Ker meni se je prav zagabil s temi part part part finale final finals forami. 

 

In rajši nič ne gledam in počakam da se vse nariše do zadnjega chapterja te mange in potem pogledam v miru vedoč da je zadeva končno zaključena.

 

Povezava do prispevka

Meni so se tudi zasrali s tem tako, da počakam ko bo vse zunaj pa pogledam in je to to. Če si prej kaj spojlam se pa tudi nebom sekiral ker niti malo nisem nahajpan.

 

Finalna sezona. 

 

Season 4 Part 1

Season 4 Part 2

Season 4 Part 3 - Part 1

Season 4 Part 3 - Part 2

 

Podobno so mi lani Netflix zjebali celi hype za JoJo: Stone Ocean. Izdali batch potem več mesečni premor pa spet izdali. Škoda, ker ima tak kriminalno slab konec, ker zadeva do konca mi je zelo dogajala. Fajti so mi bili odlični.

Povezava do prispevka

Ja je že kar nadležno to podaljševanje. Pa prva dva dela zadnje sezone so bile vsaj tedenske epizode, zdaj pa so kar na "filme" prešaltal.

 

Osebno mi je serija še vedno kul, me je pa kar strah kliknit na "play", da ne bo ta prvi "film" en sam build-up in potem konec do jeseni/zime. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 30. 3. 2023 at 9:53:

Sej sem vedel, da bo Vinland Saga s02 se začela malo bolj počasi, samo nisem pa pričakoval, da se bo vleklo tolk epizod :D drgač pa sede ta realističen pristop do prikazovanja zgodovine v animeju, gg Makoto Yukimura

Jaz se spomnim da sem pri mangi omagal glih pri tistem arc-u ko farm-ajo. Farm Saga meme... :lol:

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

A je kdo mogoče že gledu prvo epizodo novega Kenshin reboot-a. Prvi del s subi se že dobi. Meni je nova animacija kar všeč, voiceacting je tudi ok, je pa veliko slabša glasba, ki je v originalni seriji veliko dodala k super vzdušju. Tko da mi ta nova serija vsaj po prvem delu deluje da bo slabša kot je bila originalna. 

 

https://rurouni-kenshin.com/

 

 

Povezava do prispevka

Hja, jest razmišljam da bom spustu, dokler ne bo kakšen fan naredil edit in zamenju musko. Samo to se pomoje ne bo zgodil, ker bi blo to kolosalno delo za narest. Ne vem zakaj delajo rimejke če so slabši. Če že delajo zadevo, kao za novo generacijo da bo gledala, zakaj ne popravijo samo tistega kar ni  tako dobro za današnje čase. Recimo animacijo bi mal refreshal in pustil musko, ki je bla res fantastična, boljšo kot je bila bi težko kdo naredu. Tale muska ki je zdaj je sicer bolj filmska, ampak ni tako vzdušna, kot je bila prejšnja, ki je mela res velik duše. Kot kaže bo treba spet original serijo še enkrat pogledat, pa pol tiste zadnje dele nove serije, ki bodo točno sledile mangi.

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...