Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

sezona 4 se bo končala na chaperju 116. Chapterjev je zaenkrat 138 in naj bi jih bilo 139, se pravi še 1 chapter. Sodeč po zgodbi deluje da bo res konec. Kar se tiče animeja je materiala še približno isto kot ga je bilo za 4. sezono. Predvidevam da bo 5 sezona najavljena po koncu 4. Dvomim da bi šli toliko stvari zaključevati s kakim filmom. Sploh ne vem če je možno

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

sezona 4 se bo končala na chaperju 116. Chapterjev je zaenkrat 138 in naj bi jih bilo 139, se pravi še 1 chapter. Sodeč po zgodbi deluje da bo res konec. Kar se tiče animeja je materiala še približno isto kot ga je bilo za 4. sezono. Predvidevam da bo 5 sezona najavljena po koncu 4. Dvomim da bi šli toliko stvari zaključevati s kakim filmom. Sploh ne vem če je možno

 

Tijuana reče pred 45 minutami:

Jaz dvomim, da bojo šli najavit peto sezono, če četrto oglašujejo že ful dolgo kot finalno sezono. Prej je možno, da najavijo Part 2 četrte sezone ali zaklučijo s kakim filmom.

Na MAL se govori, da naj bi bil možen tudi OVA s katerim bi naredili nek epilog animeja mimo mange.

Povezava do prispevka

izhaja načeloma kar podobno kot vsi animeji ki izhajajo hkrati z mangami razen pač ti ongoing animeji s filler arcs in slabšo produkcijo. Kar se tiče samega artstyla ima manga mislim da kar dobrega, je pa res da je na začetku pri prvih chapterjih njegovo risanje bilo res podvpovprečno. Se je pa postopoma krepko izboljšalo. Ni zdaj na nivoju kakšnega One Pieca ampak vseeno mislim da je kar dobro narisano. Ne morem pa primerjati to s tistimi prvimi chapterji ker res izgledajo kot drek napram temu kar riše zdaj. Drugače pa, sej ne more kaj hitreje iziti anime če še niti mange ni konec :D. Načeloma so se kar hitro približali po tisti prvi daljši pavzi. Po tistem so praktično vse sezone izšle druga za drugo z 1 letom pavze kar je standard pri vseh serijah.

 

Js osebno bolj preferiram mango, sploh ker so ta gritty atmosphere in tone zadeli šele v 4 sezoni z zamenjavo studia, čeprav so imele prejšnje sezone malo boljše animacije kar se tiče fightov. Prejšnje sezone na momente izpadejo kot da so hoteli 18+ content narediti PG13.

Povezava do prispevka

Pa sej to razumem, ampak bedno se mi je commitat h nečemu kar sploh še ni dokončano, zdele npr. Monsterja gledam in sem čist navdušen, nimam pa razloga gledat neki kar mi bo dal blue balls v primeru če še vedno ne bo zaključeno.

 

Štekam ljudi, ki so brali pa jim je vseen, kao bo k bo

 

Že pri Haikyuu sem se opekel, ker je blo rečeno, da bo letos zaključeno, pa je daleč od tega

 

 

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Ma ne vem, meni se zdijo dost straightforward animeji in če jih bingaš je tako, da vidiš konstantna ponavljanja in poudarke momentov, ki so pomembni v naslednjih delih. Sploh ne recap prejšnjega dela ampak prvih 30 sec je nekaj iz prejšnjega dela ki je pomembno za ta del malo drugače povedano in ti rata praktično moteče. Če pa si daš teden vmes časa so ti pa taki momenti kul, ker si malo vmes že pozabil

 

V glavnem sem se nafukal s tem zadnjim delom AoT, ker mi ni bilo jasno zakaj ga ni v ponedeljek natorrentih in sem ga zbrskal, gledal... in nato par minut pred koncem prekinitec dela zaradi emergency broadcasta zaradi potresa. Jaoooooo :D

 

Hud del drgač. Eren se kot vedno išče pa najde pa išče pa najde... res sitn character... zakon za twiste in  kao whaaaw momente.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

huh, to je že, Gintama filma pa še ne :/

 

Demon Slayer mi ima res nezanimive like

 

Danes sem pogledal https://myanimelist.net/anime/35839/Sora_yori_mo_Tooi_Basho

Sora yori mo Tooi Basho

Madhouse produkcija, 13 delov, 4 high school dekleta gredo na Antarktiko poleg japonske ekspedicije. Zadeva je 10/10, trenutno top3 coming of age drama, ki sem jo kadarkol pogledal

Povezava do prispevka

A mi pomagate plis z enim naslovom? Lahko, da sem že na starem forumu vprašal pa ni bilo odgovora...ne spomnim se, vem samo da še vedno plavam v temi :(

 

Kot mulc (sredi 80ti) sem na eni od obskurnih IT kanalov gledal en anime, ki se je dogajal bodisi v času feudal Japan ali pa China. Spomin je meglen. Vem, da so trije možakarji (en starejši in dva tipo bodyguarada) romali po countryside-u in se srečevali z raznoraznimi težavami. Ko je zadeva prišla do neke nerešljive točke, pa so privlekli ven kot nek dokument in isti trenutek so vsi okoli njih pokleknili. Sklepam, da je pa tisti starček mogu bit neka huda živina (kak emperor, shogun...itd). Je komu kaj znano? To more bit pomojem staro, ker če so IT vrteli v drugi polovici 80ih, je vsaj +5 let gor (če ne celo več).

 

Pa sori za smetenje teme. Tu ste vsi anime mojstri na kupu. Če vprašam v generični temi, vas polovica ne bo videla tega...

 

Thanks :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 30. 4. 2021 at 20:21:

huh, to je že, Gintama filma pa še ne :/

 

Demon Slayer mi ima res nezanimive like

 

Danes sem pogledal https://myanimelist.net/anime/35839/Sora_yori_mo_Tooi_Basho

Sora yori mo Tooi Basho

Madhouse produkcija, 13 delov, 4 high school dekleta gredo na Antarktiko poleg japonske ekspedicije. Zadeva je 10/10, trenutno top3 coming of age drama, ki sem jo kadarkol pogledal

 

Hvala za ponovni opomnik te serije, sem pogledal 3 dele pol pa pozabil, bom nadaljeval ob drugi priliki.

 

Kar se tiče Demon Slayer pa me je minilo po 2-3 delih,  mi pač žanrsko ni lih potegnil, tudi animacija me ni posrkala. Vsakemu svoje, nekomu drugemu je pa res odličen anime. Meni pa žal ni bil baš.  :) Se nisem niti mučil in sem prenehal z nadaljnjim ogledom. Morda bo bolj vžgalo čez 5 let. Kdo bi vedel.

 

Nekako podobno kot pri animeju Attack on Titan, ko sem gledal in trpel tedenske oglede, ker je štorija šla  na začetku malo počasneje, pol pa to da so dobili dolge premore in je bila najboljša poteza da sem pozabil na ta anime. Vse do pred meseci, ko sem izvedel da bo letos prišla zadnja finalna sezona in sme si rekel, ajme poglejmo prve 3 sezone. Sem jih požiral eno za drugim.

 

Pol se pa lotim 4. sezone in je bila vrhunska animacija (so se dosti pizdili nad prehodom od enega studia na drugega), ampak meni je bila ta animacija še boljša - taka temačna, gritty, čisto ustrezna za 4. sezono in kontekst situacije. Pol pa sem si rekel, da skipam in počakam da se 12-13 delov nabere. Še dobro, ker sem izvedel da to NITI ni zadnja sezona >:( ker je še vsaj za eno sezono štorije, ki jo morajo animirati.

 

TAko da spet čakam na dokončno komplet štorijo AoT da pogledam v miru v kosu brez dolgotrajnega čakanja in dolgih pavz. :)

Sem pa pogledal tole zadevo pred tedni.

Kami nomi zo Shiru Sekai - The World God Only Knows

 

všečno, se nasmejiš, le tretja sezona je šla v malo drugačne vode in precej pospešila tempo dogodkov. A vseeno za pogledat za zabijat presežek časa :D

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...