Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2020]


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 15 urami:

 

sponsored post, al tole kdo dejansko igra?

 

drgač pa trenutno spet For Honor po neki cajta, k so končno vrnli najboljši PvE event : Test Your Metal

Igram. Kak neki sponsored post? A nebi smel al kaj ti ne paše?

Povezava do prispevka
IceMan reče pred 59 minutami:

Igram. Kak neki sponsored post? A nebi smel al kaj ti ne paše?

 

Seveda smeš

resno vprašam, ker se cel YT dela norca kako na hard forsirajo sponzorirane objave

za basically precej slab gacha špil, ki jih je v Play Storu na tone

Povezava do prispevka

Osmi potnik: Izolacija

 

Fuck. That. Bitch. 

 

Kolikor sta mi prva dva filma najjača ZF izdelka ever, ni prijetno ko te kuzla stalka osebno. Po parih letih že pozabil kako je to. Sploh ker si popolnoma nemočen. Za moment jo lahko odvrneš z metalcem plamena ampak to je to, da probaš pobegnit.

 

Pa kul je, da dejansko moraš naprej. Predolgo se nekje zadržuješ pa te najde. Recimo tam tisti prvi vlak ko pokličeš lol, če ne greš takoj v vagon in poskusiš še kaj okoli preveč se pojat se sam spusti s stropa. Not good.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Nioh 2... pa verjetno ne več dolg :ermm:

Mores nam dat kodo pred izidom, ali kaksen honorarcek al neki za motivacijo.

 

Dobro sej free igra je zelo ql motivacija, sam kaj ko tisti, ki jih je zanimala, so jo ze preigrali :)

 

Drugace pa treba vstrajat, zgleduj se po @Tiber-ju in kako ga je Sekiro naucil zivljenske modrosti hehe

Povezava do prispevka

Z veseljem, samo nisem v pozicij, da bi karkoli talal, razen, ko dam naprej, kar pač dobim zase osebno od frendov.

Dzaver je dobil kodo za Nioh2, ne vem, če jo je porabil, lahko jo da naprej komu, če sam ne bo igral.
Najboljši vir ti je,  da se prijaviš na PRESS listo...

Ja, če ne bi imel še cel kup drugih iger na listi bi šlo, pa če bi imel več kot 2uri časa za igranje na dan... pa tudi pol ne vem, če ne bi našel kak izgovor :D

Sej bo še nekaj časa na disku... ima neki, k te ma da bi še, samo te hitro mine, kot da bi ti vsakič, ko poližeš sladoled, en stisnu klofuto :P

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 minuto:

Z veseljem, samo nisem v pozicij, da bi karkoli talal, razen, ko dam naprej, kar pač dobim zase osebno od frendov.

Dzaver je dobil kodo za Nioh2, ne vem, če jo je porabil, lahko jo da naprej komu, če sam ne bo igral.
Najboljši vir ti je,  da se prijaviš na PRESS listo...

Ja, če ne bi imel še cel kup drugih iger na listi bi šlo, pa če bi imel več kot 2uri časa za igranje na dan... pa tudi pol ne vem, če ne bi našel kak izgovor :D

Sej bo še nekaj časa na disku... ima neki, k te ma da bi še, samo te hitro mine, kot da bi ti vsakič, ko poližeš sladoled, en stisnu klofuto :P

jp te razumem.. sej jaz je sploh se nisem obrnil, pa sem ze vec kot na polovici.. oz moj brat jo je obrnil jaz mu sedaj delam samo kaksne missije in dojote za levelirat build ipd.. sam ja.. ko igras je ql, sam po lse tezko s5 nazaj spravis.. pac NiOH 1.5 mal je tezko, ce je more of the same 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 10 minutami:

Z veseljem, samo nisem v pozicij, da bi karkoli talal, razen, ko dam naprej, kar pač dobim zase osebno od frendov.

Dzaver je dobil kodo za Nioh2, ne vem, če jo je porabil, lahko jo da naprej komu, če sam ne bo igral.
Najboljši vir ti je,  da se prijaviš na PRESS listo...

Ja, če ne bi imel še cel kup drugih iger na listi bi šlo, pa če bi imel več kot 2uri časa za igranje na dan... pa tudi pol ne vem, če ne bi našel kak izgovor :D

Sej bo še nekaj časa na disku... ima neki, k te ma da bi še, samo te hitro mine, kot da bi ti vsakič, ko poližeš sladoled, en stisnu klofuto :P

Daj ti meni spusti Last of Us 2 kodo, če si dobil, review bo čakal :D 

Povezava do prispevka

Preigral sem kampanjo v NFS Heat. Naj najprej naslovim očitno: pripoved je ultra trash, valda. Pa niti ni cheese-trash, zgodbico o pokvarjenih policajih, ki lovijo uboge cestne dirkače, pripoveduje popolnoma resno, s trudi čustvene globine, kar je totalno žalostno. Ampak itak, kdor igra igrico zaradi zgodbe bo verjetno v tej tudi užival, samo dvomim da je takšnih kupcev izven raznih zaprtih ustanov kaj dosti. 

 

Igrica se igra okej. Vozni model je primerno arkaden, s stock načinom driftanja brez zavor malce čudaški, a nekako funkcionira. Daleč od top predstavnikov žanra (ali tudi te serije), ampak ni mučno, kot v kakšni drugi novodobni arkadi. Igra se loči na dnevne in nočne dirke, dnevne bi naj bile legalne in navržejo evre (s katerimi kupuješ stuff), nočne niso in prinesejo XP (s katerim odklepaš stuff, da ga sploh lahko kupiš). No, dnevne so smeti. Praktično vse so krožne dirke, brez dolgih/hitrih odsekov. V bistvu je v večini na vsakih nekaj 10m 90-stopinjski ovinek. Res smeti. Nočne so kul, ampak postanejo zares kul komaj nekje pri koncu kampanje (cca XP level 30 od 50). Komaj takrat se namreč odklenejo dovolj hitri avtočki, da postane zares zabavno. Pred tem so res tako slabi, da je kar dolgacjt igrat. Tako da igrica je zabavna, če najprej fukneš cca 10 ur grinda čez precej mlačen content.

 

Mapa je okej, ni pa huda. Vizualno je okej-do-bad (PS4), eventi raznoliki, ampak nepregledno raztreseni po mapi. Zelo kul so high heat eventi, ki jih lahko štartaš komaj z dovolj visokim wanted levelom. Copsi so agresivni, sodirkači skorajda ne. Balance je izredno slab. Štartam kak level 200 event (številčna oznaka hitrosti avtomobila) z level 250 avtočkom in se niti s perfektno vožno ne morem prebiti višje od tretjega mesta, drugič grem level 280 dirkico z level 250 avtočkom in jih pustim pol kroga za sabo. Ni tega ful, samo preveč, glede na to da tudi ni ful česa drugega, kjer bi igrica blestela. Tako no, 6/10 ker imam rad arkade.

Povezava do prispevka

Preigral Golf Peaks, kjut oldschool puzzler, 3-4 urce za 100%, s tem da mi je najbolj zajebana stopnja vzel toliko kot tam en 20. level v baba is you. Z mehanikami ne nardi dobesedno ničesar novega, jih pa na par mestih brihtno skombinira, samo čisto preredko, da bi predstavil hud challenge ali deliveral nek resen feel uspeha. Sprostitveno.

 

Pred dnevi sem še odšpilal Icey, ker je bil preorder na LRG, pa sem sprobal, če je vredno dropnit 30e zanjo (ni). Garažni 2d action-platformer (barely platformer sicer) z meta narativo o igricah, igranju, uboganju ukazov in samoumevnostjo ustaljenih igričarskih konceptov. Samo da postavljenih vprašanj ne komentira ali razreši, pač pa se zadovolji s tem, da jih sploh postavi. Dobri dve uri gameplaya, boj je hiter, kaotičen, ampak deluje main char precej overpowerd. Mogoče je na višjih težavnostih bolj balanced, samo ni toliko dobra igrica, da bi jo želel igrat na višjih težavnostih. Zelo trash dizajn, bolj prototip tbh. Igral sem s kitajskim naratorjem (čeprav precej nadležno kriči in tudi ni fino čitat podnapisov med pretepanjem robotkov, je eng dub tako slab, da pač ni šlo no), kar je sigurno dodalu cheap feelu. Ne vem, komu bi jo priporočal, pomoje nobenemu, samo ni mi pa bila bad. Če bi bila daljša bi mi verjetno bila bad.

 

Dirkam še v Split/Second na PS3, mega fun. Handling spet nek svojstven, obnašanje vozil med driftom nekoliko neintuitivno, ampak gre za malenkosti. Nasprotniki so dobesedni tanki (ne dobesedni no), zrinejo me v ograjo kot cucka, jaz pa jih komajda premaknem, samo sigurno doda napetosti. Tudi powerupe uporabljajo zelo agresivno, ni lih trenutka, da bi se počutil safe ali da bi prednost pomenila kakršnokoli garancijo za zmago. Hudo uravnotežena igrica, v skoraj vsakem eventu švicam do zadnjega ovinka, pa vseeno ni nefer (razen končnih eventov v vsaki "sezoni", tam sem res smešno underpowered, samo pomoje je tudi mišljeno, da se vrneš z višjo klaso vozil). Ful je različnih gamemodeov, par tečnih, par nadcarskih. Zelo uaaauu avtočki bruum bruum bam igrica.

 

NiftyLinedDowitcher-size_restricted.gif

Povezava do prispevka
Zorz reče Dne, 15. 6. 2020 at 19:14:

 

most si že razstrelil?

Evo, prisu cez prvi chapter

Pizda, spil je bolj zajeban od Shadow Tactics. Tist sem tut igral na hard, pa semizdi da je bla za odtenek lazja. Sj tole tut ni nek presezek, kar se tice tezavnosti, glavna razlika je response time pa stevilo ponchotov in long coatsov. Sam jebemti, 2 ure in pol playtimea za Eagle Falls misijo, pol ure od tega je blo na replayu zdetje v grmovju in razmisljanje kako naprej :D

 

Super izziv na hard tezavnosti zame osebno. Komi cakam naprej :)

Povezava do prispevka

Remnant from the ashes - Objektivno, igra je solidna, nič pretresljivo posebnega, varira med povprečno in dobro. Ampak, všeč mi je! Hitro menjavanje long range in melee combata je narejeno odlično, 

enostavno zelo zadovoljiv občutek med igranjem. Igra je zabavna! Igram na normal, in je relativno zahtevna, ne bi primerjal glih s Soulsi, mehanike so tukaj precej drugačne. 

Že to, da igra omogoča long range combat, je bistveno spremenilo boss fajte, bližam se koncu in vsaki boss do zdaj spawna navadne sovrage. Lahko bi rekli, da je to precej cheap design,

predvidevam pa, da so to naredili glih zaradi streljanja, da ti onemogočijo kampiranje. Kakorkoli, sem zelo zadovoljen, igra se tekoče, gameplay je zabaven, več niti nisem pričakoval.

 

Povezava do prispevka

Zahvaljujoč DVD-ju na polno (oz. ko imam čas) igram C&C Remastered in headbangam na nove štikle. Sem nekje pri koncu NOD kampanje; ko ga bom obrnil, se bom lotil še Red Alerta, ki ga še nisem nikoli igral (samo 2ko in 3ko). Po zaključku bom tudi še kaj napisal v ustrezno temo :)

Povezava do prispevka

Horizon: Zero Dawn

 

Sem komaj par ur noter so mi worldbuilding, traversal in fight res fenomenalni. Edina zamera mi je lesenost folka in interakcija. Res na polno robotsko. Sam ajde, bmk, če je vse ostalo tako faking dobro. Upam, da bo zgodba deliverala. Zaenkrat sem hooked.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 9 urami:

Evo, prisu cez prvi chapter

Pizda, spil je bolj zajeban od Shadow Tactics. Tist sem tut igral na hard, pa semizdi da je bla za odtenek lazja. Sj tole tut ni nek presezek, kar se tice tezavnosti, glavna razlika je response time pa stevilo ponchotov in long coatsov. Sam jebemti, 2 ure in pol playtimea za Eagle Falls misijo, pol ure od tega je blo na replayu zdetje v grmovju in razmisljanje kako naprej :D

 

Super izziv na hard tezavnosti zame osebno. Komi cakam naprej :)

 

jep, ko maš dva ali pa celo tri ponchote na kupu, ki pokrivajo eden drugega je kar nekaj mozganja, preden ti kapne, kako se jih znebiti. bom pa tudi jaz kmalu končal misijo, ta teden žal nimam skoraj nič časa za špilanje.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...