Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2020]


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 2 minutama:

Jah če bo na ps5 igra delovala kaj bolje ali izgledala lepše bi jaz raje kar zdržal do takrat :) ampak dobro pri tem špilu po mojem performance ne bo problem tudi na ps4.

 

ja sej to je bila ideja - remaster prvega na 60fps me je malo razvadil... :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 20 minutami:

 

Jaz sem ta vikend končal Spidermana - zmagam kekita ? :D

 

Zdaj ne vem al it na Spyro Trilogy al TLOU 2  :D

 

Spyro je kr okej, sem napisal nek daljši post na prejšnjem forumu. Estetsko mal preveč zgleda kot neka reklama za igračko iz toysrus, pa zarad tega kakšne stvari izgledajo še bolj lame kot v originalu (npr. smrt final bossa v enkici)

 

Ampak fina igrca, bom ob priliki tudi 2 in 3 preigral iz trilogijice. Mi je pa tako:

 

- Crash je boljši remake

- Spyro je boljša igrca

 

Tako da ... Kdo bi vedel :D 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 48 minutami:

 

Jaz sem ta vikend končal Spidermana - zmagam kekita ? :D

 

Zdaj ne vem al it na Spyro Trilogy al TLOU 2  :D

 

HZD >>>> Spiderman imo.

Imo, ker Spidermana še nisem igral in ga po moje tudi nikoli ne bom :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 9 minutami:

Meni je samo misterij, zakaj je folk pisal, da ima kao Spider-Man izi/cool 100 % completion. Mislim ajde --- nahrbtnike sem pobral in pofotkal stuff, da pa bi moral vse tiste zločine naredit ... Fak no. Grozljivo ponavljajoče :D

 

jaz sem naredil vse, razen spectacular na unih challengih - res boring za popizdit, ampak OCD me je udaril, pa sem si zaželel končat. :D 

sej ni tako slaba igrica, ampak morajo ful še podelat na občutku živega mesta in raznolikosti misij...

 

Povezava do prispevka

Jaz sem imel all in all ful filing, da je SPAJDA MAN za PS4 cheap igrica, čeprav je kao AAA hitter. Ne vem. Tudi te set piecesi aka quick time eventi so se mi zdeli uno budžetna verzija. Isto ko si recimo iz tal opazoval mesto (swinganje je dobro, sam iskreno je tudi par elementov web swinginga, ki mi niso sedli), takoj nek filing open worlda iz začetka PS3 generacije. Ne vem. Generalno res poprečna igrica, mogoče še celo slabše od povprečja. Sem prešpilal, ker me je kolega prosil za en opis na nekem njihovem pejdžu o marvelu, da ga bodo prevedli v angleščino, pol pa sem bil tako nenavdahnjen, da nisem nič napisal (kar se zgodi ekstremno redko)

 

O Horizonu bi po drugi strani lahko dosti besed nakucal. Neprimerljivo bolj carska roba 

Povezava do prispevka

Jaz sem skippal spidermana ker mi je enostavno vseeno za te comic book hero games.

Edino Arkham Asylum sem igral, ker mi je imela res carsko vzdušje, sam me je minilo vse skupaj nekje na polovici igre. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 24 minutami:

Jaz sem imel all in all ful filing, da je SPAJDA MAN za PS4 cheap igrica, čeprav je kao AAA hitter. Ne vem. Tudi te set piecesi aka quick time eventi so se mi zdeli uno budžetna verzija. Isto ko si recimo iz tal opazoval mesto (swinganje je dobro, sam iskreno je tudi par elementov web swinginga, ki mi niso sedli), takoj nek filing open worlda iz začetka PS3 generacije. Ne vem. Generalno res poprečna igrica, mogoče še celo slabše od povprečja. Sem prešpilal, ker me je kolega prosil za en opis na nekem njihovem pejdžu o marvelu, da ga bodo prevedli v angleščino, pol pa sem bil tako nenavdahnjen, da nisem nič napisal (kar se zgodi ekstremno redko)

 

O Horizonu bi po drugi strani lahko dosti besed nakucal. Neprimerljivo bolj carska roba 

 

Ja, točno tako je, kot si povedal...sicer če slediš samo glavni zgodbi, ajde, zgleda še nekako decentno - ostalo je pa samo filler vsebina brez dodane vrednosti.

Verjetno za prvi del niso imeli velikega budgeta, niti preveč časa za spacat vse skupaj...

Povezava do prispevka

Men je horizon disk začel neki zajebavat med inštalacijo pr frendu, in probam doma na svojmu, k ga mam že na disku, dela, samo tko emm, to pa ni tok carsko in huda grafika, ko sem imel v spominu :) Iz "drek ko nej zrihtam / a nej kupim novga" do "ma ajde, če je crknu je pa crknu".

uredilo bitje Šimšalamima Huhu
Povezava do prispevka

spiderman deluje super generičen. še grafo k tok hvalijo, sm vidu tist video nebotičnika p odseve v šipah, sj ne vem, pomoje so to popatchal  od bruk, k jih je leto 2005 klical

pomoje ga bom čisto preskočil, naslednji open world bo najverjetneje days gone (fak zih ma spider nefer višje ocene od days gone )

 

HZD je men še vedno lep, je pa tako, da nad svetom nism bil neki navdušen, ampak to je pač posledica da sm pred tem igral rdr2 ki mi je trenutno šampijon kar se tiče svetov.

če bi ga igral pred rdr2 bi bil imo ful bolj navdušen, ker je res lep, samo pač, zame zdaj zasenčen bye rdr2 tko da nadaljevanje bom mogoče celo igral pred mefisto ceno točno zaradi tega.

 

morm rečt še kukr sm govoril da je špil res lahek - je, ampak ko nardiš par mesečno pauzo pa se naloadaš nad kako storm neki neki epic shiet papagajem&minioni - fak kako so me porejpal, sm raj pobegnu en camp fire nazaj se mal ogret

(pol so me še 1x porejpal)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

@Sovica RDR2 dejansko težko primerjaš s katerokoli drugo igro (razen mogoče RDR1). No, to mislim glede open worlda. V RDR lahko komot "par" ur skuriš samo za prosto jahanje po pokrajini, opazovanje pejsažev, dejansko se počutiš nekje tam v "wild wild west" in vse skupaj deluje že kot nek "zen" fillling. 

Povezava do prispevka

Med drugim tudi prva igra za PS4, ki je prišla na dveh blue-rayih! :) 
Čeprav zdaj večinoma poganjam PC verzijo. Kakorkoli že, deluje še lepše. Res, dejansko se lahko klanjam R* . 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...