Skoči na vsebino

OI Tokio 2020/21


thepeach

Priporočeni prispevki

Še 10 dni do pričetka poletnih OI v Tokiu. po prestavitvi in zmedi zaradi epidemije COVID-a 19 je zadeva morda malo razvodenela, vendar vseeno gre za OI. 

 

Koliko medalj bodo prinesli naši? Imamo kar nekaj močnih kandidatov, od katerih veliko pričakujemo in če se nam "poklopi" je lahko bera velika.

 

Janja  je prva favoritka v plezanju - z vsem kar ne bo olimpijsko zlato bo verjetno razočarana.

Pogačar in Roglič sta med ožjimi favoriti v cestni dirki (Roglič na kronometru v širšem krogu) in na dober dan lahko kdorkoli od njiju zmaga/dobi medaljo.

Kristian Čeh je sposoben vreči za medaljo (verjetno srebrno) v metu diska.

Kajzer, Terček in ostali kajakaši/kanuisti so vedno med kandidati za najvišja mesta.

Judo je "naša" olimpijska specialnost (Trstenjak, Velenšek)

Jadranje - Macarol/Mrak?

 

morda kdo tretji...

 

Verjetno pa bodo med bolj zanimivimi dogodki tekme košarkarske reprezentance, kjer je zaradi čudnega formata in malo evropskih ekip domet Luke&co. lahko tudi medalja.

uredilo bitje thepeach
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 48 minutami:

Mene je pa facinirala disciplina moderni pentatlon... wtf is this shit, tko da tole sigurno spremljam :D 

 

The hardest part of pentathlon is being wealthy enough to train for five different sports. Access to horses, shooting range, swimming pool, fencing equipment and specialized coaching will ensure that finding the best and most well rounded athlete will never happen.

Povezava do prispevka

Jap definitivno, še en segment, ki mi je kul je, da na random žrebajo konje za to disciplino, imo če ruknejo une rodeo konje bo to najbolj fun disciplina ever, mogoče bo sicer treba zamenjat naslednjo z vožnjo v rešilcu but still...

 

definitivno pa ni to disciplina za plebs :D 

Povezava do prispevka
Kočevc reče Dne, 13. 7. 2021 at 15:57:

Zanima me izkljucno olimpijsko dvigovanje utezi in upam da bo Lasha kot prvi clovek total cez 500kg imel

Sem mislil da trolllaš s 500 kilami

 

Pol sem pa poguglal in videl da dejansko nad glavo dvigne 484 kg :avadodo:

 

Drugače bom pa dejansko spremljal plezanje in košarko. V plezanju smo definitivno favoriti in v svetovnem vrhu.

V košarki smo pa prav tako dobri in pomoje bodo dobri rezultati. Če ne drugega bomo imeli vsaj nekaj za gledat v bifeju.

Povezava do prispevka
smarnca reče pred 9 minutami:

Sem mislil da trolllaš s 500 kilami

 

Pol sem pa poguglal in videl da dejansko nad glavo dvigne 484 kg :avadodo:

 

Drugače bom pa dejansko spremljal plezanje in košarko. V plezanju smo definitivno favoriti in v svetovnem vrhu.

V košarki smo pa prav tako dobri in pomoje bodo dobri rezultati. Če ne drugega bomo imeli vsaj nekaj za gledat v bifeju.

Tis cudn, kdo lahk dvigne nad glavo tolk kg 

Poglej da nisi v lbs gledal

 

500kg misli kocevc skupno 

 

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 urami:

To ma v dveh dvigih skupej. Clean and jerk (tvoj vid) in snatch. Oz realno je te dvige ze na treningu podru tak da, cant wait

 

daj ti razloži, če slučajno veš, kaj imajo točno korist od takega vampa? enrkat sem bral nekaj v smilu, da imajo boljše "vzvode" za dvigovanje zaradi te dodatne mase. je kaj na tem, ali je samo "jebe se meni, itak sem najvišji kategoriji"?

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 2 urama:

Tisto za 500kg sm se malce pošalil no, k je rekel, da bo dvignil 500kg. Ja sej oboje skupi ampak vseen :D

Also pomoje ne bo. Če se prv spomnm te modeli dobijo $$$ za vsak rekord, tako, da se mu dejansko splača it postopoma podirat lastne rekorde. 

 

 

Sam po drugi strani se pa priblizuje svojemu lifetime peak performancu, tko da ne more v nedogled cakat. Itak pa ze kar nekaj casa svoje rekorde izboljsuje. Vprasanje tudi koliko denarja dobijo za rekord, imo se bolj splaca it v Hall of fame kot prvi clovek s 500kg totalom, ker je vprasanje, ce bomo v nasi generaciji se bili prica takemu atletu.

 

All in all, fani hocemo 500kg vidt 😄

Povezava do prispevka
Seth reče pred 57 minutami:

Vidim da je tale moderen pentatlon olimpijska disciplina že od leta 1912 pa sem prvič slišal za tole v tej temi. 😁 Tako s prve se sliši zelo zabavno, kot neke igre brez meja na OI. :lol:

Jaz ko sem prebral discipline me je direkt spomnilo na tole:

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...