Skoči na vsebino

OI Tokio 2020/21


thepeach

Priporočeni prispevki

Lord Baltimore reče pred 12 minutami:

Jorgičeva trenerka pa kr en mtka k mu reče ajde boljši si .. to je to, kitajc pa skos neki razgovarja s trenerjem pa kr neki timeouti al kaj. Jorgič pa dobi sarmo na koncu dvoboja če zmaga 

Haha sej to. Pri kamikazeju cel nek štab, z Jorgičem pa pride Majda iz Šentjurja pri Celju, ki popoldne čuva vnuke in sadi čebulo.

Povezava do prispevka
Amare reče pred 7 minutami:

Haha sej to. Pri kamikazeju cel nek štab, z Jorgičem pa pride Majda iz Šentjurja pri Celju, ki popoldne čuva vnuke in sadi čebulo.

ustavite malo konje

 

Navedek

Andreja Ojsteršek Urh je edina ženska na svetu, ki komandira moško namiznoteniško reprezentanco. 

Andreja je kmalu prevzela selektorstvo pokrajine Emilija - Romanja, potem je v Modeni vodila reprezentančni center. 

Zdaj me bo pa sestra kregala ... hude zamere bodo. S fanti je lažje, nekaj rečeš, tudi če katerega kam pošlješ, ni zamere, pri dekletih pa moraš delati z vsako posebej, ves čas paziti. S fanti pa, tole imamo tukaj, tole tam ... vse je jasno.

Kot selektorica prejema od zveze 600 evrov bruto.

:D based majda čebularka 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
Amare reče pred 41 minutami:

Tooooo hahahah. :D Jej govna.

 

revenge is a dish best served cold.

 

zaprl mu je tisto najstniško tintaro, kot to lahko naredi le Zasav'c. :mafija:

 

also, včeraj sem poslušal na Valu nek prispevek, kjer so med drugim tudi povedali, da ima Jorga nenormalno gibčno zapestje in tudi zaradi tega (poleg tehnike) tako hara z beckhendom.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Jorgic in Tokic dejansko lahk zivita od namiznega tenisa? Nism se nikol poglabljal v ta sport, ce si profesionalec visoko na lestvici, kot recimo ATP, lahk gladko prezivis? Verjetno so pa v namiznem tenisu dost manjsi zneski kot tenisu.

 

Ker kar je dans pokazu Jorgic sm bil sam avadodo :worship:

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 37 minutami:

Jorgic in Tokic dejansko lahk zivita od namiznega tenisa? Nism se nikol poglabljal v ta sport, ce si profesionalec visoko na lestvici, kot recimo ATP, lahk gladko prezivis? Verjetno so pa v namiznem tenisu dost manjsi zneski kot tenisu.

 

Ker kar je dans pokazu Jorgic sm bil sam avadodo :worship:

jorgič igra v nemški ligi za klub iz saarbruckena; imo tam zasluži za prežvet (tokič pa za panathinaikos)

 

 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

Jorgic in Tokic dejansko lahk zivita od namiznega tenisa?

 

enkrat pred časom sem zasledil podatek, da top 15%-20% igralcev v nemški ligi zasluži 40k+/sezono, najboljši seveda še veliko več. top 10 igralci na svetu so pa vsi multimiljonarji. legenda pravi, da je Saivet zaslužil celo več kot 20 miljonov v karieri. :D

 

also, pazite tole obvestilo v stilu - saj mi bi, ampak ne moremo, saj se trudimo, ampak ne gre.

 

PREKLETI PEKI. :rofl:

 

Navedek

Ob izjemni igri slovenske moške članske reprezentance v kvalifikacijah za olimpijske igre ter na samih olimpijskih igrah se je močno povečalo zanimanje za drese slovenske košarkarske reprezentance.

Proizvajalec dresov in opremljevalec vseh slovenskih reprezentanc je kljub izjemnemu povpraševanju doma in na tujem zagotovil izdaten komplet dresov za prodajo navijačem, a so bile količine zaradi ogromnega povpraševanja ekspresno hitro razprodane.

Košarkarska zveza Slovenije je že nekaj časa v stalnem kontaktu s proizvajalcem in, če bo le ta uspel zagotoviti dodatne količine dresov, bomo o tem takoj obvestili javnost.
 

 

leta 2021, višek neoliberalizma, oni pa uporabljajo besedo ČE. FUCKING ČE! :ododava:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Galko reče pred 43 minutami:

za foro sem pogledal koliko se na ebayu prodaja SLO olimpijski dres od dončiča.

 

Prodajata se točno 2 dresa, če sem prav pogledal... Za ceno 1.000 eur po kosu. 

 

WTF :D:D 


praš tistga svojga kolega iz KZS, kolk jih je zase pobral :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...