Skoči na vsebino

OI Tokio 2020/21


thepeach

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 32 minutami:

Tole bo shitstorm, upam da trener oglasi:panika:

 

Ja sej kaj pa bo, trener bo pač rekel, da to ni res in začel nabijat kontra, na konc si bo pa folk pač ustvaril svoje mnenje o celi sceni na podlagi svojga bias-a (ženska kača proti trener šovinist)...

Povezava do prispevka
dilar reče pred 8 minutami:

 

Ja sej kaj pa bo, trener bo pač rekel, da to ni res in začel nabijat kontra, na konc si bo pa folk pač ustvaril svoje mnenje o celi sceni na podlagi svojga bias-a (ženska kača proti trener šovinist)...

Ja telenovela bo nastala, sej je logicno, da tej zenski sam Ceh verjame. Kje si se vidu, da morta skup trenirat, sploh ne trenirata iste discipline omfg

Povezava do prispevka

Mene rahlo triggera tisti njen začetni del izjave, češ da so ji ble kršene osnovne človeške pravice.

 

Sej res ne poznamo celega ozadja oziroma do kake mere sta trener in zveza hejtala in onemogočala to njeno prisotnost na treningih, je pa samo v njenem vesolju to temeljna pravica enega (športnega) para. Na kurac mi gre to narcisoidno, egoistično, entitled instagram/twitter pizdunstvo, ko se folk histerično sklicuje na človekove pravice in svoboščine za vsak tak trivialen kurac.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

ma ne bom ob pol treh vstajal... če zgubimo bom neprespan in nadrkan brutalno, če gledam ob 6h zjutraj posnetek bom samo nadrkan :D 

Jaz se bom normalno zbudil ob 6h in pogledal posnetek. Na ignore bom dal frende, ne bom šel na mnenjalo, reddit, rtv...

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 23 urami:

Njena družina v Belorusiji pa tak pomoje že v kehi.

 

za njenega moža je že včeraj zvečer pisalo, da je ušel v Ukrajino, starši so pa, kot praviš, verjetno že v ograjenih celicah. :hmm:

 

tiesto reče pred 10 urami:

Tole bo shitstorm, upam da trener oglasi:panika:

 

Navedek

Za komentar ostrih besed Orlove smo prosili tudi trenerja Rajherja, ki smo ga zmotili na dopustu. “Če me kličete zaradi Čeha, sem povedal vse,” je odločno poudaril Rajher, nato pa v naslednjih sekundah našega pogovora vendarle z nami spregovoril nekaj besed.
 

“O tem, o čemer se danes govori na dolgo in široko, lahko povem le to, da je to ena velika laž. Nikoli nisem posegal v osebnosti način življenja kateregakoli športnika. Sem pa mnenja, da je šport šport, zabava pa zabava. Če se gremo profesionalni šport, se ga pojdimo, če ne, pa ne. Če smo se želeli tega iti, se je tega potrebno iti na način, ki je v tem primeru potreben,” je dejal Rajher in odločno zanikal tudi omenjene grožnje in nadlegovanje.

“Grožnje z moje strani? Morate vedeti, da sem bil policist 14 let in vem, kako je, če nekdo grozi in na kakšen način. Zakaj je to napisala, ne vem, vem pa, da se sam teh prijemov nisem posluževal, niti se jih nimam namena. Tudi tega nimam v sebi. Želim le stoodstotno odločnost na treningih in to sem tudi zahteval. Čisto nič drugega. Kot sem rekel, šport je šport in zahteva odpovedovanja in to ne malo. Onadva pa mene krivita, da ona ni uspelo. Bolje, da se ustavim, če ne, bo spet grmelo v Sloveniji. Stojim za svojim delom, trdno stojim za njim,” je nadaljeval.

Za konec kratkega pogovora smo ga še vprašali, kako komentira Kristjanov sobotni nastop v Tokiu, kjer je slovenski orjak osvojil peto mesto. “Se bom vzdrževal komentarja, ni me bilo tam, na vse skupaj nisem imel vpliva. Čeh je delal tisto, kar je menil, da je zanj najbolje,” se je skoraj ustavil Rajher, nato pa po podvprašanju vseeno dodal: “Moj načrt je bil drugačen, zadeve bi se lotili drugače, priprave na samo tekmo bi bile drugačne. Če je to res, kar sem slišal, da je šel Kristjan pred Tokiem na dopust, ne vem, če je to res tisto, kar počne vrhunski športnik. Nimam nič proti dopustu, a takrat, ko je za to primeren čas.”

 

če je res - :ododava:

Povezava do prispevka

Rajher je precej oldschool ja, ni blo šanse da bi pustil komurkoli sikat glede treningov. Je kar zajeban tip, ampak realno gledano ravno takšno osebo rabi nek pro športnik da z njega spravi še tisto ekstra. Sploh pa če ima takšno mentaliteto kot tale Čeh. :)

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

Rajher je precej oldschool ja, ni blo šanse da bi pustil komurkoli sikat glede treningov. Je kar zajeban tip, ampak realno gledano ravno takšno osebo rabi nek pro športnik da z njega spravi še tisto ekstra. Sploh pa če ima takšno mentaliteto kot tale Čeh. :)

Pa sej isto je blo pri smucanju ko je uletel Massi pa jim povedu da tist k misli delat lohk dela, kdor se bo pa zajebavu pa nej ne hod k njemu pa so mel vsi povesen smrcek k jim je reku da so navadni turisti. Ce hoces bit profi ni placa za IG pa kofetkanje itd... sam pol pa nisi kul.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

finale teka na 400m z ovirami :blink::avadodo:. norvežan dobesedno sesul svetovni rekord, američan na drugem tudi boljše od starega WRja .

 

 

Tudi tretji je šel hitrejše od starega WR (iz leta 92). Ta rekord, ki ga je Warholm sesul je bil pa njegov letošnji.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...