Skoči na vsebino

OI Tokio 2020/21


thepeach

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 36 minutami:

Japonci pa morjo takoj high-tech frajart :D

čist so hude te grafike.

 

Medtem ko pri nas naredijo zaključek svetovnega prvenstva v težavnosti v Kranju v telovadnici, ki je tok prenizka, da zadnje 2 m smeri sploh ne vidiš ker je že konstrukcija strehe v napoto. Pa še tista ogabna umetna stena z imitacijo kamna :sick:

Povezava do prispevka
smarnca reče pred 5 minutami:

Brooke pa Janja sta čist prehude. Al pa so dejansko prelahki bolderji. Ne morš na faking olimpijskih vsega flashat no

 

Jah, samo to je janja, outlier ki ti dela štalo pri postavljanju smeri. Če postavijo bolder, da bo njej težko, ga bodo ostale še tolk težje zlezle. Oziroma ga ne bodo. Če zanemarimo janjo, so se dekleta že zdaj konkretno mučila.

Povezava do prispevka
loonymcgreat reče pred 24 minutami:

torej lahko Janja v finalu konča zadnja v hitrostnem in vseeno dobi zlato, če pleza ostali dve disciplini kot danes?

 

Ja odvisno od ostalih tekmovalk, je razloženo na rtvju, da se rezultati mnozijo. V tvojem primeru bi imela 8 tock, lahko ma pa kaka druga 1., 2., 3. mesto in s tem 6 tock.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 9 urami:

A se spilas? Lahk kdaj kak match ruknemo :D

 

vmes ene 5-6 let nisem niti prijel za lopar, v zadnjem času sem pa šel parkrat špilat, ker mi ena non stop najeda, če grem igrat.  filing je sicer ostal, ampak telo ne da več (ni kondicije :ninja:) nič od sebe.

 

also, Mišmaševa je danes kraljevsko odtekla - :ododava:

 

btw, nekje sem danes zasledil velik naslov  - 'ali bo Čeh nastopal za Estonijo', pa ga zdaj ne najdem več. kakšne igrice, jaooo. :D

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 16 urami:

 

vmes ene 5-6 let nisem niti prijel za lopar, v zadnjem času sem pa šel parkrat špilat, ker mi ena non stop najeda, če grem igrat.  filing je sicer ostal, ampak telo ne da več (ni kondicije :ninja:) nič od sebe.

 

 

Nekateri odpuscajo trenerje in managerje, drugi pa spet zacnejo tenis igrat :ninja::D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...