Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Evo sn pogledal filmcke, da sem videl te zgodbo pa tak pa to. Itak ste ze vse povedali o tematiki. Eno pitanje, ne spomnim se, ne da se mi pa vec it gledat, A Elli zve sploh kdaj kdo je bil foter od Abby?

 

Drugace pa zgodba kr 9/10 would buy again..

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:

Evo sn pogledal filmcke, da sem videl te zgodbo pa tak pa to. Itak ste ze vse povedali o tematiki. Eno pitanje, ne spomnim se, ne da se mi pa vec it gledat, A Elli zve sploh kdaj kdo je bil foter od Abby?

 

Drugace pa zgodba kr 9/10 would buy again..

Nope, Ellie nima pojma o tem. Mislim, da ona dojema Abbyjino ekipo kot "maščevalce človeštva", ker je Joel sjebal zdravilo za virus.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
[]D [] []V[] []D reče pred 3 urami:

Upam da ni bil tip res banan za pol leta zarad carskega taunta :rofl:

 

jop, sem zares stisnil polletni ban

 

ne zaradi tega tukaj, ampak zaradi vsega kar počne že pol leta, je tudi že imel izbrisan kak račun, pa ga ni izučilo (in ker ima dovolj drugih računov, da mu ta en manj ne bi predstavljal težav)

 

samo zgleja je v očeh nekaterih njegov doprinos vseeno polnovreden, tako da kaj čmo

 

vsak ima svoje mnenje, ki pa ni nujno ,da je enako

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Ma tle se ne gre toliko za doprinos, ampak bolj za neupravičeno bananje. Osebno se mi tisti prc res ni zdel dober povod za ban. Pa tudi stalno utrujanje imo ni. Tip ima pač svoje poglede na zadeve in zna bit dosadan ko driska, samo valjda ne boš zdej zaradi tega banal folk. Še posebej ne, ko obstaja tukaj folk, ki brez kakršnekoli pobude dobesedno zmerja uporabnike, ostali pa to jemljejo kot smešno in kul obnašanje.

Dejmo bit resni lol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...