Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

twEEneR reče pred 16 minutami:

Neverjetno kako ste eni dedicated. :) 

Pomislite. Da vložiš 150-400 EUR v nek collection, potem si pa na koncu razočaran tako, kot so uporabniki metacritica. Kill me now. Jaz bom počakal na mefisto approved ceno. 

Saj to niso realni opisi jaro, google revirw bombing :D

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 49 minutami:

Kako je pa kaj kvaliteta tega kipca v primerjavi z ostalimi iz collector’s izdaj iger in pa konkretno robo (sideshow, prime itd.)?

 

V primerjavi z ostalimi CEji: tu nekje, sculp dober, barva meh, je pa kul da je proper 1/6 scale, ponavadi so manjši (samo je tudi malo bad, ki se manjko detajlov v barvanju toliko bolj opazi)

 

V primerjavi s proper kosi: fail man, weak dude, lame

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 34 minutami:

O fak, niste se hecali nad glasnostjo konzole... moj ps4pro še nikoli ni bil tolko glasen, načeloma nisem nikoli imel težav, ampak sem si prav dal gor slušalke, ker mi je brnenje že najedalo, še posebej, ko je bil kak bolj 'touchy' in miren del. Drugo vse BP.

 

Jaz swm ga spucal in zamenjal fan in zdaj je tih kot mis. Prej pa je tulil maksimalno kolikor gre.

 

Vceraj sem celo igral na zvocnike in sploh ga ni slisat. Ja pa soud ful hud, sploh na slusalke.. zvocnike imam itak krneki

Povezava do prispevka

Ok en pro tip: če se komu ne da jajcat s collectibly, si naštimaš scan na enhanced listen mode na 30m, pa ti jih lepo označi. Tako si jih najdeš vse sam, pa ne rabiš klikat na Youtube videe za collectible.

 

Pa difficulty sem si stweakal: začel sem na hard, ampak sem si dal resource na minimum in stealth na najtežje ter player max vulnerable. Ker v enki je bil stealth precej OP in je naredilo vse skupaj prelahko. Pa resourcov na koncu si vedno imel preveč, tudi na survival. Edino enemiji so torej tanky kot na hard in torej ne preveč.

 

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Igral skozi prvi chapter in malo, šel prej iz službe za to. Fakin epic, avadodo. Kogar skrbijo LGBT-tematike: v igrici jih zaenkrat ni. Pač ja, imaš homoseksualne like, sam ni pa to tematika oziroma motivika, ki bi jo igra raziskovala. Noro dobro zaenkrat, prezentacija je next level

Povezava do prispevka

Samo na hitro prvi vtisi po 3h urah.

Prezentacija, subtle score, igralnost, režija. Vse fenomenalno. Naughty BOG :avadodo:

 

P.S. Seveda se je izkazalo, da mi je zadnjič BigBoss res spoilal tisto kar sem mu očital, pol se je pa vleku ven, da je mislu neki drugega. Hvala stari. :rofl:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Daj ne odpiraj starih zadev... 90% uporabnikov ti je reklo, da za nobenega tisto ni bil spoiler. Samo 2 sta rekla, da je...

Ne govorim o tistem. Bil je spoiler še na starem Mn3, ko so bili leaki. Ve dobro BB o čem govorim.

Takrat mi je poču film in sem ga poslal nekam. Pol sem se mu opraviču, samo zdaj mi je žal.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Samo na hitro prvi vtisi po 3h urah.

Prezentacija, subtle score, igralnost, režija. Vse fenomenalno. Naughty BOG :avadodo:

 

P.S. Seveda se je izkazalo, da mi je zadnjič BigBoss res spoilal tisto kar sem mu očital, pol se je pa vleku ven, da je mislu neki drugega. Hvala stari. :rofl:

 

Bolj kot Bigbossa, se boj Youtuba, tam tipi dajo v naslov ali thumbnail kar hude spoilerje, tako da ti svetujem, da se ogneš na dolgo in široko dokler ne končaš, še posebej od danes dalje, ko ni več embarga.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...