Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 19 minutami:

 

Bolj kot Bigbossa, se boj Youtuba, tam tipi dajo v naslov ali thumbnail kar hude spoilerje, tako da ti svetujem, da se ogneš na dolgo in široko dokler ne končaš, še posebej od danes dalje, ko ni več embarga.

 

ko ti napise ending z velikimi crkami in da fotko v thumbnail

 

Pac tako je neumni hocejo spremnit svet pametni raje sebe. 

 

Izklopi internet in caw. Al pa ko vidis mamljiv post od bigbossa v temi za katero ves da ti gre na kurac, ce ti bo kdo kaj spoilal, skippaj post

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 minuto:

1440p, HDR je. Sam pač men osebno najboljš zgleda od vseh špilov na PS4ki do zdej. Tko, da smo lahk upravičeno hyped za next gen AAA.

Ja resolucija ni lih top, pac to kar je lahko na tej generaciji.. ampak barve, svetloba, podrobnosti.. jebes resolucijo v rakih peimerih.. sicer pa ce igras na monitorju al ai mal bolj dalec od tvja se niti ne opazi

Povezava do prispevka

Evo pa sem vseeno zaštartal danes in sem kar vesel, da bom v ponedeljek pol lahko nadaljeval z akcijo. Mater cinematični uvod je tak dolg, da sem si moral vzeti čik pavzo vmes. Bigboss je to ziher preskočil, jaz bom nekako pregledal vseeno. Igram na OLED in je grafika lepa, nikakor pa ni WOW, je zelo podobna Uncharted 4, ni nobenhih znakov neke revolucije. RDR2 je menda lepša, ampak sem malo že pozabil, ali pa tu nekje. Na PC je RDR2 definitivno precej lepši. Ampak OK, to meni ni tako full pomembno, ker je še vedno zelo lepo.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

 

ko ti napise ending z velikimi crkami in da fotko v thumbnail

 

Pac tako je neumni hocejo spremnit svet pametni raje sebe. 

 

Izklopi internet in caw. Al pa ko vidis mamljiv post od bigbossa v temi za katero ves da ti gre na kurac, ce ti bo kdo kaj spoilal, skippaj post

 

Evo, in zaljenje dalje, po opravilicu.

 

Nerealno ladies and gentlemen

Povezava do prispevka

Noro res, kaj je s temi reviewi.

 

Dosti spremljam politiko drugace, sem ful alergicen na SJW neumnosti, ampak zaenkrat v igri niti ene zaskrbljujoce stvari glede tega.

 

10/10 game, fucking masterpiece zaenkrat.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Jaz tudi ne bi čisto ignoriral user scora, pa tudi te reakcije fanbojev so smešne. Zgleda igra ni čist tisto kar se je pričakovalo. Bom sam videl ko jo preigram enkrat lo bo dostopna cena.

 

Že pri RDR2 sem podlegel hajpu, tukaj se pa ne pustim motit.

Povezava do prispevka
keba reče pred 30 minutami:

Jaz tudi ne bi čisto ignoriral user scora, pa tudi te reakcije fanbojev so smešne. Zgleda igra ni čist tisto kar se je pričakovalo. Bom sam videl ko jo preigram enkrat lo bo dostopna cena.

 

Že pri RDR2 sem podlegel hajpu, tukaj se pa ne pustim motit.

Ne bi čisto ignoriral user scora? Človek user score je 3.4. To je vredno samo in le popolne ignorance, če si vsaj približno razumen človek. Bi rekel, da bi napisal, da ne boš ignoriral userscora, ki bi bil 8.1 ali neki. Ne pa 3.4 in z dejstvom, da je večina ocen 0-4/10. Jup. Definitivno niso butthurt ocene :D

Povezava do prispevka

Prvo kar sem probal zunaj je blo, če se lahko random z gore fuknem al je blokada na robu - lahko se fukneš. Tu dobi plusek v malo redovalnico, minusek pa je, ko sem srečal prvega klikerja sem namerno hodil tam kjer je blo po tleh steklo...pa ni nič škripalo pod nogami. Torej + in - je nevtral. Igra je kul, ampak po vseh spoilerih zgodbe samo čakam, če mi bo fuknila kaj v glavo.
 

P.S:: Aja, ste vidli PS3 bajsiko in Uncharted 2?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 32 minutami:

Ne bi čisto ignoriral user scora? Človek user score je 3.4. To je vredno samo in le popolne ignorance, če si vsaj približno razumen človek. Bi rekel, da bi napisal, da ne boš ignoriral userscora, ki bi bil 8.1 ali neki. Ne pa 3.4 in z dejstvom, da je večina ocen 0-4/10. Jup. Definitivno niso butthurt ocene :D

 

dojami, da folku pač niso kul ta na silo vrinjena politična sporočila no

 

ne vem kaj si tolk butthurt, da vnaprej pišeš neka opravičila in disclaimerje kek

 

a si si s tem prislužil zastonj špil

 

forbes:

 

Navedek

Why are people bombing the game? There are likely three reasons.

1) The game’s prominent use of trans and LGBT characters.

2) The spoilers for the game that leaked out ahead of time where, context free, many people did not like the plot turns revealed.

3) Perhaps some who have played the initial hours and don’t like the game, albeit scoring it a 0/10 for clunky controls after a few hours seems extreme.

 

1ATWmKa.jpg

uredilo bitje Flosar
Povezava do prispevka
Flosar reče pred 1 minuto:

dojami, da folku pač niso kul ta na silo vrinjena politična sporočila no

 

ne vem kaj si tolk butthurt, da vnaprej pišeš neka opravičila in disclaimerje kek

 

a si si s tem prislužil zastonj špil

Kakšna politična sporočila. No, da vidmo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...