Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Static reče pred 36 minutami:

Fak res.. Ne morm verjet da folk pozira tok blatant agenda filled garbage with plot holes on every step.

 

 

Recimo

  Razkrij skrite vsebine

zenska v osmem mesecu nosecnosti

ki je v prvi bojni liniji :rofl: Female empowerment!  :rofl:

 

ampak namesto da bi se odstranil iz teme o igri ki folku dogaja, boš raje smetil dalje s svojimi redpill pogledi

Povezava do prispevka

Sej to delam? Ce mi ful ne sede neka igra in jo folka na polno hvali bom povedal svoje mnjene o njej, posebej ce me tok moti da so sli iz bozanskega prvega dela v to skropucalo.

 

Rade volje povem kaksno sranje je ta SJW shit, in s tem mogoce zmanjsam sanse da se nadaljuje v prihodnje.

Povezava do prispevka
Static reče pred 2 minutama:

Sej to delam? Ce mi ful ne sede neka igra in jo folka na polno hvali bom povedal svoje mnjene o njej, posebej ce me tok moti da so sli iz bozanskega prvega dela v to skropucalo.

 

Rade volje povem kaksno sranje je ta SJW shit, in s tem mogoce zmanjsam sanse da se nadaljuje v prihodnje.

sja si že povedal svoje mnenje

 

potem si pa dodatno napisal še pecto postov tega mnenja

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Resno ne razumem folka ki ima sicer upravičeno svoje mnenje a ga potem nonstop vsiljuje vsepovprek še drugim in to še na žaljiv način zapovrh vsega. 

 

To da izpostavim nesmisle v postu nekoga pomeni da nonstop vsiljujem svoje mnenje na zaljiv nacin?

 

Sem mislis da je to forum kjer lahko debatiramo razlicne poglede na stvari.

 

Ja fak ane.

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 2 minutama:

sja si že povedal svoje mnenje

 

potem si pa dodatno napisal še pecto postov tega mnenja

 

Ja, ker vec kot ocitno ogromno folka dela iste neumnosti kot ti, mnenja sploh ne prebere, niti ne pogleda linkanih videov. Potem pa pac pisejo neresnice ki so bile ze kontrirane in razlozene.

 

Ko jim razlozis zakaj neki nima smisla pa "nehi mi vsiljevat svojega mnenja" lul

Povezava do prispevka

Debatirat je super, ampak ti debatiras s čisto vsakim tukaj, če mu je igra všeč, in poskušaš izpostavit, zakaj se ne strinjaš s tem, to pa meji na vsiljevanje lastnega mnenja. Sprijazniš se, da je nekomu kul, sej je samo igra, ni treba čisto vsega argumentirat, nekomu je pač všeč. Razlogi gor dol.

Povezava do prispevka

Samo jaz sem zdaj prebral tri strani static butthurta, pa še vedno ne vem točno v čem je problem. Pač kar sem uspel razumet:

 

- abby je grda

- abby je psihopat

- igrica ti vsiljuje da abby ni grda in ni psihopat?

 

Ki pol na vsak komentar in vprašanje pade "poglej si ta videjo", tako da nekiga ful oblikovanega lastnega mnenja ne dobimo, samo sklicevanje na mnenja drugih. In to tri+ strani spoiler topica, zdaj pa še cela stran v nespoiler topicu, da slučajno ne bi zgrešil koga, ki še ni bil razsvetljen s to sveto resnico snowflake jutuberjev.

 

Cool beans

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 5 minutami:

imaš 3 tipe folka

 

1.) igra je kul, sem užival

2.) igra je bedna šla mi je na kurac

3.) igra je bedna BEDNA BEDNA BEDNA BEDNA BEDNA POSLUŠAJTE ME BEDNAAAAAAA MUUHH SJW HOMO AGENDA

 

Obstaja se cetrti tip, kateremu podas argumente zakaj velja "x", on ti pa napise "ne" in misli da ima prav :rofl:

 

Slinch reče pred 2 minutama:

Samo jaz sem zdaj prebral tri strani static butthurta, pa še vedno ne vem točno v čem je problem. Pač kar sem uspel razumet:

 

- abby je grda

- abby je psihopat

- igrica ti vsiljuje da abby ni grda in ni psihopat?

 

Ki pol na vsak komentar in vprašanje pade "poglej si ta videjo", tako da nekiga ful oblikovanega lastnega mnenja ne dobimo, samo sklicevanje na mnenja drugih. In to tri+ strani spoiler topica, zdaj pa še cela stran v nespoiler topicu, da slučajno ne bi zgrešil koga, ki še ni bil razsvetljen s to sveto resnico snowflake jutuberjev.

 

Cool beans

 

Ocitno nisi prebral nicesar, glede na to da je vse razlozeno do potankosti, ven pa nisi pobral nicesar.

 

Video pa zato ker je mnenje predstavljeno skoraj identicno mojemu (z par razlikami). Zakaj bi potem vsakem mn3njalnicarju na novo pisal, ce si lahko pogledajo video kjer je vse razlozeno dost boljse?

 

Najprej pravis da tri strani govorim o svojem butthurt mnenju, potem pa da "ful oblikovanega lastnega mnenja ne dobimo"

 

:sleeping:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Kak pa se je tebi zdela igra?

zgodba mi je zelo fajn, drugega pa ne morem povedat, ker je ne bom nikol preigral

 

lahk sam upam, da bo čim več firm razvijalo tako kvalitetne špile

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
Static reče pred 1 minuto:

Ocitno nisi prebral nicesar, glede na to da je vse razlozeno do potankosti, ven pa nisi pobral nicesar.

 

Hja, igrica tudi vse te karakterne podrobnosti do potankosti predstavi, pa ti ven nisi pobral ničesar, takle mamo.

 

Mogoče so mi tvoji poasti leteli čez glavo, mogoče so tebi pripovedni prijemi igrice leteli čez glavo. Morda ne bomo nikoli izvedeli.

Povezava do prispevka

Spet vec kot ocitno si bral moja mnenje popolnoma in bad faith.

 

Mislim da ze cetrtic pisem da sem dojel vse kar zgodba zeli predstavit, vkljucno s tem da

Spoiler

ma Abby svojo zgodbo in nepravicnosti ki so se ji zgodile itd itd itd itd.

 

Problem je ker sem dojel tocno na kaj cilja igra, ker to pac ni bilo narejeno subtilno ampak ful forsirano. Kot da mi nekdo hoce rect "Evo zdej pa cuti 'x' ".

Spoiler

To da tudi Abby ni cisto good guy, oziroma bolj natancno to da bi ji Ellie morala oprostit sem se zavedal ze isti moment ko je Ellie odsla iz Jacksona. Potem pa le vedno bolj ko bolj in bolj kaze da je mascevalna in se ne bo ustavila ne glede na to kaj mora naredit da pride do Abby

. Problem je da je story telling/writing pac beden, ta custva in zgodba kot sama bi lahko bila predstavljena na ful drugacen in boljsi nacin.

 

Spoiler

Mislim res no, kaksna je to logika da se igra ustavi sredi cliffhangerja in pol forsira da igras z likom ki ga noces igrat 10 ur samo da izves kaj se zgodi? WTF?

 

 

Spoiler

Glej, ko sva igro igrala s punco sem ji tam ko se Ellie odpravlja iz Jacksona po svoje revenge rekel "Fak a ne bi blo zanimivo da Ellie pride do Abby, in tam izve da je bila smrt Joela justified? To bi bila ful zanimiva zgodba". No, v tocno to smer so na koncu sli, samo da je blo vse predstavljeno tako forsirano in kripticno da mi res ni dogajalo. In zakaj je bilo predstavljeno na tak nacin ?(da sploh igras kot nek drug transexualen lik)

Zato ker je Neil Druckman mnenja da je treba bolj pogosto imet zenske glavne like, in non gender binary like, itd... SJW agenda leze skozi usesa, in na zalost je forsirano in izjemno ocitno. 

Spet, vecini se najbrz zdi da sem nek right wingerski nestrpnez.. Na youtubu si poglejte, obstaja video Neila kjer sam to priznava na neki konferenci..

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 14 minutami:

zgodba mi je zelo fajn, drugega pa ne morem povedat, ker je ne bom nikol preigral

 

lahk sam upam, da bo čim več firm razvijalo tako kvalitetne špile

 

Wat?

 

Zgodba ti je kul pa nikoli je ne boš preigral ob enem pa upaš da bo še veliko takih iger ki ti bodo všeč ampak jih ne boš preigral.

 

What the actual fuck?

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 3 minutami:

a da ti je v mediju, kjer te "režiser" ves čas usmerja, ti oblikuje vse kar vidiš in slišiš in sprogramira vse, kar počneš, poturi kaj takšnega

 

jojmene joj

 

 

 

Ce ne razumes razlike med subtilnim usmerjanjem 

Spoiler

Dober primer bi recimo bil da Abby pokaze ranljivost in nesigurnost, in Owena vprasa ce misli da je slaba oseba da je ubila Joela, in da ima pomisleke, da bi ga morda morala ubit na hitro, ker tudi njen oce ni trpel. Tako subtilno pokazes da je lik deep down v resnici dober clovek

in pa prisiljenim usmerjanjem

Spoiler

Abby boza jebene pse in jim mece zogico, Abby ima kolege pri WLFih (no shit da ma kolege Neil, FUCK NO), Abby ima oceta ki ga ima rada)

Potem ne vem kako nej ti pomagam.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

O SJW je blo cel kup drugih tem, tu je v povezavi z igro. Prvi del si tudi cel pogledal in poznaš celotno zgodbo? Itak jo lahko z gledanjem poznaš samo okvirno, če je nisi izkusil...

Your point? Če osebno nisem igral, ne morm pisat postov v to temo? Also, da.

Povezava do prispevka

Jup, to je bil moj point. Da se ne moreš spuščat v debato o igri in njeni zgodbi, če je sam nisi preigral. In absolutno tudi ne verjamem, da si gledal vseh 30ur gameplaya, da bi spoznal vse kot treba. Tudi ozadja s prvega dela verjetno ne. In da prideš samo z borbo o SJW brez podlage z igro pač nima smisla, saj imaš cel kup tem o tem po celem forumu in tam lahko izražaš svoje prepričanje.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Jup, to je bil moj point. Da se ne moreš spuščat v debato o igri in njeni zgodbi, če je sam nisi preigral. In absolutno tudi ne verjamem, da si gledal vseh 30ur gameplaya, da bi spoznal vse kot treba. Tudi ozadja s prvega dela verjetno ne. In da prideš samo z borbo o SJW brez podlage z igro pač nima smisla, saj imaš cel kup tem o tem po celem forumu in tam lahko izražaš svoje prepričanje.

Slab point. Sploh, ker nikjer ne komentiram igralnih mehanik ipd., temveč zgolj stvari, ki se tičejo zgodbe in likov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...