Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

MihaKihot reče pred 4 minutami:

Slab point. Sploh, ker nikjer ne komentiram igralnih mehanik ipd., temveč zgolj stvari, ki se tičejo zgodbe in likov.

Lol... pa ne moreš komentirati niti zgodbe, niti nič, če nisi preigral obeh delov :D Trdno verjamem, da velika večina ostalih uporabnikov (pa če se drugače strinjamo o debati al ne) misli enako. Vsaj fer bi blo, da ne komenitra nekdo, ki tega ni izkusil sam. Ok, se umikam zdaj iz debate pa grem raje še malo naprej igrat. Toliko, da smo razčistili na čem smo, ker si nekaj časa dajal vtis, da si igral in sem imel na podlagi tega ustvarjeno napačno mnenje. Sedaj vem, da lahko tvoje komente brišem iz glave in upoštevam samo ostale. Enako so naredili nekateri v anketi koliko bi dali oceno igri in prilimali 10/10 edino tisti, ki je sploh niso igrali, niti spoilerjev gledali...

 

In kot sem rekel, sem prepričan, da nisi gledal vseh 60 ur gampleya obeh delov, da bi poznal zgodbo in like do te mere, da bi bil relevanten sogovornik v temi.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Lol... pa ne moreš komentirati niti zgodbe, niti nič, če nisi preigral obeh delov :D Trdno verjamem, da velika večina ostalih uporabnikov (pa če se drugače strinjamo o debati al ne) misli enako.

 

Ne da bi se želel kregat al karkoli, ampak sam se ne strinjam s tem. Sploh pri takšni igrici, ki je skorajda interaktiven film. Igra ne dopušča nobene izbire, ki bi vplivala na potek zgodbe. 

 

Npr. v prizoru

Spoiler

kjer se Ellie sooči z Noro in ti igrica navrže prompt: klikni na gumb da jo potolčeš, revico. No jaz nisem kliknil in kot bedak čakal, če se bo kaj zgodilo. Valda se ni, ker je celotna pripoved fiksno postavljena, ravno zato tudi tako učinkovita, ker ni potrebno furat narativnih kompromisov, ki nastanejo z možnostjo izbire

 

Tako ti igra ne omogoči preslikat svojih odločitev, svojih vrednot v lik skozi neko izbiro v ključnih trenutkih, ampak ti omogoči edino kot zunanjemu opazovalcu zgradit odnos do teh vnaprej določenih odločitev. Če igre ni igral, je kar se tiče same pripovedi izgubil kvečjemu to. Torej ni imel možnosti

Spoiler

dobiti odpora do dejanj enega ali drugega lika, ni izkusil te morebitne stiske, kjer ne želiš sodelovati v odvijanju pripovedi, ampak preprosto moraš, če želiš nadaljevati.

 

Tega s pasivnim spremljanjem sigurno ni mogel izkusiti, vsaj ne do te mere. Vse ostale elemente pripovedi pa je lih toliko učinkovito doživel kot nekdo, ki igra.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 minutami:

Tega s pasivnim spremljanjem sigurno ni mogel izkusiti, vsaj ne do te mere. Vse ostale elemente pripovedi pa je lih toliko učinkovito doživel kot nekdo, ki igra.

 

Moj zadnji stavek si spregledal? Misliš, da je res na Youtube pregledal gameplay obeh delov (kot pravim cca. 60 ur videa), da bi spoznal like in dogodke? Al je za relevantno oceno dovolj kaka urca povzetkov po tvoje?

Povezava do prispevka

Tomažek, ki se mu je simulacija poštarja uprla takoj na začetku igre in je potem veselo spamal par strani kako je igra zanič in kako smo vsi ki nam je bila igra dobra zaslepljeni fanboyi, bo zdej očital nekomu ki je pogledal cel playtrough igre v katerih ni nobenih odločitev in je dejansko videl vse kar se je dalo videt o zgodbi da ne sme komentirat zgodbe?!? 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Moj zadnji stavek si spregledal? Misliš, da je res na Youtube pregledal gameplay obeh delov (kot pravim cca. 60 ur videa), da bi spoznal like in dogodke? Al je za relevantno oceno dovolj kaka urca povzetkov po tvoje?

 

Lej jaz ne bom sodil kdo je koliko gledal, ki se mi ne zdi fer, samo za pristno doživetje pripovedi je imo dovolj, pogledat sotry edite, ki črtajo ves pripovedno prazen gameplay, kar pa nanese na krepko manj kot 60 ur :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Tomažek, ki se mu je simulacija poštarja uprla takoj na začetku igre in je potem veselo spamal par strani kako je igra zanič in kako smo vsi ki nam je bila igra dobra zaslepljeni fanboyi, bo zdej očital nekomu ki je pogledal cel playtrough igre v katerih ni nobenih odločitev in je dejansko videl vse kar se je dalo videt o zgodbi da ne sme komentirat zgodbe?!? 

Kaj ga serješ, jaz sem igro vsaj par ur igral in pred tem spremljal zadevo tako tu kot preko Youtube. Od kje pa ti veš, da je on pogledal cel gameplay. In ne rabite biti buthurt, če se je nekomu simulacija poštarja zdela bedna ter to vlačit ven še par let :D. Jaz sem pač dlje to razlagal, ker so drugi bili raje tiho, ko so bli napadeni s strani loverjev. Fuck... šele sedaj sem opazil, da so ti osebki, ki so nahajpani za določene igre in jih obožujejo veliko hujši kot ultra desničarji v real life :D

 

Slinch reče pred 2 minutama:

Lej jaz ne bom sodil kdo je koliko gledal, ki se mi ne zdi fer, samo za pristno doživetje pripovedi je imo dovolj, pogledat sotry edite, ki črtajo ves pripovedno prazen gameplay, kar pa nanese na krepko manj kot 60 ur :D

 

Saj, če bi bil on nasprotnega mnenja in ne bi častil igre kot super, bi bil drugačnega mnenja. Sem absolutno preperičan v to. Potem bi s strani častilcev padali lajni kako ni mogoče, da ve to pa da ve ono in da se ne more poistovetiti z liki ipd.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Veš kolk iger men ni kul pa v večini primerov niti mnenja o njih ne napišem, kaj šele da bi folk ki jim je všeč zmerjal z zaslepljenimi fanboyi in spamal eno in isto par strani na forumu. Sej ja nismo 14 let stari otroc no?

Jaz se nisem nikoli v življenju obregnil, če je nekdo pokritiziral igro, ki je meni bila všeč njemu pa ne. Nikoli spisal enega posta, da bi ga poizkusil prepričati, da nima prav. Tu pa, ko en nekaj pokritizira, se jih cel kup javi in ga prepričuje kako je njegovo mnenje. bedno. Pokaži kje sem jaz pisal, da je TLOU2 beden? Nikoli in nikjer. Obregnil sem se v dejstvo, da se nekomu skuša degradirati negativno mnenje o igri, ko ga vsi napadete. Je pač tako, da ima vsak pravico izraziti svoje mnenje. Tudi tisti, ki jim je nekaj bedno. In v zatiranju tega nasprotnega mnenja so ravno fanboyi krivi ja, ker ne pustijo izražanja drugim. Mene boli kurac, če kdo reče, da mi neka igra ni všeč, meni osebno pa je super. Saj jo jaz igram in uživam v njej, on pa jo naj pač pobriše pa kaj me briga za to.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Game center kjer sem prednaročil igro me je ravnokar klical po telefonu in me vpraša, če mi lahko pošlje na SMS eno DLC kodo za TLOU2... A kdo ve za kaj je ta koda?

 

Verjetno neki ammo packi in training manuali, meni jih je amazon tudi par poslal, nič uporabnega, če si že preigral.

Povezava do prispevka

Gamecenter mi je danes po sms poslal neko DLC kodo od Last of Us 2, ker sem pri njih prednaročil.

 

Sami ne vejo kaj dobiš z njo, sporbat pa ne morem trenutno ker imam kanadski account in piše da koda ni za to regijo. 

 

Ve kdo kaj o kakšni kodi zraven igre in ve kaj se dobi? Verjetno ozadje ali kaj podobnega?

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 4 minutami:

Gamecenter mi je danes po sms poslal neko DLC kodo od Last of Us 2, ker sem pri njih prednaročil.

 

Sami ne vejo kaj dobiš z njo, sporbat pa ne morem trenutno ker imam kanadski account in piše da koda ni za to regijo. 

 

Ve kdo kaj o kakšni kodi zraven igre in ve kaj se dobi? Verjetno ozadje ali kaj podobnega?

Glej dobesedno en post više

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 10 minutami:

Gamecenter mi je danes po sms poslal neko DLC kodo od Last of Us 2, ker sem pri njih prednaročil.

 

Sami ne vejo kaj dobiš z njo, sporbat pa ne morem trenutno ker imam kanadski account in piše da koda ni za to regijo. 

 

Ve kdo kaj o kakšni kodi zraven igre in ve kaj se dobi? Verjetno ozadje ali kaj podobnega?

 

lastofus2.jpg

Povezava do prispevka
Static reče pred 5 urami:

Fak res.. Ne morm verjet da folk pozira tok blatant agenda filled garbage with plot holes on every step.

 

 

Recimo

  Razkrij skrite vsebine

zenska v osmem mesecu nosecnosti

ki je v prvi bojni liniji :rofl: Female empowerment!  :rofl:

 

 

tomazek reče pred 3 urami:

Tu pa, ko en nekaj pokritizira, se jih cel kup javi in ga prepričuje kako je njegovo mnenje. bedno.

S tistim postom se je začelo. Zdaj pa sam presodi kdo se obeša na mnenja drugih. Mislim, da braniš napačnega človeka.

 

Drugače, meni je bolj smešno, da se je Static bunil nad spoilerji, zdaj ko mu je pa igra postala bedna, pa ful bolj ležerno vse skupaj. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 15 minutami:

Tisto kar si naknadno dal v spoiler, po tem ko te je ĆAMIR opozoril.

 

Model no, verbalni opis ene lastnosti izgleda random NPCja v igri, nestoj pretiravat.

 

A ce recem da nekdo nosi kapo na glavi je spoiler? Come on :D

 

bigboss82 reče pred 13 minutami:

Ja static hoce lastnorocno unicit reputacijo ND, da ne bo nadaljevanja igre in s tem spodbujanja psihopatov, ki uzivajo v mucenju, namesto, da bi na hitro ubilijali in bili good guys. Ampak on tega nikoli ni rekel.

 

Ne, nisem tega rekel, tocno tako.

 

Sicer nisem vec presenecen, edino kar znajo nekateri delat je odgovarjat ne stvari nikjer napisane. Nikjer nisem trdil da nocem da bo nadaljevanja igre ker so noter psihopati ki uzivajo v mucenju.... To ti pisem ze drugic: Pravim da je neumnost da pricakujejo da bom socustvoval z njimi, posebej ce hocejo empatijo do njih vzbudit z cheap obvious neumnostmi.

Povezava do prispevka
Static reče pred 27 minutami:

Model no, verbalni opis ene lastnosti izgleda random NPCja v igri, nestoj pretiravat.

To, da je NPC si šele kasneje dopisal.

 

Drugače men se to zdi, dost podobno tistemu, kar je omenjal BigBoss, ko je pravu, da

Spoiler

se igra nadaljuje tam kjer se je končal prvi del, pač nič tako hudega, sam ti vseeno lahko pokvari pričakovanja

 

Sicer pa men se ne da kregat naprej. Kot sem reku, samo smešen mi je bil ta shift v percepciji, kaj je lahko spoiler in kaj ne, enkrat ko preigraš igro in/ali ti rata bedna.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

V bistvu ne razumem kaj se je začelo, niti s katerim postom? :D Odgovarjal si na moj post kjer sem zapisal, da se nikoli nisem obešal na ljudi, ki so kritizirali meni ljubo igro. Zato ne znam povezati zadeve.

Sem edital un tvoj quote, da je bolj jasno na kaj sem ciljal.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 13 minutami:

Sem edital un tvoj quote, da je bolj jasno na kaj sem ciljal.

Aha ok.

 

Jaz bom samo na koncu še zapisal svoje mnenje s plusi in minusi po moji lastni presoji in občutkih. Je mi še vedno fajn igra imam pa zabeleženih par zadev, ki bi mi izkušnjo naredili še boljšo. V glavnem pa so to drobnarije, no najde se tudi kaka zadeva, ki me precej moti pri gameplayu.

Povezava do prispevka
Static reče pred 5 urami:

 

To da izpostavim nesmisle v postu nekoga pomeni da nonstop vsiljujem svoje mnenje na zaljiv nacin?

 

Sem mislis da je to forum kjer lahko debatiramo razlicne poglede na stvari.

 

Ja fak ane.

 

Ti nič ne debatiraš, ker tvoj argument je video ali quote nekoga drugega. In ko sem v spoiler temi napisal OGROMEN post lastnih vtisov z argumenti, je bila tvoja reakcija ta, da si prilimal mojemu postu kos drekca kot reakcijo.

 

Tolko o tvoji strpnosti ter o različnih pogledih.

 

Lp

Povezava do prispevka

Tvoj post je ful pozitiven, bravo, hvala, da nam pametujes in dajes pravi zgled. 

 

Sicer pa ni mi jasno, kaj te moti razen Statik, ki malo ego trippa ampak vsaj na nek nacin tece debata zaradi tega. 

 

Ne vem kaj bi ti rad, da smo tihio? Pa povej ti kaj lepega in pametnega, da vidimo kako se to dela.

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...