Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Hattori reče pred 2 urama:

Fak nivo tega foruma je res šel v podn... tole je slabše kot 24ur komentraji... Sami fakin snowflaki, ki jih moti vsaka drugačnost, omejeni kreteni, da vas moti Ellie kot lezbijka in od Abby postava. Fak prov psihoti ste s temi negativnimi posti vsako uro. 


Mal je jeba, da nekdo zahteva "drugačnost" a isti čas ne sprejme drugačnega razmišljanja.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 2 urama:

Fak nivo tega foruma je res šel v podn... tole je slabše kot 24ur komentraji... Sami fakin snowflaki, ki jih moti vsaka drugačnost, omejeni kreteni, da vas moti Ellie kot lezbijka in od Abby postava. Fak prov psihoti ste s temi negativnimi posti vsako uro. 

 

Aja, smo prisli na SJW obtozbe nestrpnosti lul.

 

Ne moti me nobena drugacnost, samo bedni unrelatable liki kot je Abby.

Spoiler

 

Recimo Lev mi je bil kul lik, ceprav je edini CONFIRMED transvestit (ne smem vec napisat tranny, ker to je kao zaljivka in dobis ban :rofl:). Pac prijazen, zanimivo razmisljanje, par zelo wise izjav med igranjem, itd.

 

Abby je enostavno nerealisticen she-hulk. Roke kot jih ima ona so v takih razmerah prakticno nemogoce tudi za tipe ki niso na steroidih. Da ne omenjamo da tudi tip rabi za to trenirat ogromno let, ne sme biti previsok (abby je ogromna tudi v visino), hkrati mora pa pazit na makronutriente in kalorije, kar je itak da mozno v postapokalipticnem svetu kjer konstantno manjka hrane...

 

 

Come on model, ta shit nima nobene logike and you know it.

Spoiler

Najhujse je pa to da konstantno to prav flauntajo na hard, biceps vedno v prvi sliki LOL.

 

 

(spoilerji so precej minimalni)

 

Aja drugace pa res ne vem kdo tu je napisal da ga moti da je Ellie lezbijka? Wat?

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

V redu je, model. Smo dojeli. Vse te moti. In imas mocne argumente. Zdej pa loh pocas nehas sitnarit, bolj si nadlezen od pucanja bruhice na tepihu in gres jokat komu, ki se mu da poslusat eno in usto jokanje znova in znova

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 minutami:

 

lol, kje?

 

Sem ti ze odpisal prej, najdi si.

 

 

@Smrk

 

A se ni tebe votal da gres dol s foruma, in izgubis znacko al neki?

 

Da ne omenjamo da zadnjih, nevem, 10 let samo nergas in se pritozujes tu gor?

 

#youwentfullsmrk

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 urami:

Jaz se nisem nikoli v življenju obregnil, če je nekdo pokritiziral igro, ki je meni bila všeč njemu pa ne. Nikoli spisal enega posta, da bi ga poizkusil prepričati, da nima prav. Tu pa, ko en nekaj pokritizira, se jih cel kup javi in ga prepričuje kako je njegovo mnenje. bedno. Pokaži kje sem jaz pisal, da je TLOU2 beden? Nikoli in nikjer. Obregnil sem se v dejstvo, da se nekomu skuša degradirati negativno mnenje o igri, ko ga vsi napadete. Je pač tako, da ima vsak pravico izraziti svoje mnenje. Tudi tisti, ki jim je nekaj bedno. In v zatiranju tega nasprotnega mnenja so ravno fanboyi krivi ja, ker ne pustijo izražanja drugim. Mene boli kurac, če kdo reče, da mi neka igra ni všeč, meni osebno pa je super. Saj jo jaz igram in uživam v njej, on pa jo naj pač pobriše pa kaj me briga za to.

 

Ne vem zakaj direktno lažeš, a pol si kej bol verjameš? Kle hočeš dajat vtis kot da je nekdo tvoje 'mnenje' želel na vsak način degradirat, ko je bla resnica povsem drugačna, da si ti nenehno izjemno žaljiv do vseh, ki majo kanček pozitiven spin (kar je itak večina), ko si igral 2 uri (LOL), si pisal da so vsi zaslepljeni verniki in podobne stvari, pač izjemno neprijetne napadalne stvari, da se je človeku bad pogovarjat. In dejansko še zmeraj nisi nehal, sej nisi edini, ki si kaj negativnega napisu, dost folka je obrnilo vmes in so napisal, da jim to in ono ni bilo všeč, da bi to in ono spremenili in so šli naprej živet svoje življenje, ti pa nenehno lapaš kako boš pol nekoč opisal kaj te vse moti, da ti je špil drugače dober AMPAK [vstavi nek spet subtilen napad]. Pol maš tud izven tega neke poste, kjer si samo želiš manj žensk, črncev itd, pač rasistično, ksenofobno, transfobno sranje... 

 

Ne vem zakaj bi mogl kle pač se delat neumne, ko ti nekdo serje po glavi. Ti pa Static sta si uzela ne vem zakaj pravico, da sta naša moralna policija, ki nam bo razložila, da smo idioti, zaslepljeni verniki, nekritična rulja in kaj jst vem koji kurac si si vse še spomnu. Pol k ti rata sprovocirat kakšnega idiota kot sm sam, da odgovori, se pa verjetno zadovoljno hahaljaš doma.

 

Še enkrat noben ti ne brani da ti je igra slaba, dobra, ogabna, homo, kakršna hočeš, sam nehi pisat miljon postov o temu... Sploh na tak način, da žalijo druge. Vsaj mal se potrud, Static itak vem, da je izgubljen primer.

Povezava do prispevka

Aja tko to deluje.

 

Ezoterik obtozuje random folk da limamo naci videe, da smo resisti, ksenofobi, transfobi... Ko pa ga pobaras da ti pokaze kjer se dogaja ta krivica pa ignorira.

 

Nakar pravi da smo mi moralni policaji. :rofl:

 

Projeciranje 101.

 

  

Slinch reče pred 10 urami:

haha, "najdi si"

 

:avadodo:

 

 

Ja glede na to da sem ti takoj odpisal da kar pises nima smisla, vec kot ocitno nisi prebral replya. Zakaj bi se potem jaz ponovno trudil in iskal to, da bos spet zignoriral? Najdi si pac, ce te zanima.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 9 minutami:

Aja tko to deluje.

 

Ezoterik obtozuje random folk da limamo naci videe, da smo resisti, ksenofobi, transfobi... Ko pa ga pobaras da ti pokaze kjer se dogaja ta krivica pa ignorira.

 

Nakar pravi da smo mi moralni policaji. :rofl:

 

Projeciranje 101.

 

  

 

 

Ja glede na to da sem ti takoj odpisal da kar pises nima smisla, vec kot ocitno nisi prebral replya. Zakaj bi se potem jaz ponovno trudil in iskal to, da bos spet zignoriral? Najdi si pac, ce te zanima.

 

Uredu je, dobr veš, da sta oba poeditirala vse poste, sam se ne rabiš sekirat sem vse že prej prijavu. Ni zginl v etru uporabnik static, maš zdej clean slate si lahk zelo priden in nehaš najedat. Sumim sicer, da nisi sposoben nehat.

Povezava do prispevka

Nicesar nisem editiral, edino ce je kak mod. Je pa zanimivo kako navajen si it v full accusation mode, brez kakrsnihkoli dokazov.

 

Tako da kar napisi.

 

Pa lahko tudi poves kater moj prilimian video je bil "naci video" :rofl::rofl:

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Trans NWO lizardglobalisti bodo s TLOU2 lgbt trans agendo oničili belo raso. Belo strejt hetero moški oporabnik static pa si seveda zasluži, da se noti dog potrudi narediti igro direkt zanjga. Ker to, da igra iritira njegova ksenofobna homofobna in transfobna stališča pomeni, da bi se mu morali avtorji opravičiti je totalno not-sjw. 

 

Pa nalepil bo dodatne videe da nam vse podrobno razlożi. 

Povezava do prispevka

Model ne mi uletavat z nekimi obtozbami ce pol stisnes picko vsakic ko ti napisem da mi pokazi od kje si ustvarjas ta mnenja.

Ze prej si mi pisal o nekih naci videih, in 3x sem ti ze napisal da mi ni jasno WTF govoris, in da povej na kateri video se to nanasa.

 

Zdej, ce nimas nic za pokazat za back upat svoje neracionalne claime, pol pac bodi tiho in nehaj obtozevati folk z neumnostmi.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Fak res ne morm verjet, da še komuniciram s tabo, to je res zadnji post: Upper Echalon Gamers je znan alt right youtube kanal, ki obstaja samo zato, da zbira keš in followerje s takimi 'popularnimi mnenji', kot jih tud ti furaš (verjetno pod njihovim vplivom in vplivom podobnih kanalov). Nisi prvi, ki si linku kej iz te greznice in valda vem, da tud ne boš zadnji, sam si pa prvi, ki si tok časa vztrajal s tem sranjem. A se lahk zdej nehamo pretvarjat... sej ni bad, pač priznaj, da si pač trol in to je to, gremo se premaknt naprej. Ne vem zakaj zahtevaš zdej od mene neko potrditev in da diskutiram s tabo, ko dobr veš, da a) ne delim tvojih pogledov b) nočm s takim tipom ljudi sploh met opravka. Močno dvomim, da si špil sploh igral, tko, pač ta forum si si našu kot nek ventil za trolanje. Dejva zaključit pa je. Ok?

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 38 minutami:

Fak res ne morm verjet, da še komuniciram s tabo, to je res zadnji post: Upper Echalon Gamers je znan alt right youtube kanal, ki obstaja samo zato, da zbira keš in followerje s takimi 'popularnimi mnenji', kot jih tud ti furaš (verjetno pod njihovim vplivom in vplivom podobnih kanalov). Nisi prvi, ki si linku kej iz te greznice in valda vem, da tud ne boš zadnji, sam si pa prvi, ki si tok časa vztrajal s tem sranjem. A se lahk zdej nehamo pretvarjat... sej ni bad, pač priznaj, da si pač trol in to je to, gremo se premaknt naprej. Ne vem zakaj zahtevaš zdej od mene neko potrditev in da diskutiram s tabo, ko dobr veš, da a) ne delim tvojih pogledov b) nočm s takim tipom ljudi sploh met opravka. Močno dvomim, da si špil sploh igral, tko, pač ta forum si si našu kot nek ventil za trolanje. Dejva zaključit pa je. Ok?

 

Pogledal nisem niti enega drugega videa iz tega kanala. Ta je bil pac prvi v recommended, in par stvari ki jih je omenil so precej accurate. Kaksna je njegova politicna usmeritev me ne zanima, ce so njegovi argumenti na mestu v linkanem videu, kar tudi so.

 

Na zalost PONOVNO napadas osebo z ad hominem logical fallacyjem (torej, "Ad Hominem. (Attacking the person): This fallacy occurs when, instead of addressing someone's argument or position, you irrelevantly attack the person or some aspect of the person who is making the argument.")

 

Isto spet ven meces popolnoma unfounded accusations (da sem pod vplivom tega kanala in podobnih, da sem trol, zdej ze da nisem igral igre, da sem ocitno clan "takega tipa ljudi" - kaksnega drugace, o cem govoris?)

 

Res je enostavno tako "diskusirat". Pac napademo osebo ne glede na argumente ampak na njegove lastnosti, katere so seveda bazirane na nekih predvidevanjih ki so se ustvarili preko neracionalnih assumptionsih.

 

Zalostno res, da je to smatrano kot nej sprejemljiv nivo pogovora na forumu.

 

Drugace ti pa noben ne brani da nehas replayat. Imas to opcijo kadarkoli zelis.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Ti nimaš nobenga argumenta in pozicije, ampak samo trolaš, potem pa praviš, da to ni trolanje (ala u smislu, Abby je možača, zgleda kot transgender na steroidih, ogabno mi je blo igrat z njo, gameplay je hud, ampak sam če bi CEL ŠPIL IGRAL KOT ELLIE, Abby je nempatična psihopatka, itd. Pač cela litanija podobnih argumentov), pol ko se kdo obregne ob te argumente in pač reče, da se ne strinja, greš pa ti v ofenzivo in praviš kako več strani 'podajaš argumente', vedno istega alt right tipa: v smislu:

 

Navedek

Caki mal, iz igre so vrgli vse glavne like in jih nadomestili z dvema trannyjema (Abby je tranny na hormonih, dej priznejmo si no.. To je namignjeno izjemno mocno, na vec mestih). Ce kdaj pride ven TLOU3, bo nadaljevanje najbrz o Abby in Lev.

 

In pol pravš, da maš argumente in da ne trolaš, da je to 'edini nacističen videjo, ki si ga kdaj pogledu, ampak se SLUČAJNO ujema s tvojimi pogledi in naj nehamo izvajat AD HOMINEM napade nate. Sploh mi je smešno, k ful rad ta izraz uporabljaš, obenem ga pa niti ne razumeš dobro. Jst ne rabm napadat tvoje osebnosti, ker so tvoji argumenti povsem dovolj reprezentativni. Sej bi te blocku, sam pol ne bi vidu kakšne vse argumente boš še vse postal.

 

Najbolj mi je tud smešna tvoja obramba: 'Seveda sem igral igrico, kako boš dokazal, da je nisem' 'NIsem transfob, pokažte mi kje piše, da sm' 'To je edini alt right videjo, ki sem ga u lajfu gledu'. Jst svoje argumente pozicioniram na tem kar ti napišeš, pol pa ti napišeš, da so to ad hominem napadi :D

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Spoiler

 

Abby JE mozaca, in njene roke izgledajo popolnoma nerealno vsaki osebi ki je kdaj resno liftala v gymu. Sem tudi nalimal video od bodybuilderja ki lifta ze 10 let in je visok priblizno 165-170 cm (nizji kot si bolj nabildan izgledas), medtem ko Abby v igri izgleda precej visoka, pa ima tip arguably manjse roke kot ona:

 

https://clips.twitch.tv/AmazonianCourageousOrcaDendiFace

Z drugimi besedami, da zenska doseze tak nivo nabildanosti (z tako nizkim procentom telesne mascobe (nekaj kar imajo zenske naravno visje))je prakticno NEMOGOCE brez steroidov, dva dodatna razloga zakaj nima smisla sta pa sledeca: 

 

1. V post apokalipticnem svetu NAJVERJETNJEJE ljudje nimajo ogromno hrane, oziroma izbiro hrane v smislu da lahko stejes kalorije in dosegas optimalne makronutriente

2. Abby konstantno tece, pleza, se dviguje na razne ledge in podobno. Za tako akrobatskost je taka ogromna nabildanost popolnoma neoptimalna, saj zelis dosect cimmanjso telesno tezko z cimvecjo gostotostjo misic. Poleg tega z tako aktivnostjo porabi ogromno stevilo kalorij, kar pomeni da mora za tak body jest se veliko vec.

 

Skratka, izgleda popolnoma nerealno in je totalno nesmiselno, in ogabno mi je bilo igrat z njo ker sem vedel tocno zakaj izgleda kot izgleda (da napolnejo kvoto SJW in LGBT likov + political statement - kao zenske so lahko tako mocne kot tipi (en dodaten statement je bil tudi da zenska v osmem mesecu nosecnosti laufa okol z ostalimi v prvih bojnih linijah, strelja zombine in dela parkour)). Zdaj, spet bom linkal video ki sem ga linkal ze prej v temi, ampak ga ocitno folk ni pogledal. Ni noben naci video, samo ze 2 leti pred izidom TLOU2 tip razlaga da se Neil Druckman pomika proti tem neumnostim, kar sam prizna v videu samem:

 

 

Z drugimi besedami, nikjer ni eksplicitno receno da je Abby trans (oziroma da je zenska na moskih spolnih hormonih), je pa mocno implicirano. S takimi ogromnimi misicami, in manboobsi v njenem popolnoma nepotrebnem sex scenu.


Omenil sem tudi ze prej da mi je bil drugi transexualen lik (Lev) drugace zelo vsec, bil je veliko bolj believable, bil je prijazen, wise, itd.. Edino ni mi vsec da tako ocitno pushajo ta inclusiveness. En lik zgleda ni bil dovolj, moral se ufurat se abby, in pa dodat tist vec kot ociten MtF OGROMNO zensko z kladivom. Pac za moje pojme cist nepotrebno, ufuravat neke politicne statemente v igri, to me enostavno moti.

 

To ne pomeni da imam kaj proti transexualcem, mi je pa ogabno da vsiljujejo politicna sporocila in statemente v tako super igro. Razumes zdaj? In to ni prvic da sem omenil vse te argumente, je pa morda prvic da so strnjeni v en sam post.


Tako da res, nehaj ze s temi obtozevanji predno si siguren da je nekdo nestrpen, ker je res ogabno kar delas.

 

Drugace to je samo iz vidika pushanja politike v igro, so tudi drugi razlogi zakaj ne maram lika kot takega. O tem smo debatirali prej, gre pa za njo iz vidike njene osebnosti in dejanj.

 

 

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
AMF reče pred 7 urami:

Če mi gre pa kej na kurac pri igrah je pa to, da potiho ubiješ sovražnika ta pa ti potem pusti NIČ nabojev


 

 

 

Misliš živega nasprotnika? Js lih clearam to prvo območje kjer je precej folka in je res smešno - sicer so zadeve v igri postavljene logično, torej ne boš našel metkov na strehi avta sred apokalipse, sam če ubiješ 5 modelčkov s pištolami in ne dropajo ničesar je pa mal lame :D Potem sem preostanek encounterja preživel skrit v travi, kjer sem jih stealthal kot slepe opice. Filing, ko fajtaš ljudi je sicer res vzdušno narejen (kako reagirajo na udarec metka naprimer), ampak zaradi tega poceni stealthanja v travi je zopet najmanj vzdušen del igre, kot v enki. Magar bi ti dal 10 metkov več in bi bil proper gunfight, bi blo bolj realno. 

 

DRUGAČE PA NE SE FUKAT KER NOR ŠPIL, NEMOREM NEHAT IGRAT!!! 

Povezava do prispevka

Meni so peseki en od boljših novih elementov, ker te prisilijo, da si ves čas v gibanju in je dinamika boja dosti bolj zabavna, ker padeš v spontan ritem mešanja stealtha, craftanja, ročnih in strelskih obračunov. Škoda, da niso implementirali več podobnih stvari, ker je combat v takih scenarijih precej adrenalinski. Zgodbovno sem pri 20 urah nekje na dobrih dveh tretjinah, kar mi je precej noro za tako detajliran in v osnovi linearen izdelek, je pa en od minuskov gotovo, da gre kar nekaj časa na račun konstantnega picajzlanja pri nabiranju predmetov. Pač, dvorezni meč, te momenti so pogosto nagrajeni s koristnimi itemi in lore detajli, kar mi zelo manjka v Unchartedih, zraven imaš seveda pogosto carski banter, samo bi lahko vseeno ta del igre naredili kot malo manjši chore.

 

Drugače sem slučajno naletel na tale video in ga še najraje delim v tej temi, ker se vseeno dosti vrti okoli TLOU. Saj v bistvu ni nič revolucionarnega notri, samo se mi zdi veliko zanimivih detajlov o industriji s strani nekoga, ki sam dela v njej.

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...