Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Primerjava TLOU2 z letno različico ACja, je kot bi primerjal random prvoligaša 1.SNL z Ronaldom ali Messijem. Nima smisla, niti ni fair in noben ni presenečen, da je TLoU boljši :D

 

Bolj bo zanimiva primerjava letnega ACja s prejšnjimi verzijami in zlasti z njegovim ''tekmecem'' Ghostom of Tsushima.

 

Itak ni za pričakovat tazga nivoja ampak razlika je vseeno prevelika. Pa folk k je šimfal GoT animacije nej pogleda kaka katastrofa je šele ta AC: Valhalla. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

A je kdo zdej ko je preigral TLOU2 pogledal AC: Valhalla leak ker je res prov grozna razlika med igrama v praktično vseh aspektih od zvoka, animacije, grafike, VO  itd... Ta novi AC je glede na videno dobesedno obtičal na začetku generacije in ne vidim nobene nadgradnje glede na Origins... 


Zdejle sem proti koncu TLOU2 pa sem nad zadevo res razočaran, ampak bi šel rajši še 1x skozi to igro, kot pa Odisejo.

Povezava do prispevka

Kdaj se začne tisti del igre zaradi katerega se vsi toliko razburjajo? Mene zdaj najbolj vleče da pridem do tam, da vidim zakaj tak big fuss :w00t:

 

Spoiler

Sem pa prišel do tam kjer začneš špilat z Abby, ko se odpravijo iz stadijona

 

Do tu mi je super igra. Res mi ni jasno, to so mogli neke hardcore SJW & LGBT fore uforavat da se tolko buni folk 

 

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 4 minutami:

Kdaj se začne tisti del igre zaradi katerega se vsi toliko razburjajo? Mene zdaj najbolj vleče da pridem do tam, da vidim zakaj tak big fuss :w00t:

 

  Skrij vsebine

Sem pa prišel do tam kjer začneš špilat z Abby, ko se odpravijo iz stadijona

 

Do tu mi je super igra. Res mi ni jasno, to so mogli neke hardcore SJW & LGBT fore uforavat da se tolko buni folk 

 

 

 

 

Spoiler

ni jim všeč da igraš kot abby

 

pa da ima abby mišice

 

tojto

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 7 minutami:

 

drugač če ti ni, pol ni slab gameplay ampak slab player

 

lp

Večino grem na stealth res je. Ampak si niti ne predstavljam v gužvi narediti tako situacijo, ker ko je alarm in se ne letiš nekam skrit, te kar od nekje iz pm pokajo al z lokom al orožjem. Da bi take kombote delal in nič fasal, pa da se celo lepo nastavijo za ubit, sam pač nisem doživel.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 25 minutami:

Dost hejtas game pimp. Why the hate?

Tist 3/10 ni resno misljen drgac, je jab na user metascore. Sicer pa mi je res overrated igrica, prezentacija (grafika, animacije, rezija) je ziher nivo nad vsemi ostalimi igricami (ceprav valda ni brez napak), ampak gameplay je pac dalec od 10/10 GOTY, sploh za ponujen gameplay mi je 2x predolga igrica in prvi ND naslov da sm komaj cakal, da bo konec.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 urami:

gameplay enak enki

 

t80itE7.gif

 

lp

tko sm prebiral, še na tem foromu sm isto bral, da je u izi dodelan prejšni gameplay, samo da je več poudarka na plazenju in potikanju

tvoj .gif mi žal ne pove dosti, ugibam da  je to neka heavy skriptirana sekvenca

 

also vidm da sm ponesreč zašel prou v tlou temo, tko da grem vn predn zvem kaj kar nočem

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

te ne, sej vids da uporablja trike, flasa u cefaro, upgrejdan weapon, shotgun s fire metkom itd. To ti uizi rata, če parkrat reloadas tud na hard pa survivor. Je kr zlo spektakularn špil, pa zlo flashy, če igraš non stealth. Valda pa ne boš skoz tko igral, hehe.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

dobr pimp, pač gif je :)) Valda je ponavlu, pa tud čist možno, da je na izi. Sam se da na hard sploh uizi tko igrat (hard preneseš dost hitov). Survivor tud, sam ne uizi. Za kšn gif bi šlo. Un shotgun blast jih stuna, da vsak one hit umre, isto opeka plus Abby ma ta skill, da lahk chainas one hit kille (momentum duration). Morm potrdit, da se da res uizi tkole igrat. Sploh drugi playthrough, ki si nabuffan.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Moje izkušnje na hard so dobesedno take, pač tkole par teh stričkov pobiješ, pol se pa nazaj u stealth fukneš. Sploh z Abby ni pence. Pa verjam, da nism neka ninja. Sej zato sm dolg časa pisu, da se mi zdi dost uizi (kinematičen) combat. Je pa fora, da če PROTI tem čičotom laufaš pol te vedno zadanejo, če pa od strani prideš te pa ne, pač trikci so. Na Hard si realno v tem špilu dokaj tank, šele survivor te zjebe. Razlika od tega videja je sam, da te zihr sm pa tja zadanejo, maš pa res mega mehanik, da dejansko niti ne rabš stealth furat non stop. Na survivor je sam fora, da basically te dva hita ubijeta, tud k si do konca nabuffan.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

jaz sem probal chapter replay na survivor, ves hud na off, prompti off, reticle off

 

ne-mo-go-če

 

bom probal na hard, tole ni bilo fun

 

drugač je totalno carska prezentacija, edini minus je, da vseeno pokaže tarče za throw, če imaš primeren item v roki

 

je pa kurba, ker vidiš ammo samo, če greš v nahrbtnik, bil bi nor feature, da bi lahko s kakšno animacijo preštel po šaržerju

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

jaz sem probal chapter replay na survivor, ves hud na off, prompti off, reticle off

 

ne-mo-go-če

 

bom probal na hard, tole ni bilo fun

 

drugač je totalno carska prezentacija, edini minus je, da vseeno pokaže tarče za throw, če imaš primeren item v roki

 

je pa kurba, ker vidiš ammo samo, če greš v nahrbtnik, bil bi nor feature, da bi lahko s kakšno animacijo preštel po šaržerju

 

do not want :(

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...