Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Zvezda? Roflkartofl ce je to zvezda. Men zgleda zrela za zaprt oddelek psihiatrije nekje sred morja, polnega sestardanih morskih psov v katerega s celine lije lava bruhajocega vulkana. 

 

Da se eno zensce name tako zadere mi verjetno pokne pokrov. Pa se v zivljenju nisem zenske udaril, ampak tole bi pa zivo zakopal v jamo z golimi pestmi izkopano sred Sahare.

 

Nagravzno.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 8 mesecev kasneje...

Ne zares.

interneti niso bili nekaj navdušeni nad golfom
Pol maš tukaj še butaste loot mehanike, ko stealth killaš wolfa vojaka paravojaške enote pa ti ta pusti en 1 EN SAMCAT naboj.
Pa  weapon sway... oh bože moj

Povezava do prispevka

Mene je parkrat sam malce razocaral da me je ze nekajkrat zombi, wolf postekal na 10m ko sem klecal za avtom/kanto/objektom kot da stojim na odprtem.

 

Navedek

Pa  weapon sway... oh bože mo

To lah disablas :D jaz sm skoraj, ko sem falil par headshotov pol moras jit pa rambo..

 

Drugace brez tega sestega cuta ki imas bi bil spil kr dobro zajeban za pussyje kot sem jaz ki ga pred skoraj vsakim vogalom prizgem. No, sj, mogoce ga nimas ce igras na hard, ne vem.

 

Drugace mi je pa ful dobr narejen (ugibam da je tko narejen) da ce probas prelaufat/pobegnt oz. Sam sprintat naprej cez level ko te opazijo, te totalno ujamejo in razfukajo, prou filmsko so me prestregl in pohopsal k sm hotu zalaufat v neko bajto da se objamem med stene in potegnem vn shotgun

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Takrat ziher ne bom mogu vklapljat tega cheata, tko da sem že bolje pripravljen na apokalipso kot večina ljudi, ki so igrali TLoU2. S tem sem si mogoče zagotovil kakšen dan preživetja več, če se pa še izognem bivanju z neznanci v planinskih kočah, pol sm pa sploh varen. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 4 urami:

Jest sm na normal igral z izklopljenim šestim čutom, se mi je zdel to edino primerno za tak špil. 

Mnja, sj se tut men zdi bolj "pravilno" ker jump scareov in skriptiranih ambushev ti itak ne bo spoilal.

 

Sam lahko je govort, drugo je pa ne prtisnt tipke v temni kleti k zaslisis clickerje :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Takrat ziher ne bom mogu vklapljat tega cheata, tko da sem že bolje pripravljen na apokalipso kot večina ljudi, ki so igrali TLoU2. S tem sem si mogoče zagotovil kakšen dan preživetja več, če se pa še izognem bivanju z neznanci v planinskih kočah, pol sm pa sploh varen. 

Jz sm igral dayz

 

"Dont worry, im friendly" :innocent:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...