Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Pomoje 1 % folka igra redno tako kot je tisti gif, tako da ni lih reprezentativno no. Se pa valda da in je res kul ko ti rata. 

 

Moj gif bi bil kako unega zombi tanka  cheezam okoli predmetov v sobi in mu nastavljam vmes bombe na tla :D je blo pa res vzdušno, ker je tip požrl že 2 bombi,  si rečem ok te sfiniširam z enim metkom iz shotguna in je požrl še 3 metke iz shotguna, zadnjega par centimetrov pred mojo faco :D On mi pade pod noge, jaz pa spustim kontroler v naročje in si oddahnem kot da je blo IRL

 

Res ma proper scene špilčič

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Zdaj sem vas že par slišal kako vam je Last of us 2 pokvaril vse ostale špile za naprej (kao zaradi svoje superiornosti). Sam sem izredno skeptičen. Razlog za to je, da ravnokar preigravam Resident Evil 4 HD edition. In čeprav je špil star ko zemlja, kontrole so lesene ko galko v basketu in grafično špil niti približno ni nek biser, je igralnost popolna. Ne samo vrhunska, ampak popolna. Vsak lokacija v špilu je do potankosti premišljena, orožja so vrhunsko narejena, puzzli so cool, tempo je ubijalski, scene se ti res vtisnejo v spomin ... Res kar se tiče igralnosti 3rd person survival shoterjev, kar je tudi Last of us, je tole Bethownova poezija.

 

Če ga primerjam z Last of Us 1, ki sem ga remaster verzijo preigral lani pa mi je top špil prejšnje generacije, moram reči da ne pride nizi blizu očetu RE4. Tako da Last of us 2 bi moral imeti ne enkrat, ampak dvakrat boljšo igralnost in tempo da bi izpodrilnil očeta.

 

Potem boste rekli, je Last of us 2 je vrhunec gajminga kar se tiče zgodbe. Tudi tu sem zelo skeptičen, ker sem ravno lani poleti obrnil HD verzijo MGS 3. In tisto je pripovedniška epopeja. Kadri, sekvence, zvok in poved kot celota je tam izpeljano do popolnosti. MGS 3 se še danes čisto vsi spominjamo kot vrhunec gajming pripovedništva in filmske epskosti.

 

Tako da ko pridem z dopusta moram čim prej ubost Last of Us 2, da ga primerjam s tema dvema očetoma in da ocenim ali ju je res presegel po igralnosti in po zgodbi, ali pa ste vsi preprosto podlegli hypu. 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 12 minutami:

Zdaj sem vas že par slišal kako vam je Last of us 2 pokvaril vse ostale špile za naprej (kao zaradi svoje superiornosti).

Ma to folk neki nabija neumnosti, se ne rabis bat, da bi se to zgodilo. Cez deset let noben ne bo ze n-tic preigraval TLOU2 tko kot folk danes preigrava 10, 20, .. let stare igrice.

Povezava do prispevka

Boys katero težavnost priporočate za prvi gameplay? Hočem, da je špil ustrezno zajeban, a ne frustrirajoč - ne bi zdaj enih fightov ponavljal 10x, me pa nič ne moti, če me parkrat v špilu nataknejo na kol in spečejo ko prasca na žaru.

 

Torej hard ali survival. Je hard ravno prav zajeban, ali je preveč na easy?

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Ni fiksno, daj si po želji sproti.

 

Jaz bi rekel idi na hard, pa daj si zmanjšaj incoming dmg, pa povečaj surovine in stealth detection si zmanjšaj -  tako boš imel gunplay na hard in stealth na normal (stealth zna bit na momente butast). Ker normal ti bo vsekakor prelahko. 

 

Dobesedno vse malenkosti lahko prilagajaš, kar je velik plus te igre.

Povezava do prispevka

Obvezno hard. Je ful luštno in ravno prav težko (tako kot v enki). Jst nisem spreminjal nobenih nastavitev in mi je blo glih prav. En "boss" fajt je bil težek in en rush zombijev v zelo zaprtem prostoru (ki je po zgodbi narejen tako, da je zelo težka situacija) je bil svinjsko zafukan, to je pa to. 

 

Čestitke na odločitvi drgač, čimprej mal piši, kaka ti bo igrica :)

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 urama:

Boys katero težavnost priporočate za prvi gameplay? Hočem, da je špil ustrezno zajeban, a ne frustrirajoč - ne bi zdaj enih fightov ponavljal 10x, me pa nič ne moti, če me parkrat v špilu nataknejo na kol in spečejo ko prasca na žaru.

 

Torej hard ali survival. Je hard ravno prav zajeban, ali je preveč na easy?

Hard = normal

Surrvival = hard

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...